Prenova avtosedežev

Vse kar je za povedati in ne paše v druge kategorije...
Uporabniški avatar
dejan84
Dohtar
Prispevkov: 292
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:38

Odgovor Napisal/-a dejan84 »

_BANDIT_ napisal/-a:Če me ne boš dobu na GSM, mi pošlji SMS, da te pokličem nazaj. ;)

Ker neznanih številk ponavad ne kličem nazaj.
Lej, ti pozvonim zdele, da boš vedu kdo sm :)
Slika
Uporabniški avatar
HaBBicH
Iber model
Prispevkov: 162
Pridružen: 12 Okt 2004, 17:09
Kraj: Kranj pri Primskovem

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

tko kor ma bandit ma tud modri poslihtan u twingotu..pa tud jest bom mel v kratkem
Sanjski moski :D

Slika
Uporabniški avatar
PiLLLe
Ročna freak
Prispevkov: 387
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:09
Kraj: lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a PiLLLe »

Ha ha tole je biu pa pomoje ponesreceni upskirt :D A nis mogu mal nizje slikat :-s

Drgac pa hudi zici :)
Aja pa je kdo kj une spuzve obnavlju? k sm dons opazu da bi blo treba menjat tut njih :-k

LP PiLLLe
Some of you may have been born wild, but i was born to f uck in style :P :DSlika
Uporabniški avatar
RedBull
Pozor, Moderator na a.com!
Prispevkov: 165
Pridružen: 11 Okt 2004, 16:02
Kraj: okolica kranja

Odgovor Napisal/-a RedBull »

čist off tale moj post,sam bandit a ni ta tvoj avto mal nastopu v enem slo. videospotu? upam da sm prov vidu.
~mladi kakor mi...živimo za noči...~
Uporabniški avatar
orbit
100ti član foruma
Prispevkov: 95
Pridružen: 29 Okt 2004, 17:43
Kraj: ORIGINAL SLO.

Odgovor Napisal/-a orbit »

PiLLLe napisal/-a: Aja pa je kdo kj une spuzve obnavlju? k sm dons opazu da bi blo treba menjat tut njih
tu tut mene zanima;
......................pa zici na fotkah so videt res spedenan :-# =D>
Humani Orbit
alesi
Damzapir :)
Prispevkov: 174
Pridružen: 11 Okt 2004, 08:14
Kraj: Radolca

Odgovor Napisal/-a alesi »

A ma slucajno kdo kaksno sliko kako se recimo naredi na original zdicu ledveni del.Sam ne mi rect posvasas na vsaki strani stango jo oblazinis in obleces ker to ni to.Sem probal pa se ne obnese,razen ce sm zajebu pr oblazinjenju.
Enkrat sem na netu ze najdu slike izdelave in to tako dobro opisano podprto tudi s slikami da bi to lahko delal cisto vsak.
Slika
Uporabniški avatar
Stratus_
nadnebesnik s črtico
Prispevkov: 113
Pridružen: 17 Okt 2004, 19:16

Odgovor Napisal/-a Stratus_ »

Še od mene en off-topic :D
Bandit ta tvoj capri je men res majka od majk..a maš mogoče kje kako galerijo pa to al pa filmček? [-o<
Uporabniški avatar
nastyka
Joystick junkie
Prispevkov: 172
Pridružen: 07 Okt 2004, 22:04

Odgovor Napisal/-a nastyka »

Uporabniški avatar
Stratus_
nadnebesnik s črtico
Prispevkov: 113
Pridružen: 17 Okt 2004, 19:16

Odgovor Napisal/-a Stratus_ »

Thank you very many!
y3rn3y
Greenstuff
Prispevkov: 21
Pridružen: 21 Mar 2006, 00:29

Odgovor Napisal/-a y3rn3y »

golf_c napisal/-a:...gorenja vas...al ke že....tm pr škofji loki nek....oblak se piše.....
avtotapetništvo oblak janko poljanska cesta 50 gorenja vas
04 518-13-30

...tri leta nazaj sm se menu z njemu za vse zice v golfu....bi me pršlo okol 40-45k za vse komplet z materialom vred...blago(dve barve)....usnje je draži he he
Sm klical tega tipa pa mi je reku da mi našije prevleke čez originalne za 30k :-s , pa mi je mal sumljivo pocen, je kdo že dal delat kaj pri njem?
Pa kako je s obstojnostjo prevlek našitih čez originalne? Jaz bi mel našite na sedeže, sam mam raje da gredo original dol.

