Testi avtomobilov

Komentarji, priporočila člankov oziroma kar celih revij...
Odgovori
VAG
- COM
Prispevkov: 3
Pridružen: 21 Nov 2004, 16:47

Testi avtomobilov

Odgovor Napisal/-a VAG »

Okej, vidim, da se niste tukaj še kej dost razpisal, pa bom jaz mal napisal svoje mnenje O:) :
od vseh slovenskih avto revij redno kupujem samo Avto foto market. :-s
Se mi zdi, da so članki v njem najbolj strokovno napisani. Strokovno v smislu realnosti in ne-nabijanju. Glede subjektivnosti bi se pa dalo orenk razpravljat, samo tukaj tudi Italijani al pa Nemci niso dost boljši. Mogoče kvečjemu Angleži... :-k
Gospodu Česnu sicer včasih malo zamerim to njegovo subjektivnost (se mi zdi, da zadnja leta mal za Audi navija?! :-k ), ampak revija je vseen dobra. =D>

Od drugih medijev (beri: tv) spremljam pa dokaj redno Motorvision na DSF-u; dobra rubrika track test in pa predstavljene novosti.
Na netu je pa tud dost raznih strani, kjer se da marsikaj prebrat, ampak ne bom zdaj kle reklame delal. Sej imate najdi.si in google.com, pa si najdte te teste. \:D/

Okej, od mene je to vse. \:D/
Lp.
Uporabniški avatar
_BANDIT_
ZUP racing
Prispevkov: 1047
Pridružen: 07 Okt 2004, 10:09

Odgovor Napisal/-a _BANDIT_ »

Jo!

Jest pa kupujem revije Chrom&Flammen in Street Magazine.
To je men zakon. Sam škoda k se to ne da dobit pri nas in je treba nabavljati v AU.

Morm rečt, da sta obe omenjeni reviji na podobnem nivoju in imata zelo identično vsebino.
Zadnjič spremenil _BANDIT_, dne 22 Dec 2004, 00:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Morm rect, da se je avtomagazin tud z zadnjo revijo izkazal. Pa tud edini so pomoje v slo, ki so kaj storili/napisali glede dragracea, pa tud na novinarski tiskovki so fajn jebal komandirja. Svaka cast!
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
ghibli
Presenetljivo normalen za hondaša
Prispevkov: 138
Pridružen: 12 Okt 2004, 18:33

Odgovor Napisal/-a ghibli »

jaz sem kupoval (zdaj se jih ne dobi več, ima jih le leclerc do katerega pridem bolj redko) od auto bilda test & tuning. revija je vedno imela lepo predelane zadevice s stilom seveda in uglavnem z veliko novitetami in dobrimi idejami.

zadnje čase revij ne kupujem. ker komaj internet dohajam..
PeschA
Pawa user
Prispevkov: 179
Pridružen: 01 Dec 2004, 07:45
Kraj: Ševlje

Odgovor Napisal/-a PeschA »

Zadnje čase kupujem WOB, VW Speed, VW Tuning. Včasih HOT ROAD i.p.d. Sem pa zelo vesel da imajo v City parku v knjigarni Novak WOB. Ni več treba v Celovc. \:D/
soncy4s
Car fan poonchka
Prispevkov: 22
Pridružen: 18 Nov 2004, 14:23
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a soncy4s »

:-k ..jst pa mešano...odvisn od vsebine
..mal avto magazin...kšnkat avto fokus...
..kšnkat od Avto Bilda Test&tuning
...al pa ena,ne vem, neki -auto tuning-?

pa kšnkat me mika od ADAC-a ...sm =; nedam tok denraja za to


..redno pa berem MotoSi - sm to ni za tle :doubt:

lp soncy
Civic sedan 6.gen
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

Za en falus je to dejstvo, da se da pri nas dobiti tuning revije samo v nemscini... jazst pa nemsko ne spljoh, italjansko ja, svabscine pa ne razumem besede...

