Renault 5

Vsa navlaka ki se pase izvenserijsko na vašem konjičku! Od neonk preko spojlerjev do športne radijske antene...
Odgovori
bam88
Pejnourt
Prispevkov: 7
Pridružen: 10 Jan 2007, 16:02
Kraj: Predoslje

Renault 5

Odgovor Napisal/-a bam88 »

Bohdej!

Doma imam Renault 5 campus l. 90 (5 vrat).. Namrec s to zadevo bi se mal poigral z stylingom zanima pa sledece:
1. Temnenje stekel- sprednje in zadnje stekla do maximuma. Kje se to dela, cena in kaj je z homologacijo.
2. Feltne in gume. Katere feltne so najbolse da bi dal na avto? Nocem nekih hardcore pimp my ride feltn. Hocm malo lepse od stock feltn in da zgledajo solidno. Kje se to kupi, cena za vse 4 feltne in pa gume (rezerva lahko ostane stock?) in kaj je z homologacijo.
3. Izpuh. Izpuh bi rad namrec zamenjal samo zato da bi spremenil zvok avtomobila. Da bi bil malo bolj trd. Nebi dajal izpuha zaradi videza gor ampak samo zaradi zvoka. Kje se to dobi oz dela, cena in pa kaj je z homologacijo.
4. Odbijaci. nebi rad nekih hardocre styling odbijacov. rad bi samo nekej u izi lih tok da ni stock odbijac. Kje se to dobi, cena in pa kaj je z homologacijo.
5. In pa za zakljucek barva. Avto bi namrec pobarval samo na eno barvo in to na kar se da crno. Nobene fensi barve. Eno navadno crno barvo. Kje se to dela, cena in pa kaj je z homologacijo.

Motor nebom nic tunov. Imam sicer 1.0 masino notr samo to je vec kot zadost. Avto mi gre do omejitev. Vec ne rabim ker bi se ubou Very Happy Zj pa je zadeva taka. imam namen to delat pocasi in sicer prvo bi ves materjal nabavu. In bi vse to na 1x naredu. Prvo vse ostalo, predzadnje barvo in nazadnje temnenje stekel. Zj me pa zanima kasne pizdarije bom mel z homologacijo vsega tega? Se bo dal vse to skupj homologirat a bo treba vsak ostvar posebej? In ko bi vse to uredil kaksna bi me potem prisla registracija (strosek) za moj "novi" avto? Se cena kej zvisa kljub temu da bi moc motorja ostala 1.0 samo styling bi bil drugacn?
Prasam pa zato ker sm totaln noob za avtomobile in dokumentacijo le teh. Vozt znam toj pa vse Very Happy Aja pa se to. A bi se dal vse to doma narest? Razn temnenje stekl, izpuha in barve? A more to pooblascen instalater vgradit? Povejte mi mal kako ta stvar deluje pa kolk bi me prsli koncni stroski za material?

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1213694
Rad bi naredu neki tazga iz avta. Ce odstejem spojler in pa dodatno elektronko k jo ma tip notr. on ima sicer stock odbijace. me tud sicer ne motjo ce bi ostal stock gor. Najbol vazn so mi feltne, gume, stekla in barva.

Najlepsa hvala.

Sm postov na avtomobilizem dot kom pa nism dobu nobenga odgovora.. zato se sprobam tuki :D
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

http://www.zup-racing.com/forum/viewtop ... highlight=

mal si oglej tole temo. Drgač pa sori, sam zdle se mi res ne da pisat za vse tole. Sam pomoje se za petko ne dobi kej dost stvari, kar bi se dalo homologirat.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
urosr
Ali-G Indahouse
Prispevkov: 512
Pridružen: 15 Jun 2005, 01:13

Odgovor Napisal/-a urosr »

Pugi napisal/-a:http://www.zup-racing.com/forum/viewtop ... highlight=

mal si oglej tole temo. Drgač pa sori, sam zdle se mi res ne da pisat za vse tole. Sam pomoje se za petko ne dobi kej dost stvari, kar bi se dalo homologirat.
Kira zdrkana petka na tem linku ](*,) :D
mloncar
Uradni fotograf kluba ZUP racing
Prispevkov: 732
Pridružen: 18 Mar 2005, 14:48
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mloncar »

jat mam ene 14" platišča za prodat:

Slika

več info na spodnjem linku:

http://www.avto.net/2004/platisca/oglas.asp?id=1190948
bam88
Pejnourt
Prispevkov: 7
Pridružen: 10 Jan 2007, 16:02
Kraj: Predoslje

Odgovor Napisal/-a bam88 »

ja sj men se tud zdi da bo pizdarija to homologirat.

ti a je ta cena za vsa 4 platisca.. al za vsazga posebi? pa a so dokumentacije zravn za homologirat?
mloncar
Uradni fotograf kluba ZUP racing
Prispevkov: 732
Pridružen: 18 Mar 2005, 14:48
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mloncar »

bam88 napisal/-a:ja sj men se tud zdi da bo pizdarija to homologirat.

ti a je ta cena za vsa 4 platisca.. al za vsazga posebi? pa a so dokumentacije zravn za homologirat?
to je za vse 4 komade. papirjev za homologacijo pa žal nimam, ampak bi se verjetn našl kej na netu.
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

če boš stajlal, potem jih dj 15" tko bo vsaj zgledalo nekako:

Slika

jaz sem mel 185/55/14 gor pa mi je blo žal da nisem vzel 15 colke. Tkole je zgledalo z 14":

Slika


Tele AEZ 15" se dobijo s TUV-om za 130€:

Slika
:)
bam88
Pejnourt
Prispevkov: 7
Pridružen: 10 Jan 2007, 16:02
Kraj: Predoslje

Odgovor Napisal/-a bam88 »

js feltn ne kupm brez TUV-a. ker se ne mislm zajebavat pa drkat s papirji. drgac pa feltne pridejo tazadne. najprej ga mislm prefarbat na crno.. in zatemnit stekla.. pool pride sele ostalo.
eclipse
Mal več k dim
Prispevkov: 79
Pridružen: 15 Okt 2006, 19:05

Odgovor Napisal/-a eclipse »

za tuv rabiš samo mal photoshopa znat uporablat

lp
Odgovori