Če pozna kdo še kakega dobrega tapetnika, ki oblači sedeže bi prosu za cifro
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

Tud jst mam dobre izkušnje s kombinacijo sky+mikrotkanina po sredini.

Moje izkušnje do sedaj:

1. celoten sedež iz usnja
Slika
Pozimi hladno, poleti vroče (sploh če sem mel streho dol)... zlasti se je pritoževala sopotnica :D

2. kombinacija usnje pri strani, alkantara po sredini
Slika
Veliko boljše kot prej, edino tista rdeča črta po sredini je bila nek čuden material, da sem imel vedno mokro majico na tistem delu, potem je pa še barvo začela spuščat.

3. predelava oblike sedežev (združen vzglavnik s samim sedežem, ojačana bočna opora, ...), kombinacija črn sky in mikrotkanina po sredini.
Slika
Zaenkrat zelo zadovoljen! Zelo prijeten material.

LP
Uroš
Uporabniški avatar
zlabo
Pawa user
Prispevkov: 133
Pridružen: 14 Sep 2006, 16:08
Kraj: Nožice

Odgovor Napisal/-a zlabo »

No, ne bom odpiral nove teme zaradi tega ampak bom vprašal kar v tej.
Danes bom nekomu prikljapljal gretje sedežev, gretje je dal naknadno noter. In me zanima če kdo ve koliko ampersko varovalko imajo ponavadi avtomobili za gretje sedežev. Ker nimam nobenih podatkov, pa me zanima okvirno koliko amperov požre gretje, ker grem že prej po materijal, da mu potem samo na hitro zvežem in priklopim. Pa če kdo ve, a ima BMW E36 brez gretja sedežev že pripravljeno varovalko za to, toliko da vem, če kupit zunanje ohišje za varovalko.

Če kdo karkoli ve, naj kar čimprej napiše, prosim, ker ob 16h bo avto že pri meni.

LP, Blaž
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

zlabo napisal/-a:No, ne bom odpiral nove teme zaradi tega ampak bom vprašal kar v tej.
Danes bom nekomu prikljapljal gretje sedežev, gretje je dal naknadno noter. In me zanima če kdo ve koliko ampersko varovalko imajo ponavadi avtomobili za gretje sedežev. Ker nimam nobenih podatkov, pa me zanima okvirno koliko amperov požre gretje, ker grem že prej po materijal, da mu potem samo na hitro zvežem in priklopim. Pa če kdo ve, a ima BMW E36 brez gretja sedežev že pripravljeno varovalko za to, toliko da vem, če kupit zunanje ohišje za varovalko.

Če kdo karkoli ve, naj kar čimprej napiše, prosim, ker ob 16h bo avto že pri meni.

LP, Blaž
jst sm mel na saabu 10A.
Uporabniški avatar
zlabo
Pawa user
Prispevkov: 133
Pridružen: 14 Sep 2006, 16:08
Kraj: Nožice

Odgovor Napisal/-a zlabo »

ja včeraj sem potem malo rihtal tistega BMW-ja, samo še nisem do konca, ker moram dobiti konektorje in razpored pinov za stikala :-°

Ima pa pripravljeni dve varovalki po 5A za gretje sedežev, očitno za vsak sedež svojo. Tako da kablovje sem potegnil, samo še priklopit moram stikala, pa bo
Uporabniški avatar
zlabo
Pawa user
Prispevkov: 133
Pridružen: 14 Sep 2006, 16:08
Kraj: Nožice

Odgovor Napisal/-a zlabo »

a ima mogoče kdo ta razpored pinov? [-o<
Odgovori