Mednarodni tuning portal

Tuje uporabne in poučne strani na temo avtomobilzma...
Odgovori
Uporabniški avatar
.:BooMbAsTiC:.
Mal več k dim
Prispevkov: 92
Pridružen: 29 Jan 2007, 18:48
Kraj: sončna primorska
Kontakt:

Mednarodni tuning portal

Odgovor Napisal/-a .:BooMbAsTiC:. »

Upam, da ne bo kaj narobe, če objavim moj portal in sicer gre za 2 meseca star mednarodni tuning portal, kjer uporabniki predstavljajo svoje jeklene konjičke...
Trenutno je predstavljenih več kot 220 avtov iz 17 držav, 313 uporabnikov...
Imam pa tud izmenjavo povezav (trenutno okrog 70 klubov in forumov iz 13 držav), veliko tudi slovenskih (tuning freaks, gas, fiat, honda, peugeot, ford klub, avtoakustika, akustika, tuningscena,...)...Zelo bom zadovoljen, če bomo tud z vami sodelovali v izmenjavi povezav...

www.inter-tuning.org

Vabim pa tudi vse vas, da mogoče predstavite svoje avte in s tem mal zastopate Slo sceno :D ...

Lp
Uporabniški avatar
.:BooMbAsTiC:.
Mal več k dim
Prispevkov: 92
Pridružen: 29 Jan 2007, 18:48
Kraj: sončna primorska
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a .:BooMbAsTiC:. »

Jst sem lastnik :D

Edini problem pri hitrejši razpoznavnosti je, ker sem sam za vse, imam le pomagača za stran štimat, ker sam nisem ravno od te stroke...
Počasi bo bolše, mam pa cca 500 kontaktov na MSNju \:D/ tko, da se z nekaterimi admini še dogovarjam in pa tudi z lastniki avtomobilov...
Najtežje je komunicirat s francozi, ko so tko trd narod...Mislim, da od cca 50 zna angleško 5, drugi al nočejo pisat al ne vem kaj, tko da pri takih izgubim veliko živcev ko morm vse prevajat s prevajalnikov...

Osebno so men najbolj všeč belgijci in nizozemci...4/5 ima full dober smisel in okus za predelave so pa vsi nori na tuning in vanj praktično zmečejo ves denar, nekateri štimajo avte tud po pat let, preden vidi avto kaj je izven garaže...

Upam samo da bo šlo še tko naprej...Cilj do konca tega leta mi je zbrat cca 500 avtov iz čim več evropskih držav in tudi iz ostalih celin (trenutno tudi avstralska kluba imata izmenjavo povezav) ...
Uporabniški avatar
.:BooMbAsTiC:.
Mal več k dim
Prispevkov: 92
Pridružen: 29 Jan 2007, 18:48
Kraj: sončna primorska
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a .:BooMbAsTiC:. »

Aja, ker sem zdej videl kateri link si dal za pogledat...

Car gallery: tukaj večino slik dodam jaz, je pa samo po ena slika predstavljenega avtomobila za lepšo predstavo kateri avtomobili so predstavljeni...Več slik in informacij je pa na forumu...
http://www.inter-tuning.org/photogallery.php

User's gallery: tukaj pa si lahko uporabniki naložijo svoje najljubše slike od avtov
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

500msn kontaktov??

1 question: Do you have a thing called "LIFE"? :D:


Drgač pa vso srečo pri projektu, volje vidim da maš dovolj!
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
.:BooMbAsTiC:.
Mal več k dim
Prispevkov: 92
Pridružen: 29 Jan 2007, 18:48
Kraj: sončna primorska
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a .:BooMbAsTiC:. »

Sem mal pogledal koliko kontaktov mam in sicer sem se krepko zmotil :D :D :D ...Jih je 880... :D :D

Slika


kar se tiče tvojega vprašanja...1 question: Do you have a thing called "LIFE"?...

