Moji nacrti

Vsa navlaka ki se pase izvenserijsko na vašem konjičku! Od neonk preko spojlerjev do športne radijske antene...
Odgovori
Uporabniški avatar
eXtreme
Besnška glavca
Prispevkov: 358
Pridružen: 13 Okt 2004, 21:33
Kraj: Besnica
Kontakt:

Moji nacrti

Odgovor Napisal/-a eXtreme »

Zanima me, kako bi najceneje prsu skoz s posiritvijo. Rad bi nek tak rezultat:
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=521898#
Kako/kdo bi to naredil?
Lahko tud kaki DIY clanki, da bom mev kej za ustvarjat cez zimo 8-[

Me pa tud zanima ce je kje kak DIY clanek kako pobarvat avto, sepravi tako kot je eddy naredu z BMWjem. Ali pa naj ga eddy napise, za na uvodno stran :D

Me pa tud zanima kako je s kletko. Mogoce kdo ve (koshir?) ali bi bilo mozno, da bi tista firma, ki dela kletke s homologacijo, naredila samo kletko za prtljaznik, samo toliko da bi homologiral zadevo?

Glede reze na havbi najbolje da dobim pri Fazerju nekaj, pa homologiram, potem pa predelam po svoje?

Koshir, prosil bi te tudi ce napises kaj vec glede pleksi stekel za avto, ce mogoce ves kdo bi zadevo izdelal, itd..?

Se to; kaksna se vam zdi prava barvna kombinacija za moj avto. Avto bo mat barve, zgledal nekako takole (samo druga barvna kombinacija);

Slika
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Js mislm da je najbol da unegale kupiš pa prestaviš not motorko :D:
Barvna kombinacija bi od čebele dobr pršla... ne sj ne.. Em, pomoje mat črna je res že mal tumač preveč, lahko pa probaš z dvobarvno varjanto - mat črn spodej pa mat siva streha do vrat - pa seveda lep prehod.

Dj zdle sm vs zmešan bom jutr kej pametnga napisal.

Drgač pa - res se ti da :D:
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
eXtreme
Besnška glavca
Prispevkov: 358
Pridružen: 13 Okt 2004, 21:33
Kraj: Besnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a eXtreme »

Jest bi naredu mat oranžno + mat črno, tako kombinacijo k je na sliki. :D

Sam k ni kesa, morm najprej se motorko ustimat + elektroniko, fedre, barvo, feltne, kletko, zice, pasove,.... kaj vse bi blo dobr se met :D
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Za razsirt ni tolk krize jest sem za svojga ze nastudiru sceno in ze imam obrobe doma, sam naslednji avto ne bo razsirjen tko da ti obrobe lahko prodam ali tijih pa zrihtam so pa od lade nive se mi zdi in jih predelas na svoj avto...mal cajta pa znanja z poliestrom rabis pa gre...tuki na tem CRX k si ga dal sopomoje od kakega golfa obrobe gor...

Kar setice pleksija se da gor lexan ki je bol odporen na udarce in praske pride pa kar drago cca50k sit za zadnji del pri CRX (sipa + stranske sipe) lahko pa kupis direkt od FALL iz USA imajo to zadevo...

Kletka se da kupt pri OMP SPARCO taka za nasraufat sam je drago jest jo bom dal narest in bo notr prsvasana k modelu k vsem rihta kletke v rally sceni ...

Zdej sam se CRXa najdem da ga napedenam u smrt ! \:D/

LP
MUGEN CR-X
Uporabniški avatar
Nixxon
BMW mit Calypsorot Metallic Farbe Fahrer
Prispevkov: 237
Pridružen: 19 Jan 2005, 17:53
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a Nixxon »

Mat vijolična ki bi prešla v mat črno. \:D/
BMW E36 318i, calypsorot metallic
Slika
Simak
Pejnourt
Prispevkov: 14
Pridružen: 21 Nov 2005, 10:58

Odgovor Napisal/-a Simak »

Kletko naredi ata Urbančič z papirji za homologacijo.
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

Obrobe z crx-a mi ličijo bolje na Coradotove :-s
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
croma_man
AMZS addicted
Prispevkov: 955
Pridružen: 30 Nov 2005, 16:28
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a croma_man »

z obrobam ni tak mal dela kot zgleda, pa da zadeva po prvem kontaktu ne useka narazen. najbolj priročna zadeva je res corrado, sam tole ujet vse linije pa nardit tko k se more res ni mal dela. Ti lahk modri potrdi 8-[
Uporabniški avatar
eXtreme
Besnška glavca
Prispevkov: 358
Pridružen: 13 Okt 2004, 21:33
Kraj: Besnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a eXtreme »

Sej to me najbolj skrbi,.. kak se to pol vse linije ujamejo. Se cisto nic ne spoznam na zadevo.... Imam pa ponekod ze 1mm debelo plast kita (pomerjeno na servisu). Najbolj sm vesel da postrehi ni nic sprickita, zlasi ob robovih, kjer se ob trku kajhitro vse skupaj zvije.

Imam pa za popravit tudi par udrtin na vratih (pac, nesposobnezi pri odpiranju). Se da to samo pokitat? So pa vrata tudi malo za poklepat.
Imam pa eno majceno izboklino na havbi, ki se jo opazi pod dolocenim kotom, ko se svetloba na plehu lomi... Nimam pojma kaj sem pozabil tam in havbo zaprl 8-[
golf_c
Edini plešasti avto v klubu
Prispevkov: 208
Pridružen: 11 Okt 2004, 13:20
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a golf_c »

kolk pa je razdalja med kolesi...oz. dolžina pragov
lahk da bi pasale tut od golf (take k mam js) če so ti všeč seveda

Slika
Slika
Eddy
P.I.M.P.
Prispevkov: 710
Pridružen: 23 Dec 2004, 23:54
Kraj: Lajbah

Odgovor Napisal/-a Eddy »

Če misliš avto cel barvat naredi razširitev iz 0,8mm pleha...svoje odrežeš stran in navariš nove gor toliko širše in pod večjim kotom...ni tak problem,sem hotel to narediti na mojem črnuhu pa se mi enostavno ni dalo še stem ubadat ](*,)

pomoje bi bila rdeče črna hudo ubijalska kombinacija... \:D/
Slika
Odgovori