Izleti - razno

Ekskluzivne reportaže, komentarji in slike iz srečanj...
Odgovori
ghibli
Presenetljivo normalen za hondaša
Prispevkov: 138
Pridružen: 12 Okt 2004, 18:33

Izleti - razno

Odgovor Napisal/-a ghibli »

sicer imam to idejo že nekaj časa v mislih sam kar mal s strahom pišem tale post :oops: , ker je tu (na tem forumu a.k.a lion's club 8) ) treba pazit kaj odpiraš oz. o čem misliš pisat. stvar je sledeča.

na a.com je bilo manj opazit naudušencev o posebnih modelih avtomobilov predvsem tistih, ki pišejo zgodovino (recimo športnih), raznih obiskih proizvodnih linij, sploh obiskov spešl sejmov oz. drugih eventov (F1, WRC ausland - pa ne glih drugi kontinent), skratka pravo ono ljubiteljsko. sicer ne vem koliko ste se o tem menili na drugih srečanjih (na a.comu se ne spomnim, da sem kaj prebral), koliko je bilo takih projektov realiziranih ampak ideja je za dva tri izleta na leto ne da bi bil vsako soboto drugi ;)

predlagam to zato, če se bo našel še kdo ki bi šel na kaj takega (pa morš bit kul mudel al pa fina šliva 8) ), ker sam v maranelo ali pa kak avtomobilistični muzej ali pa kaj takega tud ne grem. kljub željam je sam it češko :? . s kako bejbo pa...ne bi je s tem moril raj u swinger klub :D

če je moderatorjem al pa adminu ta post brezvezen ga lahko kar zbrišete sem se čustveno pripravil na to 8-[
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Je kr vredu. Itak ma _BANDIT_ dobr zrihtan tole ko gre v Hockenheim... Bi lahko kej zrihtal ja... Bomo vidl. Zaenkrat nic, ampak tale tema ostaja...
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
ghibli
Presenetljivo normalen za hondaša
Prispevkov: 138
Pridružen: 12 Okt 2004, 18:33

Odgovor Napisal/-a ghibli »

uf hockenheim je famous 8) . mogli bi malo sem pa tja. sicer vem, da več je ljudi težje se je prilagodit ampak se da. stvar bi lahko zgledalo tako, da se kaka dva meseca prej da predlog in če se 2 ali 3 tedne pred izletom zbere dovolj prijav se potem ordinira naprej (ali bi bilo treba vzeti avtobus ali samo kombi, ipd). preprosto brez kompliciranja. modena (maranelo) se mi zdi, da je kraj kamor moram it (namesto iz mekine v medino :D ) pač to moram videt kljub temu da nisem ferrari fan... ima tamo i druge dobre robe :wink: . skratka. povejte, čimveč tem bolj (sploh bi blo fino, da vsi, ker nas je na tem forumu bolj peščica v primerjavi z ostalimi forumi - sploh pa so tu bolj izbrani tko da....speek up ;)
Zadnjič spremenil ghibli, dne 23 Okt 2004, 21:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Odgovori