Vuga

Kako trdo in stabilno se vozite ter kako hitro se ustavite...
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Odgovor Napisal/-a Roadking »

ja bom kr do jenkota šov jutr ga bom poklico da se zmenima ker jutr grem v gorico,v torek pa v italijo in sem mislo da bi mu ga pustil dokler se ne vrnem iz IT...da bi pa sm zarad tega šel vugi pa ni šans da bi se iz koroške peljal v gorico tej grem rajši do kamnika mam 1h do tja :D
Uporabniški avatar
dejan84
Dohtar
Prispevkov: 292
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:38

Odgovor Napisal/-a dejan84 »

Poklič ko boš tle pa gremo na pir, če bom v bližini ;)
Slika
monaco
Pejnourt
Prispevkov: 5
Pridružen: 16 Dec 2006, 10:37

Odgovor Napisal/-a monaco »

Roadking napisal/-a:a tale turnšek se že dolgo bavi z tem ker sm čul da naj bi bil kr dober v tem
Turnšek je fotru predeloval amortizerje že v času pred naftno krizo, ko je še vozil rally. Jaz sem pri njem obnavljal sprednje leta 2000 in sem z rezultatom še danes zadovoljen. Ni pa ravno poceni...

Trenutno pa iščem nekoga, ki bi mi ugodno stršal zadnje amortizerje za Clio 1. Kaj pa spredaj? Je boljše kupit "GT Cupline Federn" na ebayu ali jih dat komu nižat (komu?)? Kaj dosti denarja v to kanto ne mislim zmetat, rad bi pa le, da je zadeva kolkrtok spodobno narejena.
Uporabniški avatar
zlabo
Pawa user
Prispevkov: 133
Pridružen: 14 Sep 2006, 16:08
Kraj: Nožice

Odgovor Napisal/-a zlabo »

Pri jenkotu je zelo odvisno kdo ti dela, če je tastar pol je vredu, drugač pa zna bit bolj švoh narejeno.
foter je pri prejšnem avtu dal obnoviti amortizerje in so bili čez pol leta spet slabi.
Frendu je pa na astri tako stršal, da kadar se peljem z njim, ne manjka veliko da bi dobil morsko bolezen. Avto tako plava da je še slabše kot pa prej, spredaj je v redu, zadaj pa obup...
jaz svojga avta pomoje da ne bom vozil k jenkotu, čeprav mi je res najbližji (manj kt 2km), ali pa bom malo pazil kdo mi bo delal tam.
Uporabniški avatar
Roadking
Pawa user
Prispevkov: 169
Pridružen: 09 Dec 2005, 13:39
Kraj: Dravograd

Odgovor Napisal/-a Roadking »

js še nisem šel do dobenga bom to naredo v prihodnjih mesecih,ker morem prvo motor dostavit do doma in vse to poštimat pol pa prdejo na vrsto amortizerji...sem pa opazil da z vsakim od naštetih ima nekdo dobre in slabe izkušnje..je pač treba risk...... :-k
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

čw mwnw vprašaš ga peljem k amortizerju, vsaj garancijo imaš! :D
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
Uporabniški avatar
BTN
Mal več k dim
Prispevkov: 56
Pridružen: 17 Jan 2006, 21:22

Odgovor Napisal/-a BTN »

_VeNoM_ napisal/-a:čw mwnw vprašaš ga peljem k amortizerju, vsaj garancijo imaš! :D
Saj pri Jenku tud.
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

Kaj pa če maš aktivno podvozje?

So na takih amortizerjih teli mojstri že kaj delali?

Al se take amortizerje ne da "predelat" ?
:)
Uporabniški avatar
JohnyR
Supraman
Prispevkov: 164
Pridružen: 13 Dec 2004, 12:16
Kraj: KK

Odgovor Napisal/-a JohnyR »

dejan84 napisal/-a:Jenko je iz homca (tle 5km iz kamnika)

A ve kdo točen naslov od Jenka.
A Supra will emerge and take the Throne!

www.raceland.si
Uporabniški avatar
BTN
Mal več k dim
Prispevkov: 56
Pridružen: 17 Jan 2006, 21:22

Odgovor Napisal/-a BTN »

Jaz vem telefonsko:01/722 72 96
speedy_gonzales
Pawa user
Prispevkov: 341
Pridružen: 04 Feb 2007, 23:42
Kraj: kamnik

Odgovor Napisal/-a speedy_gonzales »

jst se loh cez vikend mal okol zapelem pa ti pogledam, k zdele sm u internatu pa nemorm edin ce bo ze kdo prej to naredu
2 fast 2 live, 2 young 2 die
Uporabniški avatar
JohnyR
Supraman
Prispevkov: 164
Pridružen: 13 Dec 2004, 12:16
Kraj: KK

Odgovor Napisal/-a JohnyR »

Sm našu na enem drugem forumu:

REMONT-AVTO DELI
JENKO ANTON s.p.
Bolkova 2,1235 Radomlje
GSM:041 734 772
TEL: 01/7227296
@:anton.jenko@siol.net


Na TISu pa tudi na karti pokaže točno lokacijo.
A Supra will emerge and take the Throne!

www.raceland.si
Uporabniški avatar
JohnyR
Supraman
Prispevkov: 164
Pridružen: 13 Dec 2004, 12:16
Kraj: KK

Odgovor Napisal/-a JohnyR »

Pravkar sem klical Jenkota in Amortizer, in dobil sledeče odgovore:

Naj prvo povem, da rabim skrajšat ohišje amortizerja, dvignit šalčko in skrajšat batnico. (gre za drift projekt, da se ne boste čudil)
Vugo nisem klical, ker je enkrat rekel da ne krajša batnic in podobnih zadev.

Oba naredita vse, s to razliko, da mi je pri Amortizerju rekel, da naredijo vse na navoj, tako da se kasneje enostavno servisira. Jenko je rekel da da 2 leti garancije, kar je več kot pri originalnih.

Cena za štiri amortizerje:
- Jenko: 150€
- Amortizer: 78€ komad = 312€


Glede na ceno, bom šel Jenkotu, pa kam pade pade.
A Supra will emerge and take the Throne!

www.raceland.si
eclipse
Mal več k dim
Prispevkov: 79
Pridružen: 15 Okt 2006, 19:05

Odgovor Napisal/-a eclipse »

zlabo napisal/-a:Pri jenkotu je zelo odvisno kdo ti dela, če je tastar pol je vredu, drugač pa zna bit bolj švoh narejeno.
foter je pri prejšnem avtu dal obnoviti amortizerje in so bili čez pol leta spet slabi.
Frendu je pa na astri tako stršal, da kadar se peljem z njim, ne manjka veliko da bi dobil morsko bolezen. Avto tako plava da je še slabše kot pa prej, spredaj je v redu, zadaj pa obup...
jaz svojga avta pomoje da ne bom vozil k jenkotu, čeprav mi je res najbližji (manj kt 2km), ali pa bom malo pazil kdo mi bo delal tam.
in kdo je "tastar", da ko grem tja rečem, kerga hočem da mi dela?

lp
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Kokr jest opažam je teh 15 ali 30% precej različnih glede na to kdo ti dela. Vuga zgleda bol trdo nardi kot Jenko. Seveda z jenkotom nimam izkušenj, samo sklepam glede na komentarje.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
eclipse
Mal več k dim
Prispevkov: 79
Pridružen: 15 Okt 2006, 19:05

Odgovor Napisal/-a eclipse »

ok hvala. kaj pol odsvetujete jenkota, odkar sin dela ni več v redu, al še na splošno velja da je v redu? če bo kaj narobe bom pač sicer šel nazaj da mi v garanciji popravi, samo tut s tem je lahko jeb*a..

lp
ReaLiStY
Pejnourt
Prispevkov: 3
Pridružen: 05 Mar 2007, 21:35

Odgovor Napisal/-a ReaLiStY »

Zanima me, ce peljes avto nizat h amortizerju, vugi ipd. a se krajša samo športne fedre, a se skrajšajo lahko tut original fedri, ter skrajšajo batnce in stršajo amortizerji, ter kako je pol z voznimi lastnostmi avta in homologacijo.
Uporabniški avatar
dejan84
Dohtar
Prispevkov: 292
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:38

Odgovor Napisal/-a dejan84 »

Zahvala gospodu Miranu Vugi.

No, verjetno ste vsi prebrali, kaj se mi je naredilo pri prvem obisku pri gospodu Vugi. V tem času se je zgodilo potem, da mi je levi sprednji amortizer spustil dušo (dobesedno razbilo ga je) in to smo uspešno popravili v njegovi delavnici lani decembra. Vendar pa tudi ponovno obnovljen amortizer zgleda ni zdržal teh pritiskov, tako da se je zgodba zopet ponovila. Po pogovoru z gospodom Vugo sva prišla do ugotovitve, da ti amortizerji kot kaže ne bodo kos nalogi tako spuščenega avta, tako da sva prišla do dogovora, da bom pač kupil gewinde, gospod Vuga pa mi bo prispeval nek delež k tej ceni, ker se pač pri njemu prirejeni amortizerji niso obnesli. Tako da se na tem mestu najlepše zahvaljujem gospodu Miranu, da je ponudil tako ponudbo, s katero se seveda strinjam, saj nisem jaz kriv, da je prišlo do vseh teh nevšečnosti.

Hvala gospod Vuga še enkrat!
Slika
gRega83
Pejnourt
Prispevkov: 9
Pridružen: 29 Jan 2007, 19:14

Odgovor Napisal/-a gRega83 »

eclipse napisal/-a:ok hvala. kaj pol odsvetujete jenkota, odkar sin dela ni več v redu, al še na splošno velja da je v redu? če bo kaj narobe bom pač sicer šel nazaj da mi v garanciji popravi, samo tut s tem je lahko jeb*a..

lp
jst negrem več tja.
sem pol avto nazaj prpelu k je bil po enem mescu spet amortizer hin,pa prav da je pogledu pa da je vse ok,pol sem pa zatežu da nej odšravfa zadnji lev amortizer dol da vidm če je zrihtu.kaj sem vidu...da se ga tud dotaknil ni,no pol je pa lohk popravu.pod garancijo seveda.da o odnosu unga mulca sploh ne govorim,kaj se neki zmrduje pa serje tam,v prvo bi popravil pa bi bli vsi srečni in veseli,ne pa da pol mene gleda k da sem mu hrčka zadavu
Odgovori