Ni tko hudo kot zgleda...Na začetku moram priznat sem vsako prosto uro prebil pred računalnikom in iskal klube, msn kontakte itd...Lahko se malce pohvalim, da sem včlanjen na cca 150 tujih forumih, in mam vse dokaj urejeno...V wordu lepo linke vseh strani oz. direkten link do predstavitve strani oz. mene na teh forumih, da potem vsake tolko pogledam odgovore in odgovorim...

Na MSNju pa sem bil na začetku kar zaseden, sem si napisal v 5 jezikih recimo 20 stavkov (sem se predstavu, pa stran in vabilo nanjo) in vsakič ko me je kdo nov kliknu sem to copy/paste in nato nadaljeval pogovor...
In hitro se je ugotovilo kateri je bil takoj za predstavitev, kateri imajo avtomobile še v fazi predelav in katerih ne zanima...Tako sem si tud na msnju uredil par map za uporabnike...
Včasih jaz kakšnega kaj povprašam ali pa oni mene za nasvete glede predstavitve, za popravit kakšno napako v angleščino itd...Lahk rečem, da zadnji mesec je na msnju povprečno do 5 pogovorov na dan...na začetku, ko me niso poznali so me vsi spraševali v milijon jezikih:" Kdo si?" Kje si dobil moj MSN?"

Volja je sam tud časa zdej ni več tolk, ker vseeno je tukaj izredni študij, študentsko delo, štimanje avta, fitnes itd...
Tko, da morm dobit kakšnega pomočnika oz. moderatorje, ki mi bodo pomagali iskat tuje forume oz. klube, da bi se z njimi potem jst dogovoril o izmenjavi povezav...

Stran mislim, da ma prihodnost, ker poznam res ogromno evropskih strani pa nisem zasledil nobene mednarodne...
croma_man
AMZS addicted
Prispevkov: 955
Pridružen: 30 Nov 2005, 16:28
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a croma_man »

ok bom še jst - GET A GIRL (or a boy) :nene :nene :nene
dobek
Pawa user
Prispevkov: 134
Pridružen: 24 Maj 2006, 08:41
Kraj: rondoji med Qlandio in Stukom
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a dobek »

croma_man napisal/-a:ok bom še jst - GET A GIRL (or a boy) :nene :nene :nene
se mi zdi, al si se mu pravkar ponujal? :-s =;

:twisted: :twisted: :twisted:
Slika

RWD or NoWD
Uporabniški avatar
.:BooMbAsTiC:.
Mal več k dim
Prispevkov: 92
Pridružen: 29 Jan 2007, 18:48
Kraj: sončna primorska
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a .:BooMbAsTiC:. »

No za dekleta sem pozabil napisat...Tud zanje namenjam dovolj časa tko da ne se bat preveč...

Zgleda kot da sem izpadu en 30letni stric, 120kg, ki 15ur na dan čepi pred računalnikom in niti ne ve kaj se zunaj dogaja...Če bi blo tako potem bi imel na strani prek 1000 uporabnikov oz. predstavljenih avtov...
Tko, ko pa preživim od 0-2uri dnevno, predvsem za pregled par slo forumov in športne novice, maile ter pregled moje strani, če je kaj novega...Msnja velikokrat niti ne vklopim pa četudi ga, ga velikokrat niti ne uporabim tko da... :-°
croma_man
AMZS addicted
Prispevkov: 955
Pridružen: 30 Nov 2005, 16:28
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a croma_man »

dobek, da ti nebom razložil zgodbe o ljubezni matere in psa :crknu:
dobek
Pawa user
Prispevkov: 134
Pridružen: 24 Maj 2006, 08:41
Kraj: rondoji med Qlandio in Stukom
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a dobek »

croma_man napisal/-a:dobek, da ti nebom razložil zgodbe o ljubezni matere in psa :crknu:
[-X
http://users.sentvid.org/~g30126/de-sig ... opy5og.jpg

(malo zajebancije mora bit O:) )
Slika

RWD or NoWD
Odgovori