Dobil tole na mail, pa je kar velik resnice v njem...

Sam ne v prazno!
Odgovori
Alboreto
Sekira Tuning s.p.
Prispevkov: 418
Pridružen: 12 Okt 2004, 22:35
Kraj: Te prou nč ne briga ..AVTO:Clitoris 1.2 turbo
Kontakt:

Dobil tole na mail, pa je kar velik resnice v njem...

Odgovor Napisal/-a Alboreto »

Ko sem bil jaz se otrok in so me starši dolgočasili s svojimi zgodbicami do solza, kako so imeli oni težko življenje, ko so oni
odraščali.Kako so oni hodili 20 km daleč v šolo z eno samo sobo. In je učitelj poznal edino oceno zadostno 2 povprečna. Kako so hodili v dežju, snegu in viharjih in prenašali ob tem se svoje mlajše brate na svojih hrbtih.
Kljub temu, da so hodili v šolo so poleg tega se doma pomagali svojem staršem, da so sploh lahko preživeli in se niso izstradali do smrti.In spominjam se še, da sem si med odraščanjem obljubil, da nikoli ne bom težil z vsemi temi bučami svojim otrokom, kako težko je bilo meni in kako lahko je njim danes.

Ampak sedaj, ko sem dosegel rob svoje mladosti kurčevih 30 let. Si ne morem pomagati, da ne bi povedal nekaj tej današnji mladini. Tako vam je na tem svetu!Mislim, v primerjavi z mojim življenjem, živite v utopiji! Ko sem bil jaz otrok nismo imeli Interneta! Ko smo želeli nekaj zvedeti, smo morali iti v knjižnico in si poiskati sami! In tudi e-maila ni bilo! DEJANSKO si moral na roke napisati pismo s pisalom! In potem si moral kurčevo znamko jo nalepiti na pismo in pismo si potem moral odnesti v nabiralnik. In ponavadi je trajalo tedne,da si dobil odgovor. Niti ni bilo MP3-jev ali Napster-ja! Če si hotel krasti muzko si moral iti v prodajalno plat in jo tam dobesedno ukrasti. Ali pa si cel dan sedel in cakal ob radiu, da si ujel svoj komad na kaseto pa se takrat je kakšen DJ nekaj gobcal ali na začetku ali na koncu in si bil gladko ob tvoj posnetek. Ce te je zanimalo kaj o kakšni kurbariji! Si nisi mogel zdownloadati, kot to lahko počnete sedaj. Ali si fotru sunil kakšno staro Erotiko ali pa si jo sunil v trgovini. Nismo imeli finega sranja kot je recimo Call Waiting, ce si bil na telefonu in te je klical nekdo drug si imel pač zasedeno! Ravno tako ni bilo klinčevih Caller ID Box-ov! Ko ti je zvonil telefon si se oglasil pa čeprav nisi vedel ali te klice mama, tvoj diler, tvoj prijatelj, ljubica, punca, itd. Preprosto nisi vedel in si se moral oglasiti,gospodič! Ravno tako niti ni bilo Sony Playstation videogamov z high-resolution 3-D grafiko! Imeli smo Atarije 2600 mogoce kaksen ZX Spectrum! Z igricami kot so Asteroidi kakšni Space invadeji so bili se vmes grafika pa je bila nagravžna 2d! Vas igralec na monitorju je bil malo vecja pika. Moral si uporabljati domišljijo! In tam ni bilo tako imenovanih multiple levels! Samo en level vedno hitrejši in težji dokler nisi guznil! In ko si sel v kino ni bilo stadion sedežev, vsi so bili enako visoki. In če si imel vsaj malo sreče potem se je pred tabo nalimala ponavadi ena omara in potem si videl le njegov hrbet za katerega si posteno plačal. Razvajeni ste do podtalnice, prisežem pri Bogu! Danes ne bi preživeli niti 5 minut v času leta 1985...kaj šele leta prej!!!
če ne gre, ankar s silo......vzem več kwadu!
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Re: Dobil tole na mail, pa je kar velik resnice v njem...

Odgovor Napisal/-a Charger »

Yes, yes :-)
http://www.pro-tuning.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori