Pugi spet v stroške...

Tukej bomo obdelal teme v zvezi s testi gum, kaj natakniti na kakšne feltne in kdo nam bo nataknil...
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Pugi spet v stroške...

Odgovor Napisal/-a Pugi »

K sreči v polovici ne njegove:

Torej za Megana 2 1.5dci 100KM in za don Peugeota 307 3.0V6 270KM kupujem zimačke gume. Vrjetno bom zdj kupil 15 col črne grde jeklene feltne in gor nataknil gume 195.65.15 91W ZR zimske gume...

Zanima me sledeče: kje nej jih kupm, da bo pocen pa vredu, pa kaj nej kupim...


Z odgovori pohitite, akcija povej in zadeni traja samo še do 29.10. Zadanete lahko sok ali kavo s Pugijem.
:roll:

Kva pravte na M3
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
Slide
Professional Drifter
Prispevkov: 159
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:38
Kraj: Trboule(matk****)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Slide »

Vulkanizerstvo Furlan v Dobovi velja za ultra poceni, vendar pa je vprašanje, če se tebi splača peljat dol, k si bolj z Gorenjskega konca. Za tega je ziher, da ma poceni, pa še razne popuste rad da, kolegi kupujejo pri njem in so über zadovoljni :D

Z Continental, Bridgestone, Michelin, Pirelli in Uniroyal ne moreš falit...to so ble letošnje zmagovalke :D

LP, Slide

M3? BMW M3? Kdaj mi ga pripelješ... :D
Slika
Understeer is when the driver is scared, Oversteer is when the passengers are scared
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Feltne se ti itak najbolj splača rablene uzet, ker dobiš jeklene res zastonj.

Glede gum mam M2-ko in se čist solidno obnese, sam ti skor rajš GY Ultra Grip 6 ( na drugm avtu) priporočam, vsaj po feelingu se mi zdi da so malce boljše. Drgač pa če uzameš kere kol gume od unih ki jih je Slide naštel nimaš kej falit. Najbolj se ti splača mal pogledat kolk so kej razlike v cenah.
Slika
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Ja, tud js sm bil z UG6 zelo zadovoljen zdj ko sm jih mel 3 leta...

A ma kdo kej skonto gume nove na lagerju?
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
swiftrider
Mali zeleni
Prispevkov: 2
Pridružen: 13 Okt 2004, 00:02
Kraj: črnuče

Odgovor Napisal/-a swiftrider »

http://www.motorevija.si/datoteke/195-65%20R15T_a.jpg

Tle mislm da je dost dobr vidno kaj vzet, UG6, s tem pomoje ne morš falit. Drgač pa kokr vidš, Maloya, zelopriporočljivo, pa poceni.
Drgač mamo pa pr nas cela familija M3 205/60R15, 195/55R15, 155/70R13.
Lega na suhi pa mokri cesti je super, mat pa fotr sta zadovoljna tud ko je sneg, pa kokr sm jst furu so mi ble gume tud vredu.
Jst sm z mojimi zadovoln, sam baje da sm naj.ebu ko bo sneg, pač gume so od dimenzije do dimenzije različno dobre. Hmmm
GY UG6 :P
Švoh ampak lahek!
Uporabniški avatar
RedBull
Pozor, Moderator na a.com!
Prispevkov: 165
Pridružen: 11 Okt 2004, 16:02
Kraj: okolica kranja

Odgovor Napisal/-a RedBull »

continental ts 810 bi bla odlična izbira....pa še v kranju jih dobiš z 20% gotovinskim popustom
~mladi kakor mi...živimo za noči...~
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

glihkar nabavil 195/65 r15 91H zimske gume michelin pilot alpin PA2.

Cena 21.600SIT preko vez v Novi Gorici. V Brezicah pri Furlanu 20.500SIT komad (gotovina). Ce vzames isto dimenzijo, za razliko, da je T razred namesto H, je jurja ceneje v Gorici, Pri Furlanu se pa sam pozanimaj.

Nocem se prerekat, ampak letos je PA2 d best-buy, glede na cena-kvaliteta.

Howg.

/jan
Gost

Odgovor Napisal/-a Gost »

Da ne bom druge teme odpiral ... jaz kupujem 165/14, pa sem vidu, da so se v testu Semperitke dobr odrezale.

Jim je za zaupat al rajš Michelin al pa Continental?

http://www.motorevija.si/slike/tabela%2 ... 165_70.jpg
Bosti
Pejnourt
Prispevkov: 7
Pridružen: 23 Okt 2004, 18:51
Kraj: Gorenjske Toplice
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Bosti »

Anonymous napisal/-a:Da ne bom druge teme odpiral ... jaz kupujem 165/14, pa sem vidu, da so se v testu Semperitke dobr odrezale.

