A se kdo spozna na vplinjač od R 5 Turbo???

Da bo vlekl!!!
Odgovori
belidirkac
Racing freak
Prispevkov: 523
Pridružen: 10 Nov 2005, 19:24

A se kdo spozna na vplinjač od R 5 Turbo???

Odgovor Napisal/-a belidirkac »

Iščem nekoga, ki se kaj spona na ta vplinjač. Problem je to da nisem ziher kako točno priklopit bencin, rezultat tega pa je da mi bencin teče ven iz vseh možnih lukenj.

Ker pa fergi ni več na petki, si ne morem pomagat s tem da bi gledal kam paše katera cev.

Tko da če se kdo kaj razume na točno ta fergazer naj me prosim kontaktira na mail ali GSM.

skoda@amadej.si
051/ 609 - 664
Uporabniški avatar
Bug Customs
Mal več k dim
Prispevkov: 70
Pridružen: 13 Avg 2006, 16:19

Odgovor Napisal/-a Bug Customs »

Bencin se priklopi samo na vrhu zbirne posodice(nad plovcem) moraš pa med pumpo in fergi nujno dat regulator pritiska verjetno je problem tu.
Zadnjič spremenil Bug Customs, dne 28 Apr 2007, 20:27, skupaj popravljeno 1 krat.
belidirkac
Racing freak
Prispevkov: 523
Pridružen: 10 Nov 2005, 19:24

Odgovor Napisal/-a belidirkac »

Se pravi benz pride priklopljen čist na vrhu?

Kaj je pa tist priključek zadaj? Povratni vod?

Regulatro pritiska imam zmontiran tis ki je original od petke turbo. Pride pa med fegazer in pumpo gor je pa priklopljen nadtlak iz turbine in še en povratni vod...
Uporabniški avatar
Bug Customs
Mal več k dim
Prispevkov: 70
Pridružen: 13 Avg 2006, 16:19

Odgovor Napisal/-a Bug Customs »

Oglasi se v pon. pri nas v delavnici pa ti dam print priklopov. povratnga voda fergi nima ker ga ima regulator ne vem pa če je original regulator ok ker je bila med njim in fergijem še ena elektronska zadevšna ki je DEJANSKO določala tlak goriva.
belidirkac
Racing freak
Prispevkov: 523
Pridružen: 10 Nov 2005, 19:24

Odgovor Napisal/-a belidirkac »

Bug Customs napisal/-a:Oglasi se v pon. pri nas v delavnici pa ti dam print priklopov. povratnga voda fergi nima ker ga ima regulator ne vem pa če je original regulator ok ker je bila med njim in fergijem še ena elektronska zadevšna ki je DEJANSKO določala tlak goriva.
OK! Pridem jutri pogledat. Dej mi na PM pošlji svojo številko pa te prej pokličem...

Sicer pa sem vplinjač, porihtal da sedaj dihta in ne curi več bencina.

In potem prvi poizkus vžiga. Nič. Drugi poizkus, neki zajamra...

in tam smo tudi ostali če napumpam bencin potem vžge in naredi brummmmm in potem ugasne....

Tako da u bistvu vžge samo če ga napumpaš in potem takoj ugasne. Mislim da moram jutri spucat dize... Še kakšna ideja?
Odgovori