karter

Da bo vlekl!!!
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

Sej ni čudn, da te benajo povsod, jst bi te tut, če bi se tko obnašal kot se zdele.
LP
Nebivedu
Uporabniški avatar
dules
Mal več k dim
Prispevkov: 54
Pridružen: 18 Feb 2007, 11:33
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a dules »

butc napisal/-a:
dules napisal/-a:
butc napisal/-a:nemorm kopirat ker so me banal..sm mev pred parimi leti en spor z vlado vw teama in zdj me skoz banajo...
mi se pa zdi da je slo ja za suhi karter...
ma skoz lažeš , pred parimi leti he he team vw obstaja cca 10,11 mesecev tak da pred parimi leti......
kok si ti kmet...to je se od prej k se ni imenoval vw team...kaj govoris k neves kmet en...
Vw-audi club slovenija so se razšli prvo na team audi ter vw team , potem se je pa zaradi nekaterih osebkov katerih so samo slabo vplival na vse skupaj prevzeli ter naredili novo vodstvo , ki je pod team vw
tak da ti ne meni praviti kako in kaj pa kdaj smo se začel kregat ker sem tam od vsakega začetka , pa še kar stokaj ker vsakič ko te banamo se prijaviš nazaj gor , ampak vsakič pod drugim imenom ter emailom , zadnjič si bil poper kaj pa si sedaj ?? Jest ne vem kaj ti je , če te nekje ne sprejmejo v skupini oz nisi zaželen s svojimi izjavami izpadi ter stvarmi ki jih prodajaš , in še posebej ko vse to zaokrožiš ne moreš biti dobrodošel zato te tudi banajo Pri tebi se pa kar vidi da bi rad kar iskal nasilje povsot. Malo se umiri , začni pisat tako kakor je treba in se obnašat kakor je treba pa boš povsot dobrodošelj !!!!!!!
dokler bom živ bo VolksWagen pr' hiš'
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Ma sj se je sm tud ene parkrat že prijavu, sam zdj je pa konc.
Na avtomobilizmu ma pa tud ene par nickov. Pacjent zgleda. Tema gre čez 2 dni v katalizator.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
PiLLLe
Ročna freak
Prispevkov: 387
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:09
Kraj: lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a PiLLLe »

Tako ti je to, ko nekomu manjkajo kolescki v glavi. Pac zadevce se v mozganih nemorejo lepo odvijati in se zatikajo......My name is... KLIK in se ustavi :D :D :D :D :D :D :D :D
Some of you may have been born wild, but i was born to f uck in style :P :DSlika
Odgovori