Peskanje, štrihanje.... felten

Tukej bomo obdelal teme v zvezi s testi gum, kaj natakniti na kakšne feltne in kdo nam bo nataknil...
seat
Doživel RICE razsvetlenje
Prispevkov: 58
Pridružen: 12 Okt 2004, 19:40

Odgovor Napisal/-a seat »

Fantje zanima me,kam dat prašno barvat feltne in sicer mam eno mal bolj komplicirano zadevo:barvanje med kraki
zgledalo pa naj bi nekako takole:
Slika
Slika je PS sam mene zanima edin za feltne kje bi se kdo hotel ukvarjat z tako zadevo in kolk bi bla približna cena takega barvanja.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Js bi razmišlal o dveh varjantah. O tem da nardiš nalepke točno in pobarvaš z njimi gor al pa če cele feltne pihneš, pa pol krake daš spolirat.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
seat
Doživel RICE razsvetlenje
Prispevkov: 58
Pridružen: 12 Okt 2004, 19:40

Odgovor Napisal/-a seat »

Pugi napisal/-a:Js bi razmišlal o dveh varjantah. O tem da nardiš nalepke točno in pobarvaš z njimi gor al pa če cele feltne pihneš, pa pol krake daš spolirat.
Čak mal dej mi tole mal bolj razloži.
Torej praviš,da bi bla varijanta tudi z črno folijo med kraki al kako,al da bi krake oblepil pa pol prašno lakiral.
Ta druga varijanta mi je tut kr všeč sam edin cena tega ne bo lih majhna prvo lakiranje cele feltne nato pa krake polirat.Sam zgledalo bi pa ubijalsko.
No sej morm prvo z kakim mojstrom govorit pa da mi butne ven eno ceno pa bom pol vidu.
Je pa res da bi vizuelno feltne postale "večje"
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Notr feltne polept je neumnost. Mislu sm da bi krake polepil, samo to bo precej težko nardit zelo natančno pomoje.

Prašno lakiranje cele feltne ne bo nič dražje kot če izpustiš krake.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
seat
Doživel RICE razsvetlenje
Prispevkov: 58
Pridružen: 12 Okt 2004, 19:40

Odgovor Napisal/-a seat »

Ja sam kolk je pol samo poliranje krakov ?
Bi pa definitivno lepo zgledali polirani kraki
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

A ti zgledam kt polirmajstr? Poklič pa praš če poznaš koga ;)
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
golf_c
Edini plešasti avto v klubu
Prispevkov: 208
Pridružen: 11 Okt 2004, 13:20
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a golf_c »

evo...kle to delajo
(nism gledu za nazaj če je že kdo to napisu)

http://www.lakiranje-cinkanje.si/

peskanje in prašno lakiranje (mislm da srebrna ali črna barva, nism pa sigurn)
pride pa 3000 na feltno
Slika
mloncar
Uradni fotograf kluba ZUP racing
Prispevkov: 732
Pridružen: 18 Mar 2005, 14:48
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mloncar »

Ličar bi mi računal 40€ za barvanje 4ih pripravljenih (zbrušene in v šprickitu) platišč, v ceno je vključeno delo in material. A je to dobra cena?
golf_c napisal/-a:http://www.lakiranje-cinkanje.si/

peskanje in prašno lakiranje (mislm da srebrna ali črna barva, nism pa sigurn)
pride pa 3000 na feltno
ravnokar klical in so rekl, da pri 25€ na feltno (peskanje in prašno barvanje)
Dizel za ogrevanje,
Plin za kuhanje,
Bencin za avtomobile :-)
speedy_gonzales
Pawa user
Prispevkov: 341
Pridružen: 04 Feb 2007, 23:42
Kraj: kamnik

Odgovor Napisal/-a speedy_gonzales »

u kamniku ya tovarno titan, je tut en ferma k prasno lakirajo zadeve, bom pogledu kasn je ime, k grem naslednic mim
2 fast 2 live, 2 young 2 die
Uporabniški avatar
bocky
Dokazano najhitrejši na forumu
Prispevkov: 165
Pridružen: 04 Apr 2006, 17:08
Kraj: lj

Odgovor Napisal/-a bocky »

peskanje feltn cca 40EUR, prašno barvanje cca 35EUR (SKOP d.o.o. Sostro) samo potem feltna ne bo lepo gladke ker se poznajo "mikronske" luknjice od peskanja.

Pozabite, da bi prelimal z folijo npr. krake in nato dal prašno barvat -to se peče na 200+ stopinj - adijo folija.

prašno barvati + folija nalepka na krake + lakiranje čez vse


tle bo pa več cel moj projekt s feltnami ki se je ful dobr posreču, sam preberite vse da se ve za kaj gre
http://www.zup-racing.com/forum/viewtop ... sc&start=0
...the 406 Coupé received many important prizes, for the excellence and quality of its design: "The Most Beautiful Coupé on Earth 1997", Milan Triennale, "Car Design Award 1997", Turin, "The Most Beautiful Car of the Year 1998", Festival of Chamonix.
Uporabniški avatar
Turbobitch
...GOBA...
Prispevkov: 204
Pridružen: 27 Mar 2005, 08:30
Kraj: In my Bitch

Odgovor Napisal/-a Turbobitch »

Hm a pol ve kdo kok bi pršlo prbližn obnovitev 4xalu platišč mal so tud butnena pa tko za poravnat pa pol peskat pa vse...
Slika
Slika
Slika
Slika
Odgovori