motor fiat coupe 20v turbo že DOMA

Da bo vlekl!!!
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

motor fiat coupe 20v turbo že DOMA

Odgovor Napisal/-a Roadking »

evo lep pozdrav minil je glih en mesec kar sem na misiji zato sem se odlocil da zacnem kr iskat srce za svojo zverino,tako da veste kupujem motor od coupeja 20v turbo,vsaka inf.. bi mi prav prisla ce kdo pozna koga ki, hodi po odpadih po italiji da bi mi pogledal za ta motor ali pa ce v sloveniji kdo uvaza te zadeve k nam po narocilu.
...10.8.06 pridem domov tk da ce bo kdo kaj najdo naj mi posle inf.. na PM
hvala vsem :)
P.S.vzel bi pa komplet z menjalnikom in vse kar gre zraven ;)
Zadnjič spremenil Roadking, dne 21 Jan 2007, 10:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Ferrarist
Pawa user
Prispevkov: 464
Pridružen: 25 Jun 2005, 23:01

Odgovor Napisal/-a Ferrarist »

da se zrihtat,vprašanje je le kolk si pripravljen zanga dat oz.kolk ohranjenga želiš dobit...
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Odgovor Napisal/-a Roadking »

LP
ja denar mi glih ne bo problem ne mislim pa ves denar zj za motor dat ce bo ena pametna cena bi pol definitivno vzel zdeva bi pa mogla bit ohranjena da laufa,sm mel v planu enih par zadev zamenjat kot so bati dihtunge no tu sem upal da mi bojo strokovnjaki iz tega foruma pomagali ki se mal spoznajo na to,katere bate vzet,sp. sklopko in take zadeve,mam se plan NOS uglavnem 10.8.pridem domov ce bos najdo kaj z veseljem pridem pogledat \:D/
aja za projekt bo slo do 1milo najvec
croma_man
AMZS addicted
Prispevkov: 955
Pridružen: 30 Nov 2005, 16:28
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a croma_man »

2.0 20VT je dober z serijskim materialom do cca 260-280 HP, za predelavo na 350+ rabiš blok od kappe 2.4 in pa cel kup materiala.

če rabiš kake linke mi na p.m. zatež sam zdj sm na dopustu pa sm bolj mal za čarunalnikom.
Uporabniški avatar
Ferrarist
Pawa user
Prispevkov: 464
Pridružen: 25 Jun 2005, 23:01

Odgovor Napisal/-a Ferrarist »

no,če si še zmer interesent,me pokliči...031 731 157blaž
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Odgovor Napisal/-a Roadking »

lep pozdrav ves da sem interisent,ampak js sem trenutno na mirovni misiji (KOSOVO),10.7.pridem domov na dopust za 7 dni ker tule je zelo drago ce bi te poklical,uglavnem na PM mi posli ce mas kaj za mene
hvala ti
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Odgovor Napisal/-a Roadking »

lep pozdrav,zj pa počasi že mal obupujem ker vsi sm neki bluzijo kk se da to zrihtat pa take zadeve.drug teden pičim v italijo sam pa da vidim,kaj se da zrihtat keš bom neso zravn tk da č bo kaj pametnega bom vzel motor,zanima me če kdo ve za kak odpad ki imajo ta motor od coupeja 220KM da bi ga šel pogledat,

](*,)
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

klik: http://cgi.ebay.co.uk/Fiat-coupe-20v-tu ... dZViewItem


Je pa gred u kurcu, tko da ne vem, če bi tole vzel, je pa poceni ;)
:)
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Odgovor Napisal/-a Roadking »

je kr ugodno sm kk to pripelat v slovenijo to je zadaj ?
ker že obupujem verjetno bo letos časa zmankalo tk da bom kr na to mašino NOS vgradil za ostalo pa kasneje ker že nimam več upanja za to mašino pa še menjalnik je 5 prestav a nimajo coupeji 6g. menjalnik :-#

evo zdej sm zvedo da gre kolega drug teden na furo v anglijo tk da se v soboto dogovorima,a bi se lahk kdo zmenil z tem modelom da bi še kaj več povedal o motorju ker glih nisem neki anglež :-$
nujno bi rabil če bi lahk kdo poslal za točen naslov ker sta ena dva iz mojga kraja gra pa da bi mi lahk prpelala zrav ko sta že gori da jima jutr nakažem denar prosim
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Odgovor Napisal/-a Roadking »

neki me zanima v torek grem v Italijo in če mi uspe seveda najti motor od coupeja 2.0T bom še mal pogledo za blok motorja od Kappe 2.4 a morem še kaj drugega vzet zraven al je blok čist dovol za bate me zanima in gred...pravijo pa da sta čist enaka bloka... :-$ pomojem nebi rabil sm me zanima če kdo ve
Uporabniški avatar
dejan84
Dohtar
Prispevkov: 292
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:38