A kdo ve, kje bi se dalo dobiti kaj materijala v anglescini/italjanscini?

/jan
McLaren
McLaren fan number 1
Prispevkov: 33
Pridružen: 16 Okt 2004, 20:17

Odgovor Napisal/-a McLaren »

Jst od tujih kupujem revijo TUNING. Sicer je nemška in zato je mama vsa hepi ko vsaj nekaj nemškega preberem (ko mam nemščino v gimnaziji pa mi lih ne gre) :-° #-o :iz_stola_padu:
Trojna korist.
Slika
iKst
...
Prispevkov: 350
Pridružen: 12 Okt 2004, 10:27
Kraj: Trbovlje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a iKst »

Japanese Performance je v angleščini. Sicer so not samo japonski avtomobili, ampak če te zanima sam tuning je kar solidna revija. Maš not dost podrobnosti o posameznih avtomobilih itd. Jaz sem bil naročen na njo, zdaj jo pa kupujem skor vsak mesec. Dobiš jo v Ljubljani v BTCju v Hali A tam na začetku v tisti trafiki. Pa verjetno še kje drugje tut.
High on LSD
Uporabniški avatar
Slide
Professional Drifter
Prispevkov: 159
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:38
Kraj: Trboule(matk****)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Slide »

iKst napisal/-a:Japanese Performance je v angleščini. Sicer so not samo japonski avtomobili, ampak če te zanima sam tuning je kar solidna revija. Maš not dost podrobnosti o posameznih avtomobilih itd. Jaz sem bil naročen na njo, zdaj jo pa kupujem skor vsak mesec. Dobiš jo v Ljubljani v BTCju v Hali A tam na začetku v tisti trafiki. Pa verjetno še kje drugje tut.
Leclerc in Citypark, kiosk pri vhodu! O:)

Za ljubitelje avtomobilizma, so omembe vredne še Top Gear, Sport Auto, Auto Motor & Sport...
Slika
Understeer is when the driver is scared, Oversteer is when the passengers are scared
Killah bee
Čebel
Prispevkov: 455
Pridružen: 12 Okt 2004, 15:00
Kraj: Tu Pa Tam

Odgovor Napisal/-a Killah bee »

da še jest za eno povem, sicer imam sam stare izdaje doma , je pa super zadeva,not imaš vse,večinoma so japonci not ,je pa Ameriška zadeva.

me mika da bi bil spet naročen,sam pojma nimam če jo sploh še tiskajo :-k

Super Street

sem vidu da jo še \:D/
še link
http://www.superstreetonline.com/
CLIO 172 SPORT
rezek vr6
Banana
Prispevkov: 24
Pridružen: 14 Dec 2005, 21:25
Kraj: ljubljana

Odgovor Napisal/-a rezek vr6 »

a ste ze slisal za hrvasko revijo maxituning ....je kr uredu revija pa mas predstavitve , pa tko.....
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

Jst berem samo offroad revije, pa imajo zaenkrat odlične teste terencev, suvov pa ne obrajtajo dost.
Uporabniški avatar
SunShiner
DEJANSKO veliki b00st
Prispevkov: 1220
Pridružen: 27 Apr 2005, 20:54
Kraj: Nissanmania
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a SunShiner »

boljše revije o avtomobilizmu kot je Japanese Performance zame ni, res je d best in je vredna svoje cene.. najbl mi je pa ql med drugim zato ker se v njej uporablja pravi pomen tuninga ne pa tko kukr pr enih drugih revijah k je povsod na čimvečje tuning napisan ene 100x, pol pa vidiš na avtih samo tone plastike, ozvočenja in polno kroma v motornem prostoru. tuning pa tak, heh... :D
Powered by Nissan 200SX S14 a.k.a. Cipa
and BMW E30 a.k.a. GhettoMobil
Slika
Odgovori