kako izvlecti maximalno konjev....

Da bo vlekl!!!
japan-muscle
Pejnourt
Prispevkov: 10
Pridružen: 30 Avg 2007, 12:54

Odgovor Napisal/-a japan-muscle »

charger...za moje poje maximum..za ta motor..je 10-do 20.konje...ne gre pa se niti tolko za konje kot totalna prenova in preureditev avta in da se ob nedeljah zapeljem krog ali dva in nazaj v garazo...to kar pa si ti napisal sem mel nekako v mislih sam sem hotel slisat mnenje se koga ce sem na pravi poti......

hemingvej ne zelim se kregagat niti najmanj-...lepo od tebe da nimas srca lupit folk ampak nisem neumen in ni prvic da predelujem kak avto vem kake so cene in ce sem te uprasal pomeni da sem pripravljen placat...

bandit hvala za tole sam ce to zmontiram mi bo kak bat nabilo v glavo... :D :D :D ...sej sem razmisljal tud opcijo kakega motorja sam za uno nedeljo nima smisla pa se avto bi zgubil svojo duso...
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

Bandit, turbonator ne bo delal brez tega...

http://www.sunamiturbo.com/

/jan
_BANDIT_ napisal/-a:Lahko pa zmontiraš tole:

http://www.turbonator.com/

Tole je neomejeno huda zadeva za malo $$$. Pa še full dobr dela glih na hondah, še posebej na motorjih z fergazerjem.
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

japan-muscle napisal/-a:hja ste res mal cuden folk....a mres mislite da se vsak heca za vsako stvar al kako..pa ne gre se za dvik nekih nevem kakih konjev gre se za 10-20,,...sej bi nalepu kako sliko predelave karocerije ...in potek vsega skupaj sam vidim da ste tle nekateri polni sebe tako da nima smisla res sploh debatirat..ker ste pa res cudaki nekater....

Vsake tok cajta, se mi zdi da na kake 4 mesce, se najde nekdo, ki pride na forum in se odloči v 0 predelat motor od cliota 1.2 8V. Ponavadi se zadeva konča z jokom ali banom. Jebiga, tko je v temu svetu.
Sam sj clio ma sam 60 konjev, ti jih maš saj 80 in če ornk predelaš kot ti praviš, jih boš mel 100... To je pa že skor tolk kot je začetna mašina v avtih nižjega srednjega razreda.

Pri tem da ne vem zakaj bi avto izgubil dušo, če bi dal not kak drug HONDA motor...Tale zgleda k bi jo iz enga parnika stauhou, mislm da sam veš da nima smisla. Če bo avto nevemkako suprdupr uštiman nis nč naredu če boš tole not pustu. Ponavad je tist avto za v nedeljo mišljen da gre bolje kot tist za med tednom.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
urosr
Ali-G Indahouse
Prispevkov: 512
Pridružen: 15 Jun 2005, 01:13

Odgovor Napisal/-a urosr »

japan-muscle napisal/-a:hja ste res mal cuden folk....a mres mislite da se vsak heca za vsako stvar al kako..pa ne gre se za dvik nekih nevem kakih konjev gre se za 10-20,,...sej bi nalepu kako sliko predelave karocerije ...in potek vsega skupaj sam vidim da ste tle nekateri polni sebe tako da nima smisla res sploh debatirat..ker ste pa res cudaki nekater....
pol smo pa mi čudni ko ne pokažeš za koga se gre, kak avto, izgled itd... itd... moje mnenje še enkrat je, res drug motor, ker če samo pogledaš da če daš fergije gor pa da ti jih nekdo nastavi tako kot se zareče si ob denar ki bi ga odštel za drug motor, pa ne bo šlo tok.
Remember...R5 GT 1.7T "Drive it like you stole it"
Moja R5 becoming GT 1.7 xy@!
japan-muscle
Pejnourt
Prispevkov: 10
Pridružen: 30 Avg 2007, 12:54

Odgovor Napisal/-a japan-muscle »

no tako avto je bil prej tak,,,,,...
Slika

Slika



Slika



no in potem je avto zapeljal v garazo in je prislo vn neki takega...
Slika

Slika
Slika



no zdaj je na vrsti podvozje pol pa potor...
ViKo
Greenstuff
Prispevkov: 35
Pridružen: 02 Okt 2005, 19:01

Odgovor Napisal/-a ViKo »

če avto obnavlajaš in ga hočeš imet kot pravi old timer, potem ne smeš menjati motorja...
naj kar ostane takšen kot je..če boš pa stvar obnovil po svoje lahko menjaš tudi motor ...samo potem avto nima več prave "cene"!
Drifter
NISMO še skup sestavl :)
Prispevkov: 133
Pridružen: 30 Nov 2004, 14:49

Odgovor Napisal/-a Drifter »

ne pozabi winga in ledic
japan-muscle
Pejnourt
Prispevkov: 10
Pridružen: 30 Avg 2007, 12:54

Odgovor Napisal/-a japan-muscle »

ma kaksne ledice dej drifter....pa doobro pa kaj....
ma cen a me ne zanima ker zamene je ne precenjiv ker sem jo dobu podarjeno......
speedy_gonzales
Pawa user
Prispevkov: 341
Pridružen: 04 Feb 2007, 23:42
Kraj: kamnik

Odgovor Napisal/-a speedy_gonzales »

ce mene vprasas prodej pa si kup avto:P
ce bos pa predelvov tega, pol pa prvo kot prvo iz fergazerjev presalti na ITBje pa megasquirt, pol zmenjej odmicno pa visej kompesijo, pa pomojm da bos ze kr na ene 120-130 konjih, sam prej obvezno nared generalko na masini, k drugac bos pomojm bl crknjene konje bl vleku k pa krkol druzga
2 fast 2 live, 2 young 2 die
japan-muscle
Pejnourt
Prispevkov: 10
Pridružen: 30 Avg 2007, 12:54

Odgovor Napisal/-a japan-muscle »

speedy preber si mal visje gor.....vse skupi....
Drifter
NISMO še skup sestavl :)
Prispevkov: 133
Pridružen: 30 Nov 2004, 14:49

Odgovor Napisal/-a Drifter »

bi swap b16 res bil tak nemogoč?
georg
Pawa user
Prispevkov: 136
Pridružen: 29 Dec 2005, 23:26
Kraj: prekmurje

Odgovor Napisal/-a georg »

tole bo še lahko dober old skul avto.. samo treba mus vsaj ene 8J široke felne z robom O:) pa seveda daj mašino tole ven, ker tole nima mobenga potenciala. Ker če že delaš tak projekt pa da bo avto bolj v old skul japan verziji, daj noter vsaj en motor 130+ps.. dosti se toga prodaja.. itak bo še obnova trajala nekaj časa (let) pa potem naredi zadevo kot se šika.
Slika
Odgovori