Odgovor Napisal/-a dejan84 »

Dej pejt gremo v pondelk skupi :D hehe
Slika
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Odgovor Napisal/-a Roadking »

sej grem že v pondelk dol pol pa prespim v gorici pri sorodnici od punce,bomo mal poklical po odpadih...v pondelk grem šele ob enih 17h iz Koroške...za kaj greš dol,boš tut nabavil turbaka hehe [-o<
upam da bo kaj sreče
Uporabniški avatar
dejan84
Dohtar
Prispevkov: 292
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:38

Odgovor Napisal/-a dejan84 »

Mah s kolegom greva spet dol, k nama še zmer ni uspel najdt vseh delov, da zamenjava mašino v njegovem punteku :D Pa še jst da oskubim unga stilota do konca tam v udinah :D hehe
Slika
re-volt
Mal več k dim
Prispevkov: 99
Pridružen: 08 Maj 2005, 20:58

Odgovor Napisal/-a re-volt »

dejan84 napisal/-a:Mah s kolegom greva spet dol, k nama še zmer ni uspel najdt vseh delov, da zamenjava mašino v njegovem punteku :D Pa še jst da oskubim unga stilota do konca tam v udinah :D hehe
bijač to bi u sredo lahk reku :P a boš pogledou mau zame, dobiš seznam?
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Odgovor Napisal/-a Roadking »

a maš kak zemljevid od udin kje je ta odpad,ker če ne se boma čula pa poglej če ima kako mašino od coupeja,da prletim po njo js bom pa prvo okrog gorice vse pregledal...do udin je pa baje 30min iz gorice pelem eno zraven ki zna IT...ker drugač ne vem kk se bomo zmenli z makaroni hehehe :Daja pa še za Padovo bi rabo kak naslov ker se ne vračam brez turbaka [-X
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

Ponavadi so bile ob ponedeljkih vecina stacun zaprtih v italiji... a si preveril, ce delajo? Pojma nimam, kako je z odpadi, ampak vseeno preveri.

/jan
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Odgovor Napisal/-a Roadking »

ja sej v pondelk grem dol,pol upam da se boma z Vugo dogovoril da avto tam pustim prespim v gorici pol grem pa v torek zgodaj zjutraj že v italijo,tk da upam da bodo v torek odprti odpadi.... \:D/
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Odgovor Napisal/-a Roadking »

zanima me glede turbine(mislim da je to Original Garrett TB 2810) če bi najdo večjo turbino(katero oznako ima) a pol tut Intercooler vzamem večji,ker če bo varjanta da dobim blok od kappe 2.4 uzimam ga.keša bom nes kr dosti zraven nikad se nezna,tk da za to nebo problema :-°
Uporabniški avatar
dejan84
Dohtar
Prispevkov: 292
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:38

Odgovor Napisal/-a dejan84 »

Roadking napisal/-a:a maš kak zemljevid od udin kje je ta odpad,ker če ne se boma čula pa poglej če ima kako mašino od coupeja,da prletim po njo js bom pa prvo okrog gorice vse pregledal...do udin je pa baje 30min iz gorice pelem eno zraven ki zna IT...ker drugač ne vem kk se bomo zmenli z makaroni hehehe :Daja pa še za Padovo bi rabo kak naslov ker se ne vračam brez turbaka [-X
Na nobenem od odpadov gorica-udine ne boš dubu mašine, ker sva že z damjanom vse povrpašala, razen če maš kake veze, da ti jo hranijo nekje na stran :D

Gre pa zdej on sam, k jst jutr nimam časa it :D
Slika
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Odgovor Napisal/-a Roadking »

ja to je pa zj pizdarija,zj bom še mal počakal da vidim a se da dobit kako cifro odpada iz padove....da bi poklical tja ker sm mislo da bi vzel kombi pa gasa dol,da bi danes prespal v gorici jutr pa v italijo... ](*,)
Odgovori