Poliester party

Pleh, rja, ojačitve, šipe...
Odgovori
avx
Pejnourt
Prispevkov: 14
Pridružen: 02 Jul 2007, 19:39

Poliester party

Odgovor Napisal/-a avx »

Ok v planu imam kupit Cliota serija 1 do letnika 97, pač do takrat so jih delali. Zdaj pa mislim ga doma predelovati, predvsem zunanji del in potem kasneje še avtoakustiko. Zdaj bi za predelavo bi uporabljal poliester, pomagal bi si pa z original odbijaču in pa z stiroporju. Slišal sem pa da poliester topi stiropor, pa me zanima, kako bi potem to zadevco rešil. Bi bilo pa zelo v pomoč uporabnika y3rn3y, ker koliker sem slišal govora tam okoli ko živiš, da si bil v Franciji in se šolal za izdelavo odbijačev oz. delo z poliestru. Če sem slišal prav ne vem. Uglavnem pomoč vseh je dobrodošla.
M-silver
Greenstuff
Prispevkov: 44
Pridružen: 09 Feb 2006, 22:30
Kraj: kranj
Kontakt:

jo

Odgovor Napisal/-a M-silver »

Uporabi stirodur in purpen
avx
Pejnourt
Prispevkov: 14
Pridružen: 02 Jul 2007, 19:39

Odgovor Napisal/-a avx »

am stirodur, kje se ga dobi pri kakih gradbenih materialih, am zanima me koliko kaj to stane.
speedy_gonzales
Pawa user
Prispevkov: 341
Pridružen: 04 Feb 2007, 23:42
Kraj: kamnik

Odgovor Napisal/-a speedy_gonzales »

stirodur je pocen, dobis ga u kateri koli trgovini z gradbenim materialom. ker se uporablja kot izolacija.

drugac kar se pa stiropora tice, pa loh uporabs epoxi smolo pa se nebo topil, sam je drazja kot navadn poliester.

drugac sm pa slisu da je ze dost ce stiropor sam pobarvas z barvo v spreju, sam nevem kok je u tem resnice ker sam se nism probu. tko da ne me drzat za besedo
2 fast 2 live, 2 young 2 die
Eddy
P.I.M.P.
Prispevkov: 710
Pridružen: 23 Dec 2004, 23:54
Kraj: Lajbah

Odgovor Napisal/-a Eddy »

Stirodur premažeš z Mekol lepilom za les,čez to pa pacaj kakršno hočeš smolo in vlakna,ne bo nič stopilo-preverjeno O:)
Slika
y3rn3y
Greenstuff
Prispevkov: 21
Pridružen: 21 Mar 2006, 00:29

Re: Poliester party

Odgovor Napisal/-a y3rn3y »

avx napisal/-a:Ok v planu imam kupit Cliota serija 1 do letnika 97, pač do takrat so jih delali. Zdaj pa mislim ga doma predelovati, predvsem zunanji del in potem kasneje še avtoakustiko. Zdaj bi za predelavo bi uporabljal poliester, pomagal bi si pa z original odbijaču in pa z stiroporju. Slišal sem pa da poliester topi stiropor, pa me zanima, kako bi potem to zadevco rešil. Bi bilo pa zelo v pomoč uporabnika y3rn3y, ker koliker sem slišal govora tam okoli ko živiš, da si bil v Franciji in se šolal za izdelavo odbijačev oz. delo z poliestru. Če sem slišal prav ne vem. Uglavnem pomoč vseh je dobrodošla.
:lol: :lol: :lol: :lol: sem se nasmejal ob tej izjavi. v franciji že dostkrat bil, sam nikol zarad poliestra.
Dej povej kdo ti je to omenu (lahk kr na pm) pa če te kaj zanima v zvezi s poliestrom kr na pm
croma_man
AMZS addicted
Prispevkov: 955
Pridružen: 30 Nov 2005, 16:28
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a croma_man »

v franciji si bil jernej? svaka čast, kurba jst pa mutiram tule v sloveniji pa neki pacam skup, enim pa tak lahko da grejo na izobraževanje...

c-c-c-c

:iz_stola_padu: :iz_stola_padu:

pizda ne smem se tok na glas smejat na šihtu, me že čudn gledajo.
speedy_gonzales
Pawa user
Prispevkov: 341
Pridružen: 04 Feb 2007, 23:42
Kraj: kamnik

Odgovor Napisal/-a speedy_gonzales »

Eddy napisal/-a:Stirodur premažeš z Mekol lepilom za les,čez to pa pacaj kakršno hočeš smolo in vlakna,ne bo nič stopilo-preverjeno O:)
dobra fora =D> =D> to si bom pa kdaj sposodu, ce ne zamers [-o<
2 fast 2 live, 2 young 2 die
Odgovori