Naprodaj: Turbina garet gt35/40

Turbocharger in Supercharger... Učinkovit način povečanja moči motorja...
Zaklenjeno
majaCRX
Predstavnica za stike z javnostjo
Prispevkov: 160
Pridružen: 03 Dec 2004, 20:06
Kraj: SG

Naprodaj: Turbina garet gt35/40

Odgovor Napisal/-a majaCRX »

Naprodaj: Turbina garet gt35/40.
Cena: 1.400 eur

Slika
http://www.modyourcar.com.au/product_in ... ts_id=3657


GSM: 041 780 549
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Načeloma oglasov ne podpiramo, samo glede na to da imamo nekaj turbo zanesenjakov tule, bomo pustili tole tukajle par dni oziroma kak tedn... Lah tud da bom pozabu. V glavnem - kot smo zmenjeni: Oglasi so prepovedani. Dovoljeno je le, ko gre za kako interesantno zadevo, kako zelo ugodno varjanto nečesa kar tukaj gor folk rabi.

Hvala za razumevanje. 8-[
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
majaCRX
Predstavnica za stike z javnostjo
Prispevkov: 160
Pridružen: 03 Dec 2004, 20:06
Kraj: SG

Odgovor Napisal/-a majaCRX »

Ravno zato sem to prilepila sem...prav tako link do UGODNE variante v USA, ki je še vedno veliko dražja od te tukaj ;)

Moje mnenje: MORALI bi odpreti podforum za male oglase...seveda pa takšne, kot si ti opisal.
Ne za: prodam gume...ampak res za te tuning zadeve. Mislim, da bi bilo to zanimivo za veliko vaših članov foruma.
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

au koncnica nam pove da je tista spletna trgovina v Avstraliji in cena v avstralskih dolarjih. Hiter pogled na najblizjo tecajno listo nam pove da je v USA dolarjih precej nizja.

Ce dodamo se pogled na USA spletne trgovine vidimo da je cena tam okoli 1250 USD ali dobrih 1000 EUR.
Uporabniški avatar
_BANDIT_
ZUP racing
Prispevkov: 1047
Pridružen: 07 Okt 2004, 10:09

Odgovor Napisal/-a _BANDIT_ »

Ni šans. Potem bi nazadnje vsak, ki bi mel 5 min cajta pa ene gate odveč, prišel te gate prodajat na naš forum, moderatorji pa bi meli samo delo z brisanje brezveznih oglasov.

Sej občasno se pojavi kakšen oglas na forumu, pa še ta je ponavadi za kako tako stvar, ki jo recimo prodajaš ti. In tak oglas dopustimo nekaj časa, potem pa brišemo. S tem dosežemo to, da nebi kar vsi nekej prodajali na tem forumu, če pa se pojavi kaj res zanimivega, pa vsak ve, da lahko to objavi tukaj. ;)
ZUP RACING KLUB KRANJ       ZUP design d.o.o.
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! :rit
Slika Slika Slika
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

Nova? Koliko km ima za sabo? Kdo jo je fural? Na kaksnem pritisku?

Rabljena je vredna max 500EUR...

/jan
majaCRX
Predstavnica za stike z javnostjo
Prispevkov: 160
Pridružen: 03 Dec 2004, 20:06
Kraj: SG

Odgovor Napisal/-a majaCRX »

Glej, ne prodajam jo jaz, zato za vse INFO prosim pokličite na tisti zgoraj navedeni GSM. Je pa od enega SLO turbo avta...
Zaklenjeno