Se da spolirati tanko praskico na krom feltni?

Vsa navlaka ki se pase izvenserijsko na vašem konjičku! Od neonk preko spojlerjev do športne radijske antene...
Odgovori
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Se da spolirati tanko praskico na krom feltni?

Odgovor Napisal/-a urosbe »

En vprašanje bi imel... na eni krom feltni se je pojavila ena čist majhna praskica... s prstom je ne čutiš, če greš zelo previdno z nohtom čez, čutiš da se rahlo "zatakne" - čisto plitva rajsica torej, dolga slab centimeter ozka pa kot en las.

Zanima me a se da to stvar nekak spolirat? Imam eno pasto, za katero sem mislil, da je za poliranje kroma, je pa samo pasta za nego in vzdrževanje kroma...

... lahko kdo pomaga?

LP
Uroš
Uporabniški avatar
orbit
100ti član foruma
Prispevkov: 95
Pridružen: 29 Okt 2004, 17:43
Kraj: ORIGINAL SLO.

Re: Se da spolirati tanko praskico na krom feltni?

Odgovor Napisal/-a orbit »

Mislim, da so take praskice vedno neizbežne :-k
(te bom prašal tako, ali opaziš take praskice tudi pri drugih avtih, ki so na tekmovanju takrat? )
Humani Orbit
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

Ne, saj ni problem v tem, zadeva se iz 1 metra razdalje sploh ne opazi... pa vendar me zanima a obstaja kakršnakoli varianta zadevo nekako "spolirat"?
seat
Doživel RICE razsvetlenje
Prispevkov: 58
Pridružen: 12 Okt 2004, 19:40

Odgovor Napisal/-a seat »

Poglej bom šel ju3 v garažo pogledat ker ma brat eno fino polirno pasto ki jo je uporabljal za motor vem da je mel par praskic na choperju pa jih je zmer fletno ven spoliral je pa neka nemška politura ni pa vsemogočna sam motor se je vedno dal lepo spucat
ti ju3 sporočim
LP SEAT
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.
Odgovori