KUPIM: Pedal box-pedala (Tilton, AP racing, Bias...)

Kako trdo in stabilno se vozite ter kako hitro se ustavite...
Odgovori
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

KUPIM: Pedal box-pedala (Tilton, AP racing, Bias...)

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Ce kdo pozna slucajno koga ki bi imel to stvar na prodaj,
Set pedal ki se namontirajo v tla (floor mount) torej tri pedalke + cilindri

Zgleda pa to takole

http://www.tiltonracing.com/content.php ... 2&id=8&m=b

LP
MUGEN CR-X
Eddy
P.I.M.P.
Prispevkov: 710
Pridružen: 23 Dec 2004, 23:54
Kraj: Lajbah

Odgovor Napisal/-a Eddy »

Poklič Sintra,ma to v katalogu...
ni pa pocen tole :-°
Slika
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Re: KUPIM: Pedal box-pedala (Tilton, AP racing, Bias...)

Odgovor Napisal/-a Charger »

Narocimo iz ZDA, ni problema.
Uporabniški avatar
gas_gas
Češpla powah
Prispevkov: 306
Pridružen: 22 Jan 2005, 12:52
Kraj: begne ke pa

Re: KUPIM: Pedal box-pedala (Tilton, AP racing, Bias...)

Odgovor Napisal/-a gas_gas »

A si kej gledu na rallie forumu? Tm se kdaj pa kdaj tud kej pametnga najde O:)
What did the hurricane say to the palm tree? Hold on ur nuts! This is no ordinary blow job!
Slika
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Povsod sem ze gledal in tudi vem kje se da dobit nove, je pa AP racing UK firma in Tilton se mi zdi da tudi...cene so pa solidne vem ja...sam bi jih pa res rad notr mel, tko da upam da se bodo znasle v avtu predn bo koncan

LP
MUGEN CR-X
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

Kako bos tankal olje v tiste rezervoarcke, ki bodo spodaj nekje pod volanskim drogom? (taki so na tistem linku)
corsa_A
IQ>150
Prispevkov: 192
Pridružen: 26 Dec 2005, 22:30
Kraj: MS

Odgovor Napisal/-a corsa_A »

TypeKoshiR napisal/-a:Povsod sem ze gledal in tudi vem kje se da dobit nove, je pa AP racing UK firma in Tilton se mi zdi da tudi...cene so pa solidne vem ja...sam bi jih pa res rad notr mel, tko da upam da se bodo znasle v avtu predn bo koncan

LP
Tu moraš pazit kako velike cilindre vzameš ker ni servo ojačevalnka, rezervoarji pa se lahko montirajo višje, povežeš jih z cevmi tako da ni problema, je pa kar drago.
c20xe ITB-ji prodani
c20let corsa
Eddy
P.I.M.P.
Prispevkov: 710
Pridružen: 23 Dec 2004, 23:54
Kraj: Lajbah

Odgovor Napisal/-a Eddy »

Men ne bi sedl tole pod noge..mora bit avto tud taprav,pa sedež čisto na tleh da nogo ne pomikaš dol ampak naprej.. pa še vsa tri pedala met v enaki višini ni kul men...
Slika
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

corsa_A napisal/-a: Tu moraš pazit kako velike cilindre vzameš ker ni servo ojačevalnka, rezervoarji pa se lahko montirajo višje, povežeš jih z cevmi tako da ni problema, je pa kar drago.
Ja sej to sem studiru da bi imel zuni tele posodice notr pa cilindre, gre se mi zato da ne rezem pozarnega zida zardi enega cilindra vec, pa se ta postavitev pedal in volna v hondi je cist zgresena, vsaj meni, ne mors nastimat pozicijo da si bog...
Drago je res, sam kaj pa ni v tem sportu, glede cilindrov bo pa res treba nastudirat za bremzo...se bomo se pozanimal

LP
MUGEN CR-X
corsa_A
IQ>150
Prispevkov: 192
Pridružen: 26 Dec 2005, 22:30
Kraj: MS

Odgovor Napisal/-a corsa_A »

Če hočeš imeti lahko imaš tudi dva cilindra na starem servo ojačevalniku. Večina racing avtov ima tako narejeno (tisti ki nimajo ap pedalk) en cilinder za nazaj in en za naprej, vmes sta povezana z drogom tako da lahko spreminjaš zavorno silo naprej nazaj, tu potem ne potrebuješ dušilnega ventila za nazaj. Lahko nastavljaš kar med vožnjo. Poglej malo na www.isa-racing.de ali pa www.timms-autoteile.de maš čisto vse od tilton do ap robe.
c20xe ITB-ji prodani
c20let corsa
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Sej fora ni tolk v bremz pedalu, fora je v pedalu za sklopko, ker jaz imam v originalu sklopko na zajlo, zdej je pa notr set pedal od VTi-ja 92' da lahko furam hidraulično sklopko (k je druga amsina notr in menjalnik) in je fora sam da moram zaradi tega cilindra, ki je na pedalu za sklopko rezat pozarno steno...
pa tud polozaj mi ni vsec v hondi tolk hudo in bi se res rad prilagodil tko da mi bo u nulo sedl...
MUGEN CR-X
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

@corsa_A: Ful cudne so cene na tem prvem linku, sej vem da je AP ful drag ampak za tilton sem gledu na angleski net stacuni dokaj realne cene proti tem na tvojem linku

http://www.demon-tweeks.co.uk/products/ ... =GDR72-790

Set pedal naj bi tukaj prisel 387GBP tam ISA pa 2598EUR kar je adijo pamet cena

hmmmmmmm :-k
MUGEN CR-X
corsa_A
IQ>150
Prispevkov: 192
Pridružen: 26 Dec 2005, 22:30
Kraj: MS

Odgovor Napisal/-a corsa_A »

Na tem linku ki si ga dal je cena 645€. Ap racing stane 1800€ (isa racing), očitno pa je da to nista ista modela mogoče zato tako različne cene, ker po mojem vseeno takšne razlike nebi smelo biti. Poglej še na rallynuts.com.
c20xe ITB-ji prodani
c20let corsa
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

rallynuts sem tud ze gledu ampak nic nimajo...vsaj jaz nisem nasel ](*,)
cudnoje samo to da je ista slika pri obeh cene pa ful ful razlicne pa opisi so tud isti na obeh, govorim za Tilton
MUGEN CR-X
corsa_A
IQ>150
Prispevkov: 192
Pridružen: 26 Dec 2005, 22:30
Kraj: MS

Odgovor Napisal/-a corsa_A »

TypeKoshiR napisal/-a:rallynuts sem tud ze gledu ampak nic nimajo...vsaj jaz nisem nasel ](*,)
cudnoje samo to da je ista slika pri obeh cene pa ful ful razlicne pa opisi so tud isti na obeh, govorim za Tilton
V nemčiji so zadeve dražje vsaj ponavadi kot v UK poleg tega je letos v nemčiji ddv višji in sicer 19% prej je bil 16% ampak še vseeno prevelika razlika če mene vprašaš. Imaš pa tam za 300€ brez gas pedala ta cena mi pa ni draga, gas pedal pa sam narediš.
c20xe ITB-ji prodani
c20let corsa
Odgovori