Trši nosilci motorja?

Da bo vlekl!!!
KUBI
Hrošč tuner No.1
Prispevkov: 13
Pridružen: 25 Dec 2004, 13:04

odg

Odgovor Napisal/-a KUBI »

Nosilce se da skoraj za vsak avto dobit-trše iz urethana.Napiši kateri model avta znamko maš pa ti pogledam če lahko dobim.
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Js rabm selene za 307 Peugeot.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
KUBI
Hrošč tuner No.1
Prispevkov: 13
Pridružen: 25 Dec 2004, 13:04

odg

Odgovor Napisal/-a KUBI »

Ti javim v dveh dneh ker sem na gorenjskem pa nisem vzel sabo katalogov.
Rider
Najhitrejši avto brez mašine
Prispevkov: 326
Pridružen: 15 Maj 2005, 19:14
Kraj: Prevoje

Odgovor Napisal/-a Rider »

Potem bi te pa še jaz prosil da pogledaš za Audi 100/A4 1.8T (to je prvi model A4) [-o<
Project on hold...
Rider
Najhitrejši avto brez mašine
Prispevkov: 326
Pridružen: 15 Maj 2005, 19:14
Kraj: Prevoje

Odgovor Napisal/-a Rider »

Kubi, a je kej novga, mene res zanima za audiaj... 8-[
Project on hold...
KUBI
Hrošč tuner No.1
Prispevkov: 13
Pridružen: 25 Dec 2004, 13:04

odg

Odgovor Napisal/-a KUBI »

2 marca grem v ameriko u nabavo tko da mislim da se bo za audi in subaru dalo dobit.
Uporabniški avatar
door_man
Pawa user
Prispevkov: 205
Pridružen: 22 Feb 2006, 21:33
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a door_man »

Sm najdu eno fotko mojih PVC varjanta

Slika

Me je pa takrat pršlo tole full pocen, se ne spomnem več točno ampak več k 8k za vse skupi ni blo.
Uporabniški avatar
neyc
Mal več k dim
Prispevkov: 56
Pridružen: 26 Jun 2005, 19:18
Kraj: MB
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a neyc »

še za mojga pls....

citroen zx 2.0i '94
Rider
Najhitrejši avto brez mašine
Prispevkov: 326
Pridružen: 15 Maj 2005, 19:14
Kraj: Prevoje

Re: odg

Odgovor Napisal/-a Rider »

KUBI napisal/-a:2 marca grem v ameriko u nabavo tko da mislim da se bo za audi in subaru dalo dobit.
Bi te lepo prosil če se le da, pa magari mi daj kontakt na PM da se zmeniva točno...

Drugače sem pa porajtal da sem se zmotil - A4 je ubistvu audi 80, ne pa audi 100 8-[
Project on hold...
KUBI
Hrošč tuner No.1
Prispevkov: 13
Pridružen: 25 Dec 2004, 13:04

odg

Odgovor Napisal/-a KUBI »

Bom poskušal dobiti nosilce za motor in menjalnik.Moja telefonska je 041 863 977.Upam da se da tole dobit ker še nisem vprašal ,sem pa nosil že za vw pa honde pa tud za vse amerikance.Drugač pa moj kolega tam v kaliforniji prodaja dele tudi za audi ,bolj strme odmične,kovane bate za precej avtov ,lažje ojnice,vse vrste turbin pa polnilnike pa tudi elektronske vžige in instrumente za v vozilo.
jajcek
Greenstuff
Prispevkov: 44
Pridružen: 11 Sep 2006, 18:15

Odgovor Napisal/-a jajcek »

Tema že dolgo samuje, pa jo bom obudil.
Ali ima kdo še kakšno novejšo info kje se da Poliuretan dobiti da bi si izdrejal vložke nosilcev?
jajcek
Greenstuff
Prispevkov: 44
Pridružen: 11 Sep 2006, 18:15

Odgovor Napisal/-a jajcek »

citroenfreak napisal/-a:Gomline d.d.o., v industrijski coni Vič ima vse vrste gume, silikona, poliuretana....

01/2574-394

Lp,

CF
Sem jih kontaktiral, ful prijazen možakar na drugi strani je zelo ustrežljiv. Problem je edino v tem ker njega zanima kakšno trdoto jaz rabim ker je problem da če je zadeva premehka se ne bo dala obdelovati (vrtati sploh ne), če je pa pretrdo pa seveda ni blaženja. Minimalna količina katero se da dobiti je 3kg (cene ne vem, je treba doreči za zmes).
V planu sem imel če se bi nas več odločilo za nakup pa potem zadevo razdelimo, če bi s tem dobili kaj ceneje zadevo.
Najboljše bi bilo narediti kalup in nosilček odliti, samo kaj ko je preveč različnih.
Sam se imel v mislih palico fi 70, dolžina poljubna. To njim poenostavi izdelavo kalupa in odlivanje (konec koncev lahko odlijejo v cev), nam bi pa taka oblika bi bila enostavnejša za obdelovanje.
Veliko vprašanje je kdo bi bil za to in seveda kje bi dobil točno trdoto enega takega poliuretanskega nosilca da potem na podlagi tega vidimo ali je vse skupaj izvedljivo (se bo dalo obdelovati, vrtati...)

Ima kdo kak polyuretan za zmerit trdoto?
Odgovori