Car PC projekt

Vsa navlaka ki se pase izvenserijsko na vašem konjičku! Od neonk preko spojlerjev do športne radijske antene...
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

Se bom pozanimal o trenutni ceni. Funkcije so takorekoč neomejene, naštimaš lahko čisto vse kar lahko naštimaš z miško ali tipkovnico.. prožiš kombinacije tipk, jaz npr. ga uporabljam za glasnost in prestavljanje komadov naprej/nazaj oz. mute.
PIMPED.BLING
Nigga
Prispevkov: 140
Pridružen: 14 Feb 2006, 11:22
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a PIMPED.BLING »

Keri software pa uporabljaš za muziko ? Al goniš kr preko winampa ?

Jaz mam mediacenter pa je tak pač no...
Slika
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

Centrafuse
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

A vam dam zopet malo zanimivega branja?

http://www.mp3car.com/vbulletin/showthread.php?t=72398

Grem zdej v postlo razmišljat al ga bom s kolom po tintari al mu bom bajto zažgal, ko pridem do njega :znoru:

LP
Uroš
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Oj u ku**** ](*,)

Tega se js zmer bojim...zato ne dilam iz USA tud ce bi lohk...preveč je white-trasha v USA, :popizdil
Slika Tuning makes the heart grow fonder
Uporabniški avatar
roki
Styling freak
Prispevkov: 294
Pridružen: 26 Dec 2005, 13:31
Kraj: ljubljana, vič-rudnik

Odgovor Napisal/-a roki »

ja drek no, ti pa tud nimaš sreče... kaj boš pa zdj??? :violent2 :violent3
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

Ja zaenkrat nimam kaj za narest, razen če mi kakšen američan priskoči na pomoč... eni so se kar potegnili zame:)

Je mal draga šola (160k SIT me je stalo vse skupaj do zdej), da bi kar odnehal, tko da bomo šli do konca. Če drugega ne, ga bom prijavil za internetne prevare (če to sploh kaj pomeni-baje gredo čist na random, ker je toliko teh primerov-ampak kadar si izbran-če jim dost pogosto težiš-pride FBI potrkat na vrata :D)

Uroš
Eddy
P.I.M.P.
Prispevkov: 710
Pridružen: 23 Dec 2004, 23:54
Kraj: Lajbah

Odgovor Napisal/-a Eddy »

Nč ne boš dosegu... [-(
Slika
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

Poskusu pa bom. Že to, da obstaja organizacija in da teoretično obstaja možnost, da ga dobijo, je nekaj. Tudi tebi bi verjetno morilo, ker bi imel nonstop nekje v mislih, da obstaja možnost, da nekega dne nekdo potrka na vrata. Sploh pa če so v igri že otroci (tip je star namreč okoli 40 in ima vsaj enega-sina).

Poleg tega imam pa znanko iz Kalifornije, ki je dosti razgledana in je pripravljena zelo pomagati.
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Jest sem 100% zato da ga prijavis za izgubit nimas nic, so pa kar tecni americani kar se tice prevar mas koj FBI za vratom, tko da ti kar oddaj vlogo za "fraud"!

LP
MUGEN CR-X
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

Točno to sem imel v mislih. Samo toliko še počakam, da vidim, če bo dal tip kaj iz sebe, ker mogoče bo pa že takoj popustil (nazadnje sem ga čakal dneve, tedne, da je odgovarjal na moje PM-e, ko sem dal zadevo v javnost, je 3 ure po tem, ko je bilo objavljeno oddal paket.. žal s "failure" robo:)
Rider
Najhitrejši avto brez mašine
Prispevkov: 326
Pridružen: 15 Maj 2005, 19:14
Kraj: Prevoje

Odgovor Napisal/-a Rider »

Sam fak ne, ta tip se res prav norca dela... Treba mal pokazat takim kaj piše na bejzbolki ](*,)
Project on hold...
PIMPED.BLING
Nigga
Prispevkov: 140
Pridružen: 14 Feb 2006, 11:22
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a PIMPED.BLING »

