Kam dat brusit cilindre.

Da bo vlekl!!!
Odgovori
TITan
predbog
Prispevkov: 59
Pridružen: 12 Okt 2004, 20:54
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Kam dat brusit cilindre.

Odgovor Napisal/-a TITan »

En cilinder od boxer mašine (cilinder čisto posebaj, nič v bloku) moramo dat pobrusit. Jaz vem samo za LPP. Kje vi to dajete, pa da čimprej naredijo?
Slika
Uporabniški avatar
JohnyR
Supraman
Prispevkov: 164
Pridružen: 13 Dec 2004, 12:16
Kraj: KK

Odgovor Napisal/-a JohnyR »

Če maš srajčke, potem lahko le to zamenjaš z novo. Sicer pa kolikor jst vem se brusi vse ali pa nobeno.

Sorry za OT.
A Supra will emerge and take the Throne!

www.raceland.si
TITan
predbog
Prispevkov: 59
Pridružen: 12 Okt 2004, 20:54
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TITan »

Ubistvu je tko da ima fotr 3 super lepe, ena je bla pa podrajsana, samo smo dobil ene druge (cela mašina druga), pa je nekih 0.5mm razlike ](*,)

Bodo vsi enaki na koncu.
Slika
Rider
Najhitrejši avto brez mašine
Prispevkov: 326
Pridružen: 15 Maj 2005, 19:14
Kraj: Prevoje

Odgovor Napisal/-a Rider »

Avtoobnova za bežigradom (mercedes delavnice), pa zraven nesi še eno tako kakršna naj bi ta bila pa bat ki gre not v to ki jo bo brusil O:)
Project on hold...
TITan
predbog
Prispevkov: 59
Pridružen: 12 Okt 2004, 20:54
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TITan »

Rider napisal/-a:Avtoobnova za bežigradom (mercedes delavnice), pa zraven nesi še eno tako kakršna naj bi ta bila pa bat ki gre not v to ki jo bo brusil O:)
Ni to bivši LPP? Uglavnem tam majo 7 srajčk pa en bat, pa navodila da skombinirajo koker vejo in znajo da bodo 4 dobri :-°
Slika
Rider
Najhitrejši avto brez mašine
Prispevkov: 326
Pridružen: 15 Maj 2005, 19:14
Kraj: Prevoje

Odgovor Napisal/-a Rider »

Ne da bi vedel, kolikor vem je to ubistvu bivša avtoobnova, zdajšnji Mercedes :sick:
Project on hold...
r4tl
Pejnourt
Prispevkov: 2
Pridružen: 30 Apr 2006, 12:55
Kraj: Ljubljana- Polje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a r4tl »

LPP delavnice so na Celovski...tm k je parkirisce LPP busov.... Avtoobnova pa je za bezigradom nasproti AMZS-ja, tk da... to sta dve lokaciji, drgac pa... sm jst z avtoobnovo (zdajsnim AC ne vem kaj) zelo zadovoljen, saj... so mi obrusl glavno gred, pa pol sm mel mal problemov, k sm neki lezaje zamesu... so mi lepo pomagal;)

LP

R4TL
Oce mi je nekoc dejal:"Vse kar so v fabrki sestavl lahk doma razstavs..." in "use kar je pokvarjenega se da popraviti!"
Odgovori