Diferencial se sliši

Da bo vlekl!!!
Odgovori
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Diferencial se sliši

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Ahoj.

No po težkih 130kkm se je moj diff začel mal oglašat, in sicer rahlo žvižga/brni. Zadeva je tok naglas, da ga kr dobr razločiš ven od auspuha/mašine.

Mam na sumu ležaj. A ma kdo kej pojma, a se splača to kuj popravt, al počakam da se začne tok dret da nam mogu več poslušat, al clo počakam da shod zadeva?

Je pa zdj že ene par dni na enaki jakosti in se ne spreminja.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Re: Diferencial se sliši

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

Pugi napisal/-a:Ahoj.

No po težkih 130kkm se je moj diff začel mal oglašat, in sicer rahlo žvižga/brni. Zadeva je tok naglas, da ga kr dobr razločiš ven od auspuha/mašine.

Mam na sumu ležaj. A ma kdo kej pojma, a se splača to kuj popravt, al počakam da se začne tok dret da nam mogu več poslušat, al clo počakam da shod zadeva?

Je pa zdj že ene par dni na enaki jakosti in se ne spreminja.
Za diferenciale je vedno bolje da popravljaš prej, kot pa da čakaš, da ti bo shodu. Ko ti bo shodu, bo to lahko še kej zraven prineslo(recimo da ti podrobi kake satelite ali kaj podobnega).
R5Gtt
Pawa user
Prispevkov: 109
Pridružen: 29 Nov 2004, 11:57
Kraj: V penziji

Odgovor Napisal/-a R5Gtt »

Haha Pugi ti raj auspuh zrihti se te sliš :-({|= čist preveč
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Ma nej gre u kurac ta auspuh pizda mu matrna. Skoz mi eksplodira neki. Zdj bom tko naredu da nau mogl nč več. Debele stene pa nobenih kompliciranih zavojev. Sam durhcuk.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Odgovori