Jim je za zaupat al rajš Michelin al pa Continental?

http://www.motorevija.si/slike/tabela%2 ... 165_70.jpg
Tole sem bil jaz. :oops:
I'm gonna kick ya in the ass and give ya a brain damage .: GiL motosport :.
Uporabniški avatar
dejan84
Dohtar
Prispevkov: 292
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:38

Odgovor Napisal/-a dejan84 »

Jst sm tud naroču UG6-ko, pa sm zdej skenslu naročilo pa naroču bridgestone LM25.
Slika
TITan
predbog
Prispevkov: 59
Pridružen: 12 Okt 2004, 20:54
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TITan »

Jz mam sam priporočilo glede felten:
Lahko kupiš železne felge za po 15k na kos pri pooblaščenem prodajalcu, ali pa mal pobrskaš salomonov oglasnik & co. za kake stare 15" litke, ki pašejo na tvoj avto za 50k sit :moon:
Slika
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Ja men je na Peugeot uradnem servisu reku, da so zelezne platisca po 7 jurjev. Upam da se ni zmotu...
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Daco
Orthodox boy
Prispevkov: 17
Pridružen: 12 Okt 2004, 21:31
Kraj: Medvode

Odgovor Napisal/-a Daco »

Jst sem imel M3ke na meganu pa jih nebi se enkrat kupil. Sej niso bile slabe gume, sam je blo enkrat mal poledenelo pa sem letel ven s ceste. ::?
Sej ne recem, da z drugimi nebi ampak vseeno bi zdej rajs druge kupil. :D

In zdej me mal matra, ker dobim Bridgestone Blizzak LM25, Michelin Pilot Alpin 2, GY UG GW3 po prakticno enakih cenah (PA2 za 300 SIT drazje od LM25, pa GY se za 500 SIT drazje) in ne vem za katere se odlocit. Po testih se mi zdi Bridgestonka najboljsa a jo jebe 2x visji kotalni upor od konkurence in je zato ocenjena malce slabse od Michelinke. Mah sej sploh ne vem zakaj tok kompliciram okol teh gum :oops:
Slika
Uporabniški avatar
dejan84
Dohtar
Prispevkov: 292
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:38

Odgovor Napisal/-a dejan84 »

Ma boli mene kotalni upor. Itaq mam trahtarja... :fadein:
Slika
Uporabniški avatar
2Fast2Furious
Paul Walker
Prispevkov: 95
Pridružen: 12 Okt 2004, 14:57
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a 2Fast2Furious »

Pugi napisal/-a:Ja men je na Peugeot uradnem servisu reku, da so zelezne platisca po 7 jurjev. Upam da se ni zmotu...
Sej so take cene , mi smo dali lan na ibizo za zimo jeklene 14 pa je blo mensezdi na servisu dobrih 6k na komad.

15k je vrjetn kaka 19" jeklena :scratch: ::lol:
Uporabniški avatar
HaBBicH
Iber model
Prispevkov: 162
Pridružen: 12 Okt 2004, 17:09
Kraj: Kranj pri Primskovem

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

2Fast2Furious napisal/-a: 15k je vrjetn kaka 19" jeklena :scratch: ::lol:
Pa se kromat se da =P~

Drgac pa pugla zvrcn Damjana iz Todiva Sencur... Ti bo vse razlozu pa se lep popust ti bo dal...
Sanjski moski :D

Slika
Dust
Smetka
Prispevkov: 58
Pridružen: 27 Okt 2004, 23:16
Kraj: Črna/Koroška

Odgovor Napisal/-a Dust »

Pugi,jest osebno ne vem s kod si,ampak če si dokaj blizu avstrije,bi ti jes priporočal obisk pri severnih sosedih,......primer,lansko leto sem za LETNE gume Uniroyal rallye 550 dal gor 8500 sit za komad,pr nas so bistveno dražje.....
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Dust napisal/-a:Pugi,jest osebno ne vem s kod si,ampak če si dokaj blizu avstrije,bi ti jes priporočal obisk pri severnih sosedih,......primer,lansko leto sem za LETNE gume Uniroyal rallye 550 dal gor 8500 sit za komad,pr nas so bistveno dražje.....
Sem iz kranja, tako da mi res ni problem it čez mejo - lah grem v Celovc al pa Belak, sam k pojma nimam kam... 8 gum se že kr pozna če so mal cnej...
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Dust
Smetka
Prispevkov: 58
Pridružen: 27 Okt 2004, 23:16
Kraj: Črna/Koroška

Odgovor Napisal/-a Dust »

http://www.forstinger.net/flugbl.htm ,to je letak
http://www.forstinger.net/index.htm , njihova stran
http://www.yellowmap.at/master/html/all ... TRASSE=,pa trgovine ,ki so v celovcu in okolici....
Upam ,da ti bo kaj pomagalo ;) sicer je tu sam od forstingerja je pa še veliko drugih trgovin
Uporabniški avatar
dejan84
Dohtar
Prispevkov: 292
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:38

Odgovor Napisal/-a dejan84 »

A ta trgovina je kukr en diskont, al kaj?
Slika
Odgovori