P: Leatherman vsestransko orodje (group buy.)

Sam ne v prazno!
Odgovori
Uporabniški avatar
roki
Styling freak
Prispevkov: 294
Pridružen: 26 Dec 2005, 13:31
Kraj: ljubljana, vič-rudnik

P: Leatherman vsestransko orodje (group buy.)

Odgovor Napisal/-a roki »

Toraj razmišljam, da bi si nabavil Leatherman Surge orodje: http://www.leatherman.com/product/Surge" onclick="window.open(this.href);return false;

Ta ima še najbolj uporabne stvari in največ...

še ena predstavitev na you tube:
http://www.youtube.com/watch?v=3Ji9E5NXUek" onclick="window.open(this.href);return false;

Gre se pa za to, da sem dobil kontakt, ki mi jih lahko zrihta po ceni okoli 105€ komad z usnjeno torbico, če bi se nas nabralo vsaj 5... če nas bo slučajno več bom povprašal če se da še kaj ceneje...

Seveda če kdo lahko še ceneje dobi naj se javi!
Uporabniški avatar
Ferrarist
Pawa user
Prispevkov: 464
Pridružen: 25 Jun 2005, 23:01

Re: P: Leatherman vsestransko orodje (group buy.)

Odgovor Napisal/-a Ferrarist »

cena za surge black je ista?
Uporabniški avatar
roki
Styling freak
Prispevkov: 294
Pridružen: 26 Dec 2005, 13:31
Kraj: ljubljana, vič-rudnik

Re: P: Leatherman vsestransko orodje (group buy.)

Odgovor Napisal/-a roki »

surge black je težko dobit... cena je višja... do sedaj sem ga najdu sam na ebay-u pa še to jih je mal... sm ga jest tud hotu met sam zgleda nebo šlo...
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Re: P: Leatherman vsestransko orodje (group buy.)

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

Osebno sem pristaš firme Gerber in mi je leterman bolj ko ne "čajna produkt - kineski proizvod" in to daleč od kvalitete. Kr nekej kolegov ga je popljuval. Recimo klešče, če hočeš kako matico odvit, počijo, ko preveč stisneš. Podoben problem ima gerber butterfly (pomanjšano orodje), ker je prešvoh.

Res je, da je gerber malo dražji. Ampak imam gerber multitool pri sebi vedno in to že od leta 1997, pa še sedaj vse deluje tako kot mora. Edino rezilo je bilo treba mal nabrusit vems, ostalo deluje.

Cena za osnovni model je 48 dolarjev.
Slika

Tole je pa še 94 dolarjev. Sam imam nekaj podobnega temu, samo srebrne barve in so zraven še nastavki za gedore od 5 do 13.
Slika


Drgač je pa tole full uporabno za samo 30 dolarjev
Slika
LP
Nebivedu
Odgovori