MMA: Razočarani hrvati!

Sam ne v prazno!
Odgovori
Uporabniški avatar
cakomman
Pawa user
Prispevkov: 213
Pridružen: 04 Jul 2006, 09:59
Kraj: Kranj
Kontakt:

MMA: Razočarani hrvati!

Odgovor Napisal/-a cakomman »

tkole je njihov crocop pofafov nogo ta vikend:
Slika
auch!
vir: http://www.mma.si/si/arhiv_novic/140
..:: Nissan Silvia 300HP+ ::..
Uporabniški avatar
gas_gas
Češpla powah
Prispevkov: 306
Pridružen: 22 Jan 2005, 12:52
Kraj: begne ke pa

Re: MMA: Razočarani hrvati!

Odgovor Napisal/-a gas_gas »

haha... high kick mojstr su po gobe :D
lepo ga je O:)
What did the hurricane say to the palm tree? Hold on ur nuts! This is no ordinary blow job!
Slika
Uporabniški avatar
cakomman
Pawa user
Prispevkov: 213
Pridružen: 04 Jul 2006, 09:59
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cakomman »

nekako tako ja ;) check out desno taco od crocopa ko pade :-# drugač pa je bil kolega tam u živo in je reku da je za sekundo cela dvorana utihnla... res ni noben pričakoval takega izida ;)
..:: Nissan Silvia 300HP+ ::..
Symon
Pawa user
Prispevkov: 268
Pridružen: 16 Apr 2007, 21:43

Odgovor Napisal/-a Symon »

Ta ne bo nobenega več brcal pomoje. :-°
A j****a kar seješ to žanješ. Pa če je to visoka brca. #-o
-100NX GTi SR20DE eGT Redtop odmične (cca 145hp) EBC zavore in H&R podvozje -prodan
-200SX S13 stage 2 (cca 260hp), S14 4 batne čeljusti in Tein vzmetenje -prodan
-Clio RS 182, celo serijski avto enkrat za spremembo. :)
Uporabniški avatar
gas_gas
Češpla powah
Prispevkov: 306
Pridružen: 22 Jan 2005, 12:52
Kraj: begne ke pa

Odgovor Napisal/-a gas_gas »

cakomman napisal/-a:nekako tako ja ;) check out desno taco od crocopa ko pade :-# drugač pa je bil kolega tam u živo in je reku da je za sekundo cela dvorana utihnla... res ni noben pričakoval takega izida ;)
dobr, sam k je prsu iz letala so ga hrvati interviual, pa ni zgledal nevemkaj hudo, k je sam mal shepal... zgledal je pa k da bi mu vse vezi natrgal, potrgal, pa se zravn gležan zlomu.

Ma crocop je bil v najboljši formu k je se K1 nabijal, zj počas bojo ze leta... je pa tud to, da zadne cajte te svoje roke ne drži dost pr glav :D

a prov zarad tega eventa je sel ke al kaj? hudo
What did the hurricane say to the palm tree? Hold on ur nuts! This is no ordinary blow job!
Slika
G-4S
?eki ?an VTI
Prispevkov: 265
Pridružen: 07 Nov 2004, 21:59
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a G-4S »

Tud nasprotniki so ga že prokužili. Tale njegov high kick z vedno isto nogo ne more prov dolg časa palit :-k
Uporabniški avatar
DrMr
Diplomant Pižotarstva
Prispevkov: 394
Pridružen: 03 Apr 2005, 09:28

Odgovor Napisal/-a DrMr »

... ova noč nije bila njegov dan...
Slika
... kdor ne dirka, naj se vozi...
Uporabniški avatar
smile4me
Pawa user
Prispevkov: 120
Pridružen: 02 Apr 2006, 19:11
Kraj: fetish machen

Odgovor Napisal/-a smile4me »

kje se da dobit ta posnetek
Elektrika je edina kurba k zna res nazaj udart ce jo preveč slataš!
Uporabniški avatar
cakomman
Pawa user
Prispevkov: 213
Pridružen: 04 Jul 2006, 09:59
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cakomman »

gas_gas napisal/-a:
cakomman napisal/-a:nekako tako ja ;) check out desno taco od crocopa ko pade :-# drugač pa je bil kolega tam u živo in je reku da je za sekundo cela dvorana utihnla... res ni noben pričakoval takega izida ;)
dobr, sam k je prsu iz letala so ga hrvati interviual, pa ni zgledal nevemkaj hudo, k je sam mal shepal... zgledal je pa k da bi mu vse vezi natrgal, potrgal, pa se zravn gležan zlomu.

Ma crocop je bil v najboljši formu k je se K1 nabijal, zj počas bojo ze leta... je pa tud to, da zadne cajte te svoje roke ne drži dost pr glav :D

a prov zarad tega eventa je sel ke al kaj? hudo
jp, u zagrebu na letaliscu smo ga prašal kako je z nogo, pa je reku da ma le raztegnjene vezi (če verjamš), drugač pa je šepal ja ... bomo vidl kako bo, vsaj 4 fajte more še met u ufcju zarad pogodbe, po tem pa bog zna.
Zadnjič spremenil cakomman, dne 24 Apr 2007, 14:04, skupaj popravljeno 1 krat.
..:: Nissan Silvia 300HP+ ::..
Uporabniški avatar
cakomman
Pawa user
Prispevkov: 213
Pridružen: 04 Jul 2006, 09:59
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cakomman »

smile4me napisal/-a:kje se da dobit ta posnetek
mal pocekiri al pa pras tuki gor: http://www.forum.mma.si/viewtopic.php?id=693

lp
..:: Nissan Silvia 300HP+ ::..
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

crocop pravi še 4 fajte pol pa penzija.

