Dyno day,mini srečanje

Ekskluzivne reportaže, komentarji in slike iz srečanj...
majaCRX
Predstavnica za stike z javnostjo
Prispevkov: 160
Pridružen: 03 Dec 2004, 20:06
Kraj: SG

Odgovor Napisal/-a majaCRX »

Pugi napisal/-a:
_BANDIT_ napisal/-a:Ah pol bo dost za unih moji 170 HP. :D :D :D :D
Sori, sm mislu da hočeš žvau pelat tja. Drgač sem se jes že z RSRjam menil o tvojem avtu. Senica ga defenitivno ne bo mogel pomeriti, RSR pa bo probal zrihtat eno varjanto...
RSR žal do nadaljnega ne dela več DYNO DAYjev. Teži mu lastnik prostorov in dokler ne bo našel drugih, primernejših prostorov, žal ne bo nič z menjenjem tam :(

Ko pa bo zopet meril sem jaz interesent...kajti Senica ne more merit Turbo avtov.
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

majaCRX napisal/-a:kajti Senica ne more merit Turbo avtov.
A je kaj povedal, zakaj jih ne more merit? Me prav zanima, kaj je navedel kot vzrok...

/jan
cresh
test dummy
Prispevkov: 184
Pridružen: 18 Okt 2004, 18:44

Odgovor Napisal/-a cresh »

Ne more merit T avtov čez 220KM, pod bi pa šlo. Se je meril že ene par T tm , tko da...

Mateja, sej sm ti reku, najboljš da jih ti nabavš, bomo skuz pr teb visel :D \:D/ \:D/
Slika
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

cresh napisal/-a:Ne more merit T avtov čez 220KM, pod bi pa šlo. Se je meril že ene par T tm , tko da...

Mateja, sej sm ti reku, najboljš da jih ti nabavš, bomo skuz pr teb visel :D \:D/ \:D/
Kaj pa vem, nisem bil nikoli tam, tko da ne morem sodit, ampak kolikor sem se z njim po telefonu pogovarjal, mi ni vzbujal ravno zaupanja... na vsak nacin me je hotel prepricat, da edina pravilna meritev je brez ventilatorjev, pa naj sem mu se kako razlagal, da imam turbino in IC.

Tko, trmast se mi je zdel tip.

Sicer pa, T avtov ne more merit, ker ima inercijske valje, ki so povrh vsega se votli, tako da jih 200 konjski avto zvrti v priblizno 7 sekundah. V 7 sekundah pa ti ne mores opraviti natancne meritve moci. RSR ima polne valje, tam rabi skoraj pol minute, da jih zavrti v 4 prestavi do limita. Obstajajo se boljsi valji, kateri imajo dodatni zunanji vztrajnik, tam pa dobis sive lase, preden se to zvrti vse skupaj. Je pa zato za vecje moci, pomojem se s temi sploh ne da merit pod 100 konjev :-k

No ja, bomo videli, enkrat bom res tja zapeljal, pa da vidimo kaj se bo zgodilo :twisted: :evil:

/jan
majaCRX
Predstavnica za stike z javnostjo
Prispevkov: 160
Pridružen: 03 Dec 2004, 20:06
Kraj: SG

Odgovor Napisal/-a majaCRX »

Sem malo spraševala za meritve v Avstriji...pa imajo cene za "konja ubit"!!
70-120EUR
Gabat celo 300 EUR!
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

Dobis diplomo in stempljan certifikat koliko KM ima avto.
Odgovori