18 coll feltne

Tukej bomo obdelal teme v zvezi s testi gum, kaj natakniti na kakšne feltne in kdo nam bo nataknil...
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Ja hudo ane...

Kaj pa homolomo?

Anglija je raj za 4x108, ce ta PCD izberes na ebay.de dobis sam brock pa tak sranje. ](*,)

al pa črno ultraleggero za 1300 eur. ](*,)
Slika Tuning makes the heart grow fonder
croma_man
AMZS addicted
Prispevkov: 955
Pridružen: 30 Nov 2005, 16:28
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a croma_man »

a nisi ti fikusa prodal?

drgač pa 4x108 na 5x108 conversion ;) odpre se ti čist nov svet feltn tud 19 col pod 1000 € z gumam :-°
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Kok kompliciran je conversion, al bi za plate pogledu?

Fikusa mam še, sem zmer reku da ga zamenjam sam za eno točno določeno belo Hondo Integro, drugače pa ostane kot drugi avto zmer pri hiši.

Zato pa nemorem do Cimpresse al pa Darwina kr tko... I'm 22 and I still live with my mom and dad. :D ](*,)
Slika Tuning makes the heart grow fonder
croma_man
AMZS addicted
Prispevkov: 955
Pridružen: 30 Nov 2005, 16:28
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a croma_man »

po šibice mi pejt...praši blue-rajcerja kolk je dal za adapterje, se pa dajo narjeni kupt, mislim da niso dražji od 200 eur in pa razmišljaj na ET 40+ ker je 20mm debeline distance oz. 16 najmanj.
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Uf... ET35 7.5 mi gleda dle preveč ven, ET55 feltne... :-k [-X

Mam eno varianto kupit Superleggero pa bi jih dal na črno pihnit... :-k
Slika Tuning makes the heart grow fonder
križo
Mal več k dim
Prispevkov: 61
Pridružen: 15 Jan 2006, 20:43

Odgovor Napisal/-a križo »

Malecky napisal/-a:
Drugač sem pa prebrowsu njihovo stran...nobene feljuge mi niso všeč. ](*,)
tud meni ne.... mogoče 2 modela ](*,) pa še to bolj na silo, ne da bi se neki res zagrel
netehničen tip :D

Slika
Ser?o
Fuckedup Italian Auto Tuner
Prispevkov: 69
Pridružen: 30 Dec 2004, 15:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Ser?o »

Malecky napisal/-a:Za tiste stroške? 10k? :-k

Drugač sem pa prebrowsu njihovo stran...nobene feljuge mi niso všeč. ](*,)
ubistvu so anglezi zajebal, ker so trdili, da je sigurno pod 50kg vse skupaj (GLS pelje le pakete POD 50kg).

In potem ko je prisla zadeva, je ze na skatli pisalo 52kg, pa se na dan prevzema so me nekaj klicali da ne stima, samo nihce ni vedel kaj tocno ne stima.

Tako da je na koncu postnina prisla 36 jurjev #-o - bi me ceneje prislo, ce bi mi 2x poslali, pa bi bilo cca. 24 tisočakov...
Po eni strani jezen, po drugi pa vesel, da so jih sploh pripeljali, ker bi lahko samo zavrnili in bi ostal brez placanih feltn..
Ce ne bi bil nestrpen bi mi jih pa lahko en prevoznik pripeljal dol..pa bi bilo sicer zastonj, samo bi bilo za cakat cca. 1,5meseca..

Drugače pa ja, do 50kg je nekje bivših 11.800 sit..sem že več robe naročil in pripeljal in je bilo vedno nekje toliko (ce je zadeva lazja, je kakopak ceneje).
Slika
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Nauk zgodbe...kupi kvalitetna, lahka platišča, razliko v ceni pa povrne GLS. :woohoo :D:

Se pravi...moram sam naštimat angleže da pošljejo prek GLS in to je to? Lohk dam tud v Avstrijo je ponavad cenej. :-k
Slika Tuning makes the heart grow fonder
Ser?o
Fuckedup Italian Auto Tuner
Prispevkov: 69
Pridružen: 30 Dec 2004, 15:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Ser?o »

Ne, nova caka je, sm jo dans zvedu.

Ker so 4 feltne..se to smatra kot 4 paketi... zato pa je zgleda mene prislo toliko ](*,)

samo ko sem jih o tem spraseval zame, niso nic omenjali, da bojo 4x kasirali...

tako da se zdej menim za druge feltne, ki so ze placane z anglezi, ce bi nalozili eno na drugo skatlo pa zaradi mene zaselotejpali na polno okoli in okoli, da rata en velik paket... ker se pride po dimenzijah v max. dovoljeno za GLS...

ker ce ne mi bo kolega jebu matr ](*,)
Slika
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Kr nej ti, pa še eno okol kepe :D :D
Itak je logično, ker pol maš 4pakete...
Reč nej dajo po v škatle, al kokr si reku da ovijejo oz nej dajo v eno večjo škatlo \:D/ oz nej v najslabšem primeru vsaj 2 paketa nardijo...
Slika
Ser?o
Fuckedup Italian Auto Tuner
Prispevkov: 69
Pridružen: 30 Dec 2004, 15:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Ser?o »

ma sploh ne trzajo na maile...ene 4 sm jim stisnu v 2 dnevih, da ce se da narest, ker bi mi ful prsparal...

ker ce ne bom mogu prov jst stisnt 100eur za postnino, ker me bo drugace kolega obesu.. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Slika
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Kako je pa s homologacijo? Kako urejate to za te feltne iz UK. Lohk tud na privat.

Nočem dat za superleggero komplet 1200€ pa pol še štrihat (hočem črne oz. črne z rdečim robom al pa črn krom).
Slika Tuning makes the heart grow fonder
eclipse
Mal več k dim
Prispevkov: 79
Pridružen: 15 Okt 2006, 19:05

Odgovor Napisal/-a eclipse »

najdeš tuv od feltne z identičnimi merami za tvoj avto pa greš homologirat..

lp
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

eclipse napisal/-a:najdeš tuv od feltne z identičnimi merami za tvoj avto pa greš homologirat..

lp
Tako je!! Vsaj 10 jih poznam k sm jim zrihtal TUV pa so lepo homologiral..

Pod zrihtal pomeni, snev z Rial.de, ker eni so res taki kekci da se jim še pogledat nič ne da...

Tako da papirji za feltne so res najmanjši problem.. Težje je dobit tapravo felgo oz po uredu ceni..
Slika
Odgovori