evo video, potem pa še malo klikanja za več videov:

http://www.fun-on.com/ultimate_fight_videos.php
:)
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

Še nikjer ne piše da še štiri fajte potem pa penzija, kakor sam vem, še vedno čaka na fight z legendo Feidorjem, ta naj bi se odvijal za novo leto. Ampak zaradi te njegove pušijone bo kr dobr premislil kak naprej. Kakor vem je tudi manj treniral za ufc kakor pa za pride. Očitno je mislil da mu niso do kolen v UFC. V k1 crocop je bil početnik a tek u pride se pokazaro tko je pravi borac.
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

to je rekel on sam, ko so ga na letališču spraševali za prihodnje kako bo...
:)
Uporabniški avatar
cakomman
Pawa user
Prispevkov: 213
Pridružen: 04 Jul 2006, 09:59
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cakomman »

_VeNoM_ napisal/-a:Še nikjer ne piše da še štiri fajte potem pa penzija, kakor sam vem, še vedno čaka na fight z legendo Feidorjem, ta naj bi se odvijal za novo leto. Ampak zaradi te njegove pušijone bo kr dobr premislil kak naprej. Kakor vem je tudi manj treniral za ufc kakor pa za pride. Očitno je mislil da mu niso do kolen v UFC. V k1 crocop je bil početnik a tek u pride se pokazaro tko je pravi borac.
tako je + ni treniral s komolci, ki so sedaj v ufcju spet dovoljeni, kar ga je posledično stalo, da ni videl highkicka
..:: Nissan Silvia 300HP+ ::..
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

Mah ko je bil prvi KO v njegovi karieri od randelmana, je rekel da bo premislil sploh še o fightu v pride-u, namreč sanjal je o vrnitvi v K1. še vedno mislim da pri njemu je ta psihična stran življenja! Zdaj se bo jedel ker je izgubil proti ''vajencu''.
Naprimer ko pogledaš Feidorja, v njemu ne vidiš niti malo mišljenja o izgubi v boju! Saj ko je sam rekel: ''Ko grem v boj, pomislim da me nasprotnik hoče spravit v tisto bedo življena iz katere sem se izvlekel'' to je rekel za dokumentarec za sherdoga. Drgače pa vsi vedo da ko je mirko na vrhuncu, si vedno misli da je nepremagljiv......



Ampak saj sami vidite, da najbolji tudi padejo :D
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
Uporabniški avatar
cakomman
Pawa user
Prispevkov: 213
Pridružen: 04 Jul 2006, 09:59
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cakomman »

heh mal bi te popravu, prot monstru ni bil prvi KO v njegovi kareiri, ampak 3.tji, je bil pa takrat prvi v prideu oz mma karieri. gonzaga prav tako ni vajenenc, ima namreč že v 9 fajtov v pro mma karieri ter bogsivedi koliko v bjj ...
mirkotov vrhunec je ze mimo, fedorjev verjetno tudi. Razlika med njima je le da fedor 100x premisli preden gre v fajt z nekom in ce ze gre se maximalno pripravi za vsakega, ga pred tem preuci... skupaj z njegovim znanjem in talentom ga naredi ultimativnega mma borca. npr Mirko pa sploh ni vedel prot komu se bori, kdo je nasporotnik šele do dneva pred borbo...
Zlo velika verjetnost je da bo Mirko fajn premislil po telih 4ih nadalnih ufc fajtih o njegovi nadalni redni udelezbi v mma sceni, verjetno bo obral penzionistično fajtersko pot, kar pomeni da se bo še kdaj občasno vrnil za kak super fajt, seveda če bo extra plačano...
..:: Nissan Silvia 300HP+ ::..
Uporabniški avatar
JohnyR
Supraman
Prispevkov: 164
Pridružen: 13 Dec 2004, 12:16
Kraj: KK

Odgovor Napisal/-a JohnyR »

Men se pa zdi da njemu najbolje leži K1 in mi ni jasno zakaj ni tam skušal pridet do prvega mesta.
A Supra will emerge and take the Throne!

www.raceland.si
mloncar
Uradni fotograf kluba ZUP racing
Prispevkov: 732
Pridružen: 18 Mar 2005, 14:48
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mloncar »

JohnyR napisal/-a:Men se pa zdi da njemu najbolje leži K1 in mi ni jasno zakaj ni tam skušal pridet do prvega mesta.
se strinjam. se vidi, da je mirko stand up fighter in v parterju se ne znajde najbolje.
Dizel za ogrevanje,
Plin za kuhanje,
Bencin za avtomobile :-)
Uporabniški avatar
cakomman
Pawa user
Prispevkov: 213
Pridružen: 04 Jul 2006, 09:59
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cakomman »

mah vs problem je v mirkotovi glavi, že od samega začetka
..:: Nissan Silvia 300HP+ ::..
speedy_gonzales
Pawa user
Prispevkov: 341
Pridružen: 04 Feb 2007, 23:42
Kraj: kamnik

Odgovor Napisal/-a speedy_gonzales »

mah ce je rockyju ratal, bo pa tut mirkotu:P
2 fast 2 live, 2 young 2 die
Odgovori