Rezanje vzmeti?

Kako trdo in stabilno se vozite ter kako hitro se ustavite...
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Js osebno bi reku - H&R al pa eibach. Falil ne bos!
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
alesi
Damzapir :)
Prispevkov: 174
Pridružen: 11 Okt 2004, 08:14
Kraj: Radolca

Odgovor Napisal/-a alesi »

Tko ste me zdej zdrazl da jih bom sel danes kupit.
Pugi dej mi kaksen cenik.
Slika
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Poklici mareta (pro-car)! Garantiram ti vse kar bo on naredu, da bo maximum!!

Ne hodi drugam! Rec da ti je Crt reku. Kle mas stevilko 041711533. Vzemi kak H&R.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Tomas
Greenstuff
Prispevkov: 21
Pridružen: 21 Nov 2004, 13:59

Odgovor Napisal/-a Tomas »

...po moje; H&R pač naj naj kar lahka vzameš, lahko pa tut Lowtec, Vmaxx, ...(cenovno ugodni,kvaliteta je pa ok-stestirano)...

Če rabš pa cene pa sam povej.
lp

Tomas
alesi
Damzapir :)
Prispevkov: 174
Pridružen: 11 Okt 2004, 08:14
Kraj: Radolca

Odgovor Napisal/-a alesi »

kako je pa s homologacijo?
Slika
maky
Pešhondaš
Prispevkov: 185
Pridružen: 11 Okt 2004, 07:37
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a maky »

oooo lep pozdrav tud tebi =; =; =; =D> =D> =D> (thomas)

(mala info a od CARACTERE-ja se da kej dobit?recmo masko pa sp. odbijač?)
Tomas
Greenstuff
Prispevkov: 21
Pridružen: 21 Nov 2004, 13:59

Odgovor Napisal/-a Tomas »

alesi napisal/-a:kako je pa s homologacijo?
...kar se tiče vpisa v homologacijski kartonček oz. A-test, so vsi papirji, ki so potrebni za to zraven (spet odvisno od firme oz. prodajalca ki ti robo proda). Sam vpis pa je druga stvar, saj je naša zakonodaja skup spacana by "8 letni otrok,ki se igra", tako da je potrebno to vgradit pri pooblaščencu (tut ni problem ;) ) oz. če ima prodajalec robe svojga pooblaščenga monterja, žegnanega s strani LPP oz. ministrstva.....na koncu koncev se lahko zgubiš-zgubimo v vseh teh variantah in fuk**** zakonodaji :-&

Upam, da nisem kaj narobe napisal oz. si ti narobe razumel, če je to tako se ti opravičujem!
maky napisal/-a:oooo lep pozdrav tud tebi =; =; =; =D> =D> =D> (thomas)

(mala info a od CARACTERE-ja se da kej dobit?recmo masko pa sp. odbijač?)
Yo Maky!

Hvala za pozdrav. hehe, ti nauš nikol zadovoljen s tvojim avtom; a rabš to za tvojga!?
lp

Tomas
alesi
Damzapir :)
Prispevkov: 174
Pridružen: 11 Okt 2004, 08:14
Kraj: Radolca

Odgovor Napisal/-a alesi »

Ne jaz sem mislil ce jih vzamem v PRO CAR,sej drugace ga bom pa jaz zdej poklical da mi iz prve roke pove.

Sej drugace sploh nebi homologiru ampak drugo leto bo pi**arija nas bojo kr ornk gledal do potankosti tko da ga ni za srat.
Slika
nightrider31
Majkl Najt
Prispevkov: 83
Pridružen: 10 Okt 2004, 21:02
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a nightrider31 »

samo za info. Jenko v Homcu se ne ukvarja vec za rezanjem vzmeti,lahko kupis pri njemu sportne vzmeti ter amortizerje in ti jih zmontira reze pa jih ne vec,ker "po njegovih besedah" je prislo nekaj mulckov nazaj,ker niso naredili teh. in jim je moral menjati vzmeti.
Kar se pa tice kvalitete njegovega dela pa kapo dol tip obvlada v nulo,sicer ima delavnico sedaj njegov sin vendar pa za znance se vedno pride mojster narediti kaksno specialno zadevo.


aja btw ce pa bi kdo hotel amortizerje obnovit je cena od 20k naprej in ne vec kot 35k za vse 4 z demontazo in montazo ter 2 leti garancije.



uffff sem se razpisal :-k


aja pa se stevilke: 01/722-27-296 in se gsm 041/734-772
Slika
sašo
Pejnourt
Prispevkov: 10
Pridružen: 25 Okt 2006, 07:55
Kraj: Brežice

Odgovor Napisal/-a sašo »

Da ne odpiram nove teme,saj itak treba vse brat.....da ne težim....imam doma še nove vzmeti za A4-B5 model original višina...če kdo rabi,rade volje dam zastonj(sam iskat mora prit)
S a š o. 041-411680
Odgovori