nov Hladilnik 20vT

Avto se premika s pomočjo ognja... Rabimo hlajenje!
Odgovori
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

nov Hladilnik 20vT

Odgovor Napisal/-a Roadking »

evo zadeva je taka,da je hladilnik preveč blizu turbine in me zanima od katerega avta bi blo dobro to upasat da bi blo mal več prostora med turbino in hladilnikom....ker tale od HGT je precej velik......
croma_man
AMZS addicted
Prispevkov: 955
Pridružen: 30 Nov 2005, 16:28
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a croma_man »

vprašaj angleže k so že delal tale swap, sam kokr sm bral se premakne vezna stena.
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Odgovor Napisal/-a Roadking »

ja sm glih vceraj studiral da bo treba mal rezat in premaknit vse skupaj naprej,sm vec mislim da bo treba drugega dat gor ker vec kot 5cm ga nem mogo premaknit....rabu bi neki malega,dost tanek da bo seveda avto laufal...morem se cevi nabavit za hlajenje turbine...bom mal pogledo za kak mail od anglezev...thx
croma_man
AMZS addicted
Prispevkov: 955
Pridružen: 30 Nov 2005, 16:28
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a croma_man »

jst mam turbino serijsko cca 5-8 cm od hladilnika stran, pa je na serijskem mestu vse...tko da bo vredu, edin nared si kak "heat-shield" za tist del pri turbini ki je blizu hladilnika pa bo vse uredu.
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Odgovor Napisal/-a Roadking »

thx....zj mam sicer orginal HGT ki pa nima teh cevi za turbino hladit,mislim pa da sta enaka z coupejevim razen tistih cevi....intercooler se rabim...ves slucajno za koga ki prodaja nekaj podobnega temu...
Slika
corsa_A
IQ>150
Prispevkov: 192
Pridružen: 26 Dec 2005, 22:30
Kraj: MS

Odgovor Napisal/-a corsa_A »

Roadking napisal/-a:thx....zj mam sicer orginal HGT ki pa nima teh cevi za turbino hladit,mislim pa da sta enaka z coupejevim razen tistih cevi....intercooler se rabim...ves slucajno za koga ki prodaja nekaj podobnega temu...
Slika
Tega china sranja je na ebayu polno poglej na ebay.de mislim da so cene nekje 200€ ali še manj.
c20xe ITB-ji prodani
c20let corsa
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Odgovor Napisal/-a Roadking »

za kaj je to china sranje,ka pa naj vzamem sej iščem še od BMW 2.5 TDS ce pa ni,ce ma kdo kaj kupim takoj,unga ko mam od 20vT ne pride v poštev...rebim enga spredaj zarad placa...
corsa_A
IQ>150
Prispevkov: 192
Pridružen: 26 Dec 2005, 22:30
Kraj: MS

Odgovor Napisal/-a corsa_A »

Roadking napisal/-a:za kaj je to china sranje,ka pa naj vzamem sej iščem še od BMW 2.5 TDS ce pa ni,ce ma kdo kaj kupim takoj,unga ko mam od 20vT ne pride v poštev...rebim enga spredaj zarad placa...
Za to kaj ti rabiš bo china roba tudi dobra, novega od bmw pa ti zrihtajo npr v GMT trgovini ali kakšnem eurotonu. Tudi na ebayu imaš od bmw rabljene. Enega imam tudi jaz ampak ga ne prodam. Od e36 320d je podoben vendar tanjši priklopi so pravtako 60mm. Oba imata priklope obrnjene nazaj tako da dvomim da bi pasal brez varjenja end tankov (edino če imaš majhen hladilnik vode). Če pa hočeš robo pa vprašaj vseveda počen ti zrihta spearco ali PWR llk.
c20xe ITB-ji prodani
c20let corsa
Odgovori