Dober štromar Šk. Loka, Kranj in okolica...?

Danes brez tega ne gre...
Odgovori
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Dober štromar Šk. Loka, Kranj in okolica...?

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Pliz, če kdo koga pozna...

Je** me gretje sedežev, naj bi bla napaka bolj splošna tko da nimam blage zakaj ne dela.
Slika Tuning makes the heart grow fonder
uros
Mal več k dim
Prispevkov: 82
Pridružen: 30 Apr 2007, 15:27

Odgovor Napisal/-a uros »

Kaj ti bo gretje, poletje se bliža.

Kaj bolj bližje notranjski pa do Vrhnike odpade? :)
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Vrhnika je tud ql.

Men dela gretje, fotru ne... ](*,) Jaz uporabljam uizi gretje še v poletnih mesecih, če je zjutraj kaj bolj hladno...

Lahko greš brez bunde ali pa brez pulovarja, brez da bi zazeblo dokler se te kripe dizelske smotane ne ogrejejo. 8-[
Slika Tuning makes the heart grow fonder
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Men je tud na enmu sedežu shodu, sam pomoje je notr kje v špirali se prekinl in je dost nemogoče popravt. Kšn predlog?
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
uros
Mal več k dim
Prispevkov: 82
Pridružen: 30 Apr 2007, 15:27

Odgovor Napisal/-a uros »

@Malecky

AVTOELEKTRIKA TRČEK, ROBERT TRČEK S.P., Ob izviru 9, 1360 VRHNIKA

Telefonske nimam, tako da je najboljš, da pokličeš na informacije in potem pokličeš električarja, da se pogovoriš.
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Uros hvala!

Pugi: Pri fotru je isto šlo v k*** original gretje, sicer je crknil samo sedežni del pri vozniku, ampak ko smo hotl zadevo popravit je en štromar ugotavlu, da je neki bolj narobe s štromom generalno in da bi dal komplet vse novo notr in to original za uhuhu denarce.

Po tem neuspehu, sem se jaz lotil vgradit 2 stopenjske Waeco MSH-50, katere dobiš za dobrih 50€, pa so super zadevce...tudi kvaliteta grel boljša kot original VAG in Ford npr.

Ok zadevo vgradim, kot pri sebi brez problemov, probam priklopit na original enostopenjska stikala 2 stopnjo na Waeco in me ne j*** sploh. Napetost je, vezal sem tudi direkt iz akumulatorja ipd fore, pa nič ni pomagalo, tko da sem obupal.

Zdaj sam razmišljam, če sem preveril da grela delajo.... :-k
Slika Tuning makes the heart grow fonder
pontiac
Greenstuff
Prispevkov: 22
Pridružen: 06 Sep 2007, 19:38
Kraj: kranj

Odgovor Napisal/-a pontiac »

Avtoelektrika Colnarič Drago Podbrezje.Men je do sedaj še vse zrihtal in tut drugi pravijo da je dober.
Odgovori