disk zavore za golfa 4

Kako trdo in stabilno se vozite ter kako hitro se ustavite...
Odgovori
speedy_gonzales
Pawa user
Prispevkov: 341
Pridružen: 04 Feb 2007, 23:42
Kraj: kamnik

disk zavore za golfa 4

Odgovor Napisal/-a speedy_gonzales »

ok torej situacija je taka doma mamo golfa 4 1.6 na 15colskih cevelckih:P
in zdj k ga mam ze neki casa in sm se mel jst ze priloznost solidno znest nad zadevo, in to tok da sm zarad zlajfanja pr dokaj visokih hitrostih mal skrivu diske je zadevo zdj u kratkem treba mal porihtat ker nenormalno trese volan:), in ker sem jest dezurni druzinski mehanik:) me zdj zanima kaj mi predlagate, oziroma kere diske + obloge predlagate, cena nj bo tm okol kokr so tut originalni diski za golfa, s tem da ni nujno da so lih originalni u bistvu je zelja po bl "sportnih"(sj veste 50 konjev gor pa to:P hec hec) tko da ja napiste kaj bi dal vi, ksne izkusnje s tem kr bi predlagal pa to. pogoj je sam cena pa to da sedejo pod 15 col feltne.
2 fast 2 live, 2 young 2 die
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Drgač kar se dimenzije tiče nimaš izbire - tiste dobre 283 al kok maš, čeprov v zadnjem času sm vidu eno 8. čudeso sveta. Bandit je spravu na bavarcu 300+ diske pod 15".
Probej kake ate itd, samo te kao "športne" varjante so pomoje kr dost draži od original, kaj šele fejk jajc. Pa tud tok bolš niso po mojem mnenju.

Za ploščice ti priporočam obisk sinterja.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
_BANDIT_
ZUP racing
Prispevkov: 1047
Pridružen: 07 Okt 2004, 10:09

Odgovor Napisal/-a _BANDIT_ »

Stari, kupi ATE Power disk, isto dimenzijo kot maš zdej, pač za ta model avta, k ga maš, pa boš čist zadovoljen. Men se zdijo super, pa še full so poceni.
Po ploščice pejt pa k Sinterju, pa si zmagal. ;)
ZUP RACING KLUB KRANJ       ZUP design d.o.o.
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! :rit
Slika Slika Slika
CupraR
Bremzmajstr
Prispevkov: 542
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:19

Odgovor Napisal/-a CupraR »

Sinter skor ne bi priporočal, so pretrde, in sm mel na 2eh avtih doma probleme z njimi..
NA civicu mi je 282*23 disk kr lepo zvil po 2000km, na Seatu k je pa 4batn sistem in mal večji diski so pa ploščice po par 1000km diske preveč načele.. PA ni problem da bi se grdo vozilo..
Je pa res da so v obeh primerih brembo diski in se tut zavedam da ne more zdržat roba tolk km kot pr običnih diskih in ploščicah, sam vseeno mam take izkušnje da so tiste ploščice preveč trde..


Glede diskov se pa strinjam, ATE so ugodni :D mogoče bi še olje menjal (ATE blue).
Maš pa še vedno EBC...
Slika
gRega83
Pejnourt
Prispevkov: 9
Pridružen: 29 Jan 2007, 19:14

Odgovor Napisal/-a gRega83 »

kako je pa z navadnimi brembo vs.brembo max? eni pravjo da so navadni brembo celo boljši?Kje se da dobit tele ATE?

LP
speedy_gonzales
Pawa user
Prispevkov: 341
Pridružen: 04 Feb 2007, 23:42
Kraj: kamnik

Odgovor Napisal/-a speedy_gonzales »

aha ok za enkrat najlepsa hvala, kaj pa une green stuff a kaj so ploscice?
2 fast 2 live, 2 young 2 die
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Folk je kr zadovoln z njimi kokr slišm. Manj agresivna od red stuff pa ne rabš segrevat.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
Ferrarist
Pawa user
Prispevkov: 464
Pridružen: 25 Jun 2005, 23:01

Odgovor Napisal/-a Ferrarist »

jaz sem glih pred par dnevi za mojga naroču greenstuff,redstuff so mi odsvetovali z orig. diski...bomo videli,kako se bo obneslo :-k
speedy_gonzales
Pawa user
Prispevkov: 341
Pridružen: 04 Feb 2007, 23:42
Kraj: kamnik

Odgovor Napisal/-a speedy_gonzales »

no mal poroci k dobis, sj jst itak pomojm se ene 3 tedne nm menu sam me vseen zanima da nm kupu "macka u zaklu"
2 fast 2 live, 2 young 2 die
Uporabniški avatar
Ferrarist
Pawa user
Prispevkov: 464
Pridružen: 25 Jun 2005, 23:01

Odgovor Napisal/-a Ferrarist »

bom,sam cca čez 10 dni,ko dobim ploščice O:)
Odgovori