Zatemnjena stekla??

Vsa navlaka ki se pase izvenserijsko na vašem konjičku! Od neonk preko spojlerjev do športne radijske antene...
Odgovori
seat
Doživel RICE razsvetlenje
Prispevkov: 58
Pridružen: 12 Okt 2004, 19:40

Zatemnjena stekla??

Odgovor Napisal/-a seat »

Danes sem pri prevozu hi-fi zvočnikov z škatlo poškodoval folijo na sipi
pa me zanima sledeče v kolikor imam že v kartončku vpisane sipe ali lahko dam max zatemnit stekla spredi in zadi a mi bo kaps težil ker drugače je to nedopvoljeno??????
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.
Poky

Odgovor Napisal/-a Poky »

Za sprednjo ti bojo pomoje sigurno težil. Če ne drugje bosh pa na tehničnem odletu. (pomoje)
seat
Doživel RICE razsvetlenje
Prispevkov: 58
Pridružen: 12 Okt 2004, 19:40

Odgovor Napisal/-a seat »

Ja glede na to da folije nima oznake ker so oznake nalepljene naknadno me zanima kaj in kako ker max zatemnjeno bi zgledalo u iber lepo
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.
Uporabniški avatar
HaBBicH
Iber model
Prispevkov: 162
Pridružen: 12 Okt 2004, 17:09
Kraj: Kranj pri Primskovem

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

jest bi na tvojem mestu to naredil...Pa tiste oznake potem naknadno gor nalepis. Itak noben ne more ocenit kok prepusca svetlobe...ali pa?
Sanjski moski :D

Slika
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

HaBBicH napisal/-a:jest bi na tvojem mestu to naredil...Pa tiste oznake potem naknadno gor nalepis. Itak noben ne more ocenit kok prepusca svetlobe...ali pa?

:-({|= se podpišem
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
seat
Doživel RICE razsvetlenje
Prispevkov: 58
Pridružen: 12 Okt 2004, 19:40

Odgovor Napisal/-a seat »

Ja hec je v tem da mi je takrat kompare oznake ker naknadno naredil in jih prilepil (naj povem da na LPP-ju tipsploh ni gledal oznak samoavto je pogleu z razdalje cca 5m) tko da zj resno razmišljam da dam vse max zatemnit ker itak ko prideš h kapsu spustiš šipe no ja
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.
Uporabniški avatar
HaBBicH
Iber model
Prispevkov: 162
Pridružen: 12 Okt 2004, 17:09
Kraj: Kranj pri Primskovem

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

kompareta je najbolj na izi pofejkat. Pac neses enemu, ki ma ploter, da ti naredi tiste cifre.. Nalepis jih na novo dodano folijo isto kot je bilo prej in mas avto k v reklamah [-(
Sanjski moski :D

Slika
Odgovori