P swap turbo F20B5

Turbocharger in Supercharger... Učinkovit način povečanja moči motorja...
Odgovori
n33yo
Pawa user
Prispevkov: 467
Pridružen: 14 Sep 2005, 07:33
Kraj: Lj okolica Ig > Brest

P swap turbo F20B5

Odgovor Napisal/-a n33yo »

Prodam komplet Turbo motor F20B5 z menjalnikom in vsem kar paše zraven (turbina Garrett GT28R, injektorji, intercooler, oil cooler, ECU, 2 različna kolektorja, 2 različna downpipe-a,....)

Slika
Slika
Slika
Slika


http://www.youtube.com/watch?v=K2MASw1PrcM
http://www.youtube.com/watch?v=V7w7fbha ... re=related


Motor je tudi kompletno obnovljen zamenjana vsa tesnila, semeringi, tefloni ventilov, Vodna črpalka, natezalci jermenov, vsa jermena,... itd vse OEM Honda razen oljnega filtra :D

Motor je še v avtu in se ga da brez problema sprobat. Izmerjenih 270KM in 380Nm navora na 0,7Bar-a. Sedaj ima avto izboljšan izpušni kolektor in večji downpipe tako da možno da ima še nekaj konjev več...

cena 3200€
本田夢想的力量
Uporabniški avatar
Ferrarist
Pawa user
Prispevkov: 464
Pridružen: 25 Jun 2005, 23:01

Re: P swap turbo F20B5

Odgovor Napisal/-a Ferrarist »

js pa nebi reku poštena,bi reku kr ZELO ugodna... ;)

to bi moglo v kakem 4th gen. civicu kar dobro letet,a :kuza
Symon
Pawa user
Prispevkov: 268
Pridružen: 16 Apr 2007, 21:43

Re: P swap turbo F20B5

Odgovor Napisal/-a Symon »

Za moje pojme je tole idealka za kako 5 ali 6 generacijo Civica ali pa kako Preludo božji dar za zelo malo denarja. 8-)
-100NX GTi SR20DE eGT Redtop odmične (cca 145hp) EBC zavore in H&R podvozje -prodan
-200SX S13 stage 2 (cca 260hp), S14 4 batne čeljusti in Tein vzmetenje -prodan
-Clio RS 182, celo serijski avto enkrat za spremembo. :)
Uporabniški avatar
Ferrarist
Pawa user
Prispevkov: 464
Pridružen: 25 Jun 2005, 23:01

Re: P swap turbo F20B5

Odgovor Napisal/-a Ferrarist »

hemingway napisal/-a:Sej s pošteno sem mislil ugodno. Al kako se pri vas reče da si pošten? Men se še prepocen zdi...
ja,to sem tudi sam hotel povedat-da je še prepocen...ampak žal je danes tako,da 3,5k(z montažo) nima kar vsak za vržt takoj iz žepa...jaz vidim,kako je pri meni,pa si delam čisto vse sam-auspuh,kolektorje,komplet tlačne cevi,menjavo ojnic,ležajev,vseh semeringov,skratka vsega...pa že tako nanese zelo zajeten kup denarja...kaj šele ,če bi dal vse to nekomu delat...žal pa ti tega v primeru prodaje nihče več ne plača...
n33yo,a voham H22???
Symon
Pawa user
Prispevkov: 268
Pridružen: 16 Apr 2007, 21:43

Re: P swap turbo F20B5

Odgovor Napisal/-a Symon »

Ferrarist napisal/-a: n33yo,a voham H22???
Glede na to, da so mu zaradi motorja vzeli tablice jaz voham tehničnega in avto s katerim se ne bo bal policajev. :lol:
-100NX GTi SR20DE eGT Redtop odmične (cca 145hp) EBC zavore in H&R podvozje -prodan
-200SX S13 stage 2 (cca 260hp), S14 4 batne čeljusti in Tein vzmetenje -prodan
-Clio RS 182, celo serijski avto enkrat za spremembo. :)
Odgovori