Port & polish ?

Da bo vlekl!!!
Odgovori
iKst
...
Prispevkov: 350
Pridružen: 12 Okt 2004, 10:27
Kraj: Trbovlje
Kontakt:

Port & polish ?

Odgovor Napisal/-a iKst »

Jo,

je kdo mogoče že delal kaj na glavi ? Zdej v roku 14 dni bom spraznil garažo in ven vzel mašino, da pogledam kaj je narobe. Ko bo že vse narazen si bom vzel čas, da se malo poigram tudi z glavo. Malo mislim povečat kanale in poštimat sedeže ventilov, ventile itd.

Prebral sem že kar nekaj člankov na to temo, ampak zanima me če ima kdo mogoče izkušnje s tem. Povsod piše, da stvar ni komplicirana, ampak lahko pa zajebaš mim grede, zato bi mi zelo prav prišel kakšen nasvet mojstra.
High on LSD
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Nism mojstr, sam lah to recem, da ce bos ze odpiral jo daj pobrusit... Drugac pa res ni tolk zakompliciran, samo zrihtej si vse potrebne kljuce in orodje, da ti ne bo vmes zagustilo...

Pa pazi da ne bos kej zgubu al pa da bi ti kej na tla padlo, kaka odmicna an...
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
iKst
...
Prispevkov: 350
Pridružen: 12 Okt 2004, 10:27
Kraj: Trbovlje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a iKst »

lol...men ponavad ostane še par šraufov ko vse nazaj skup dam :) Ampak bom mel mehanika v bljižini, tko da bo pomagal če bo kej zagustilo.

Drugač za brušenje vem. Tisto itak na koncu pride, preden gre glava not. Pa še pocen je. Bolj me skrbi DEJANSKO brušenje in poliranje kanalov in sedežev ventilov.
High on LSD
Odgovori