Ne razumem zakaj dedu ki te je enkrat ze mel za norca in te je vozo scat PONOVNO das narocilo - tokrat se vecje ??! 8-[ [-X
Slika
croma_man
AMZS addicted
Prispevkov: 955
Pridružen: 30 Nov 2005, 16:28
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a croma_man »

uroš, sožalje, drugač pa planiraj dopust v ameriko pa mu spotoma fukneš čez zaprto okno te stvari nazaj ](*,)
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

PIMPED.BLING napisal/-a:Ne razumem zakaj dedu ki te je enkrat ze mel za norca in te je vozo scat PONOVNO das narocilo - tokrat se vecje ??! 8-[ [-X
Narobe si predstavljaš oz. mogoče nisi seznanjen z začetkom te zgodbe... 1 leto nazaj sem zadevo plačal, dobre pol leta sem čakal na paket, potem sem pa živce zgubil in objavil javno na forumu, da mi še ni poslal paketa in takrat je pomagalo, da je šel paket še isti dan na pot in sicer k znanki v Kalifornijo. Z njo sem se pa zmenil, da ga prevzamem čim gre eden od naših v ameriko. In to se je zgodilo prejšnji teden, tako da sem včeraj prejel robo. Torej gre za eno in isto naročilo.

Planiram dopust jeseni, da hkrati ujamem SEMA show...

LP
Uroš
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

Saj je kar nekaj trgovin kjer prodajao tudi to specializirano robo. Tam je bolj zanesljivo kupovati kot pri privat osebah kjer ni nobene garancije glede dostave narocenega.
Morebitna nizja cena ne odtehta tveganja.
Uporabniški avatar
gas_gas
Češpla powah
Prispevkov: 306
Pridružen: 22 Jan 2005, 12:52
Kraj: begne ke pa

Odgovor Napisal/-a gas_gas »

pizda mu... pol se pa se norca dela na forumu:
now he says he just got the package....The Lcd worked fine when I sent it, who knows what happened to it during all this time!
I need to get to work now, Ill post more at lunch time




:violent1 :violent2
What did the hurricane say to the palm tree? Hold on ur nuts! This is no ordinary blow job!
Slika
PIMPED.BLING
Nigga
Prispevkov: 140
Pridružen: 14 Feb 2006, 11:22
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a PIMPED.BLING »

aha, se opravičujem.
Slika
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

S tipom sva se ravnokar sporazumela, da mi bo vrnil denar za stvari v celoti ($550), jaz pa njemu stvari. Sedaj me pa zanima še ena stvar... ko je bil paket uvožen, so italijanski cariniki zanj zaračunali 146 EUR davka in carine.. imam papir doma. Ker stvari, ki sem jih prejel niso ok, mu jih bom poslal nazaj, zato predvidevam, da lahko to carino dobim tudi nazaj (saj bom stvar izvozil) oz. imam vsaj v dobrem 146 EUR za naslednji uvoz. Tako mi je povedal na carini na Brniku, prav tako pa tudi da naj se obrnem na koga izmed špediterjev, da glede na to, da smo v EU, da bi morali biti povezani. Potem sem klical Interevropo, kjer sem pa izvedel, da naj kar pokličem tja, kjer so mi carino zaračunali (Italija).

Zna kdo italijansko, da mi priskoči na pomoč?
n33yo
Pawa user
Prispevkov: 467
Pridružen: 14 Sep 2005, 07:33
Kraj: Lj okolica Ig > Brest

Odgovor Napisal/-a n33yo »

jebeni američani :violent3 :violent3 :violent3 :violent3 :violent3 :violent3
drugač pa jaz tko približno poznam eno k je soseda od mojga frenda pa nama je prevajala italjansko k sva šla u deželo makaronov po en avto O:)
če rabš kej maš PM ;)
本田夢想的力量
Odgovori