Sesalna odmična gred za Hyundai lantro

Da bo vlekl!!!
Odgovori
INFINITI
Japanc
Prispevkov: 26
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:42

Sesalna odmična gred za Hyundai lantro

Odgovor Napisal/-a INFINITI »

Hja no iščem nekaj za svojga kupeja 2001. Fora je v temu da so pred leti naredili eno omejeno EVO serijo kupejčkov ki so imeli bolj ostro sesalno odmično gred in spremenjen izpušni sistem. No ta odmična gred je DEJANSKO indentična tisti iz 96-98 1.8 Lantre in je bolj "ostra" od te ki je v mojem motorju.
Tko da evo - išče se sesalna odmična gred od 1.8 elantre, letnik 96-98 to je beta 1 motor G4GM.
Slika
cc 206
Zeleni dirkač
Prispevkov: 242
Pridružen: 09 Nov 2004, 21:05
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cc 206 »

Hallo

Mam eno vprasanje, a je možno
da na mojem peugeotu dobim iz
136 PS-170PS sam z odmicno in
preprogramiranjem ???

Lp
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

cc 206 napisal/-a:Hallo

Mam eno vprasanje, a je možno
da na mojem peugeotu dobim iz
136 PS-170PS sam z odmicno in
preprogramiranjem ???

Lp
Da. +seveda filter pa ojspuh.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
cc 206
Zeleni dirkač
Prispevkov: 242
Pridružen: 09 Nov 2004, 21:05
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cc 206 »

Tu mas link

http://www.peugeot-tuning.de/htdocs/index2.html

sam z odmicnimi in cipanjem, pise, zato se mi je tud cuden zdelo :-k
INFINITI
Japanc
Prispevkov: 26
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:42

Odgovor Napisal/-a INFINITI »

cc 206 napisal/-a:Tu mas link

http://www.peugeot-tuning.de/htdocs/index2.html

sam z odmicnimi in cipanjem, pise, zato se mi je tud cuden zdelo :-k
Malo kradeš topic a ne?

To so drgač zihr buče - 100%, v najboljšem primeru lahko računaš na cca 8-10 KM max, pa še to če so sedanje tovarniške komponente zelo konzervativno narejene. Tudi če bi dal kompleten izpuh, se pravi kolektor, brez kata, idealno preračunat izpušni sistem (idealen backpressure), montiral ravno tako idealen CAI, idealno nastavil odmične ( kdaj se vantili odpirajo in zapirajo), idalne svečke in kabli, bi se kar težko približal tej cifri, ni pa nemogoče, če je ekspertno narejeno vse skupaj - problem je namreč v lovljenju idealnega razmerja med vsemi komponentami.
Slika
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

INFINITI napisal/-a:
cc 206 napisal/-a:Tu mas link

http://www.peugeot-tuning.de/htdocs/index2.html

sam z odmicnimi in cipanjem, pise, zato se mi je tud cuden zdelo :-k
Malo kradeš topic a ne?

To so drgač zihr buče - 100%, v najboljšem primeru lahko računaš na cca 8-10 KM max, pa še to če so sedanje tovarniške komponente zelo konzervativno narejene. Tudi če bi dal kompleten izpuh, se pravi kolektor, brez kata, idealno preračunat izpušni sistem (idealen backpressure), montiral ravno tako idealen CAI, idealno nastavil odmične ( kdaj se vantili odpirajo in zapirajo), idalne svečke in kabli, bi se kar težko približal tej cifri, ni pa nemogoče, če je ekspertno narejeno vse skupaj - problem je namreč v lovljenju idealnega razmerja med vsemi komponentami.
Čak - tole kar si ti napisal je buča... Seveda so še kako važne odmične!! Pa tud s samim auspuhom, CAI in programiranjem se da dosti več kot samo 8KM pridobit...
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
Slide
Professional Drifter
Prispevkov: 159
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:38
Kraj: Trboule(matk****)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Slide »

Z odmičnimi gredmi & stuff se res da marsikakšnega konja dobit
Slika
Understeer is when the driver is scared, Oversteer is when the passengers are scared
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Dr_S napisal/-a:Z odmičnimi ene 12KM. Pol pa cel izpušni sistem ene 20KM. Pa ČIP tuning še ene 10Km pa smo iz 136KM na 136+42-45=180KM. Če obdelaš še glavo pa kupiš da lahko naštimaš odmične pa lahko prideš bliz 200KM.
Sj to ne gre tko veš - najbolje je, če vgradiš odmične in zamenjaš auspuh, kolektor, filter, obdelaš glavo, mogoče mal spustiš in potem vseskup optimiziraš sz kompjuterom, pa si zmagal...
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
kennmann
Hemi fanclub president
Prispevkov: 149
Pridružen: 16 Avg 2006, 18:41

Odgovor Napisal/-a kennmann »

sicer mal stara tema, ampak vseeno: kako in kam dat optimizirat/preprogramirat racunalnik, po tem, ko si dal notr druge odmicne, menjal izpuh,..?
v sloveniji? in se kaksna okvirna cena mogoce?
fala lepo!
O:)

LP
Kennman
kennmann
Hemi fanclub president
Prispevkov: 149
Pridružen: 16 Avg 2006, 18:41

Odgovor Napisal/-a kennmann »

kennmann napisal/-a:sicer mal stara tema, ampak vseeno: kako in kam dat optimizirat/preprogramirat racunalnik, po tem, ko si dal notr druge odmicne, menjal izpuh,..?
v sloveniji? in se kaksna okvirna cena mogoce?
fala lepo!
O:)

LP
Kennman
a res noben ne ve?? [-(
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Chiptuning.si, Senica, RSR
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Odgovori