Mrežica za v odbijač

Vsa navlaka ki se pase izvenserijsko na vašem konjičku! Od neonk preko spojlerjev do športne radijske antene...
Odgovori
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Mrežica za v odbijač

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Fanstje, keb jes eno lepo mrežco dobu, drgje kot v A3M al pa pr Fazerju... Pa ne tako za komarje ustavlat al pa tako k mamo na igriš za fuzbal. Eno tako lepo, šport varjanta, srebrno...

V gradbinki nimajo, v merkurju nimajo, moje zadnje upanje je TC Dom (merkur) v naklem. Če je tam ni, pol res ne vem. Rabem jo pa za moj prvi odbijač, da gre lahko pol v predelavo...

Hvalja ljepa!
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
nightrider31
Majkl Najt
Prispevkov: 83
Pridružen: 10 Okt 2004, 21:02
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a nightrider31 »

Zora Menges :-s
Slika
Dust
Smetka
Prispevkov: 58
Pridružen: 27 Okt 2004, 23:16
Kraj: Črna/Koroška

Odgovor Napisal/-a Dust »

jaz sem jo dobil v Merkurju , vendar v SG-u 8-[
Uporabniški avatar
PiLLLe
Ročna freak
Prispevkov: 387
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:09
Kraj: lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a PiLLLe »

Ha Ha cak da jo grem jst dol strgat iz unga hladilnka pr horsu v btcju :D to bo 2m2 :D zihr :D :D

LP PiLLLe
Some of you may have been born wild, but i was born to f uck in style :P :DSlika
maky
Pešhondaš
Prispevkov: 185
Pridružen: 11 Okt 2004, 07:37
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a maky »

astra jama na začetku bežigrada (tam kjer 14 zavije notri). maš na voljo ene 15 vrst alu mrežic (vsaj pred časom so jih meli toliko)
alesi
Damzapir :)
Prispevkov: 174
Pridružen: 11 Okt 2004, 08:14
Kraj: Radolca

Odgovor Napisal/-a alesi »

PUgi jaz sem jo pol naslednji dan dobil v Merkurju,tko da ni panike da jo nebi dobil.
Slika
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

V kermu merkurju??
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
alesi
Damzapir :)
Prispevkov: 174
Pridružen: 11 Okt 2004, 08:14
Kraj: Radolca

Odgovor Napisal/-a alesi »

Merkur Lesce,sem jih tud klicu pa so rekli da nimajo pol sem pa tja sel in sem mu jo skor v glavo vrgu.Mogoce bojo boljs zastopl ce reces alu. mrezico,kao za kuhinjske nape. :D :D :D
Slika
Uporabniški avatar
dejan84
Dohtar
Prispevkov: 292
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:38

Odgovor Napisal/-a dejan84 »

Maky - kje je vhod v astro. Jst sm se lan enkrat sprehaju k lolek pa nism najdu vhoda 8-[

Drgač pa tko k so že drugi rekl - merkur al pa zora (tuki lahko nafehtaš kake ostanke tko k sm jest takrat k sm rabu mrežo za moj terarij :D )
Slika
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Js bi pa rad eno mal vecjo izbiro teh mrezic...

Rabim za dva avta =P~
Slika Tuning makes the heart grow fonder
Killah bee
Čebel
Prispevkov: 455
Pridružen: 12 Okt 2004, 15:00
Kraj: Tu Pa Tam

Odgovor Napisal/-a Killah bee »

dejan84 napisal/-a:Maky - kje je vhod v astro. Jst sm se lan enkrat sprehaju k lolek pa nism najdu vhoda 8-[
vhod je takoj ko zaviješ iz Dunajske na to cesto,pol takoj na levi strani je klanček na dol in tja not se zapelješ direkt pred trgovino.
CLIO 172 SPORT
kennmann
Hemi fanclub president
Prispevkov: 149
Pridružen: 16 Avg 2006, 18:41

Odgovor Napisal/-a kennmann »

vem da je stara tema, ampak vseeno - mi lahko kdo pove, kako pritrdit mrezico v odbijac? torej mam zdej izrezano luknjo v odbijac in jo moram nekak zapret z mrezico. Kako fiksirate mrezico, da ne pade ven na prvem rukerju?
LP
Igor

aja, pa se to: a je dovoljeno met tablico pritrjeno na STRANI odbijaca, torej na skrajnem sprednjem levem ali desnem robu? Tako kot jo majo nekatere alfe se mi zdi? kako je s tem?
Howgh.
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

JAh najbolš je z notranje strani odbijača, seveda če gre zadeva...
Da se od spredaj nič ne vidi, zadaj pa z neim silikonom fajn zalit..

Slika
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Sikaflex...pomoje je 252. Dobiš v različnih barvah.

Drugače pa še kakšno vezico pa je. Tablica pa je pomoje lohk drugje spredaj na odbijaču sam raznje pomanjšane verzije ne veljajo.
Slika Tuning makes the heart grow fonder
Uporabniški avatar
Wizz
Pawa user
Prispevkov: 111
Pridružen: 12 Mar 2006, 01:43
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Wizz »

Malecky napisal/-a: Tablica pa je pomoje lohk drugje spredaj na odbijaču sam raznje pomanjšane verzije ne veljajo.
Tablca mora bit na tistem mestu, ki ga je določil proizvajalec, firma.
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

In vendar jih ogromno premikajo drugam in še noben ni zarad tega plaču al pa padu na homolomo. :-°
Slika Tuning makes the heart grow fonder
Uporabniški avatar
Wizz
Pawa user
Prispevkov: 111
Pridružen: 12 Mar 2006, 01:43
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Wizz »

Jah kako pa veš da še noben ni kazni dobil :-s :D
Vem, da so znal že težit policaji in če te za par drugih stvari zacne zafrkavat in če je njemu to v veselje in bi rad še kej našel, potem ni vrag da se ne obesi še na tako očitno stvar kot je tablca.
No sej, povedal sem samo kako piše v zakonu..
Uporabniški avatar
Bug Customs
Mal več k dim
Prispevkov: 70
Pridružen: 13 Avg 2006, 16:19

Odgovor Napisal/-a Bug Customs »

rostfrej mrežice ma MDM na viču , majo tudi cnc rezane , merkur na viču ma alu različno velike luknce tudi ,ali pa malo dražja alternativa waltech Vrhnika, pa ti zrežejo po naročilu. Kar se tablic tiče mi je en policaj razložil da je bolje bit predaj brez kot pa z majhnim ponaredkom, ker je to avtomatsko ponarejanje uradnih listin in kazen 500eu. montirana pa naj bi bla vidnem mestu pravokotno na cesto nekje od sredine do levega roba.
Odgovori