"zloben" pogled, legal? Price? Can be done?

Vsa navlaka ki se pase izvenserijsko na vašem konjičku! Od neonk preko spojlerjev do športne radijske antene...
Odgovori
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

"zloben" pogled, legal? Price? Can be done?

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Hi!

Tale zloben Fikus me je navdusil za nekaj modifikacij, sproti sem pa opustil misli o RS sprednjem delu, ker pride predrago 8-[

Je toliko pokritja mozno spravit homologirat oz. tko postimat da kapsi ne morijo?

Slika
Slika

Koliko pride taka predelava ce je ze kdo delal...?

Thx
Slika Tuning makes the heart grow fonder
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

V bistvu legalna ne more bit v nobenm primeru. Havba je custom made - mogoče če ti fazer nardi haubo in tole skupej, pa da homologiraš kot predelano haubo in se potem sklicuješ na to. Js bi tko naredu.

Se pravi - greš k fazerju, da ti porihta eno lepo lukno v haubo, pa da ti tole nardi, potem pa greš na LPP in moli, da prideš skoz. Če boš prišel, je ql.

Mogoče še bolš varjanta, da ti fazer neki nardi, da greš na homolomo in potem šele to nardiš. Je pa res, da boš pol farbal 2x. Sj se da..

LP ;)
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

Hm..nisem vedu da je tak problem, ker recimo dobis Kamei obrvi za fikusa pa skor glih tok pokrijejo sam grdo zgleda...plastik fantastik 8-[

Sej sem su gledat pa sm vidu da je treba itk celo haubo predelat skor, ker mora pleh zaradi podaljska visje pridet da gre cez luc.

Bi dal se tole nardit:
Slika

K fazerju pa ze mam namen it... :D
Slika Tuning makes the heart grow fonder
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Taka predelava haube pa še bad look te bo prišla pomoje ene 60 do 100 jurjev, ne pust se previsok. Bo mal jokal, ampak ti kr, ne se dat ;) Brez barvanja se razume.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
Malecky
Fukus
Prispevkov: 1056
Pridružen: 29 Nov 2004, 22:00
Kraj: Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Malecky »

uf 60k bi pa kuj dau :-°

:D

Hej zrihtite ksn skonto da bom lohk reku da si me ti k njemu poslal :D :D
Slika Tuning makes the heart grow fonder
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Sj tako haubo ni panike nardit, sam natančno morš delat. Zarežeš, dol poklepaš, zakitaš, farbaš. Ni ne vem kako zahtevno,sam morš bit pa na milimetre, ker čene bo grdo. Pa pazit morš, ker boš vrjetno mogu nosilce rezat... To je jeba.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Odgovori