"feltna in drejar"

Kako trdo in stabilno se vozite ter kako hitro se ustavite...
Odgovori
Uporabniški avatar
bocky
Dokazano najhitrejši na forumu
Prispevkov: 165
Pridružen: 04 Apr 2006, 17:08
Kraj: lj

"feltna in drejar"

Odgovor Napisal/-a bocky »

a pozna oz. če kdo ima kontakt od kakega strugarja-drejarja (najbolje v LJ ali okolici) ki bi lahko v stružnico vpel 19col feltno.Še najraje bi videl če bi se dalo v CNC.

Kajti na zunanjem robu in na 5tih krakih (polirani), ki so od ostalih izbočeni, bi moral cca 1mm pobrati z nožem. Na dveh feltnah.
Slika

Sicer sem hotel na roke s "šmirgelnom" prebrusiti malo ampak to nebi bilo podobno originalu, kjer se lepo vidijo lise-rezice od noža.

Spoliral bi pa že potem na roke. In dal polakirati.

Zadeva je pa taka, da sta mi preko zime dve desni feltni kar nekako oksidirale. In baje je to ratalo, ker so bile majhne luknice od kamenčkov, in od soli ter svinjarije s ceste je preko zime, ko so bile feltne spravljene to oksidiralo. sedaj pa so trapasti fleki gor, ki me zelo motijo.
...the 406 Coupé received many important prizes, for the excellence and quality of its design: "The Most Beautiful Coupé on Earth 1997", Milan Triennale, "Car Design Award 1997", Turin, "The Most Beautiful Car of the Year 1998", Festival of Chamonix.
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

Kuret v Kamniku, ki popravlja platisca.
Uporabniški avatar
zlabo
Pawa user
Prispevkov: 133
Pridružen: 14 Sep 2006, 16:08
Kraj: Nožice

Odgovor Napisal/-a zlabo »

ali pa Jerman v Depali vasi, je tud en večjih mojstrov za feltne
mloncar
Uradni fotograf kluba ZUP racing
Prispevkov: 732
Pridružen: 18 Mar 2005, 14:48
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mloncar »

Charger napisal/-a:Kuret v Kamniku, ki popravlja platisca.
hja.. ..jst sem tut velik dobrega o njem slišal, potem sem se pa lansko leto zapeljal do njega, da bi mi popravil ene 13" feltne, pa je rekel, da jih ne more. nakar dobim kontak od enga drejerja v šmartnem, ki jih je brez problema (in odlično) popravil.

sicer tebi bo sigurno lahko popravil tist rob, amapk jst k kuretu ne grem več...
Dizel za ogrevanje,
Plin za kuhanje,
Bencin za avtomobile :-)
Uporabniški avatar
bocky
Dokazano najhitrejši na forumu
Prispevkov: 165
Pridružen: 04 Apr 2006, 17:08
Kraj: lj

Odgovor Napisal/-a bocky »

Jerman ne more sem že bil tam, nima toooolk natančne stružnice. To je problem ker jst ne rabim nekoga da bi mi poravnal ali popravil feltno. mora mi samo vrhni sloj na 5 krakih pobrati dol, se pravi s feltne mi mora cca 1mm mesa pobrati...
...the 406 Coupé received many important prizes, for the excellence and quality of its design: "The Most Beautiful Coupé on Earth 1997", Milan Triennale, "Car Design Award 1997", Turin, "The Most Beautiful Car of the Year 1998", Festival of Chamonix.
Uporabniški avatar
PiLLLe
Ročna freak
Prispevkov: 387
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:09
Kraj: lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a PiLLLe »

Ce se zapeljes iz sneberja proti domzalam, po stari cesti bos videl mal naprej od tistega merkatorja Kljucavnicarstvo (nevem katero tocno ime je) in se tam ustavi med 7:00 in 14:00. Mogoce bi ti tam lahko kaj pomagali.
Some of you may have been born wild, but i was born to f uck in style :P :DSlika
Uporabniški avatar
smile4me
Pawa user
Prispevkov: 120
Pridružen: 02 Apr 2006, 19:11
Kraj: fetish machen

Odgovor Napisal/-a smile4me »

da pa 19" feltno vpneš morš met pa že res orng stružnco :)
Elektrika je edina kurba k zna res nazaj udart ce jo preveč slataš!
Uporabniški avatar
bocky
Dokazano najhitrejši na forumu
Prispevkov: 165
Pridružen: 04 Apr 2006, 17:08
Kraj: lj

Odgovor Napisal/-a bocky »

ne damo se! in že šmriglam na roke 19tke moje še dobro da sta sam dve. seveda z PVC dletom praskam lak dol, s poliranih krakov, ker če bi s šmirgelj papirjem bi izgubil lesk-sijaj.

....
upam da mi do nekje maja uspe :cry:
...the 406 Coupé received many important prizes, for the excellence and quality of its design: "The Most Beautiful Coupé on Earth 1997", Milan Triennale, "Car Design Award 1997", Turin, "The Most Beautiful Car of the Year 1998", Festival of Chamonix.
Odgovori