1.7 turbo v twingiča

Turbocharger in Supercharger... Učinkovit način povečanja moči motorja...
modriDIRKAC
Dragster
Prispevkov: 88
Pridružen: 13 Okt 2004, 16:10
Kraj: Kranj Mavčiče

1.7 turbo v twingiča

Odgovor Napisal/-a modriDIRKAC »

no evo zadevšna je prverglala končno....mel sem sicer mal težav s kompom, ampak sem tud to uredil tko da masinca zdej poje...matr kako je ogn skoz auspuh seku k sem jo naviru (bom prlimu filmček)....zdej pa obnova in styling...pol pa pod havbo....kul zadeva.....
prva prestava je za okras...druga pa kople....
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Stari ti si prov legenda. Evo, boca pive od mene za tebe! Se vidmo kej ;)
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
_BANDIT_
ZUP racing
Prispevkov: 1047
Pridružen: 07 Okt 2004, 10:09

Odgovor Napisal/-a _BANDIT_ »

Megamastik!

Se prijavim za ogled tega letala. :D

Drgač pa tud moja Karfjola zdej že poje na vseh 6 vognov. ;)
Uporabniški avatar
2.7TT
Lost in space (big boot)
Prispevkov: 628
Pridružen: 12 Okt 2004, 09:41
Kraj: Skofja Loka

Odgovor Napisal/-a 2.7TT »

Nc mi nisi na PM odgovoril, kdaj gres do RSR-a z racunalom...

/jan
vesolc
He comes in peace!
Prispevkov: 95
Pridružen: 15 Okt 2004, 12:03
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a vesolc »

to bo bomba od twingota!!

PS: a je tista siva oz. srebrna honda k se je u petek zvecer vozila po kranju tvoje delo??
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

hudooo :D :D
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
Uporabniški avatar
krofl
Od R5 zadet
Prispevkov: 95
Pridružen: 06 Nov 2004, 10:59
Kraj: Zagorje ob Savi

Odgovor Napisal/-a krofl »

:nislike
E39 530d The Ultimate Driving Machine
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Kakšna slika bi bila dobrodosla !
=D>

LP
MUGEN CR-X
modriDIRKAC
Dragster
Prispevkov: 88
Pridružen: 13 Okt 2004, 16:10
Kraj: Kranj Mavčiče

Odgovor Napisal/-a modriDIRKAC »

vesolc napisal/-a:to bo bomba od twingota!!

PS: a je tista siva oz. srebrna honda k se je u petek zvecer vozila po kranju tvoje delo??
ja prvi odbijač sem delu pa bad look...pragove sem mu sam montiru..zadnji odb. je pa pravkar v delu.....

Kakšna slika bi bila dobrodosla !
sej bodo tud filmček...sam da se lotm.....
prva prestava je za okras...druga pa kople....
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

A pol je ta motor ze v twingacu a je to sele v planu :-k
Od kerga avta pa je motor drugace !?

LP
MUGEN CR-X
vesolc
He comes in peace!
Prispevkov: 95
Pridružen: 15 Okt 2004, 12:03
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a vesolc »

TypeKoshiR napisal/-a:A pol je ta motor ze v twingacu a je to sele v planu :-k
Od kerga avta pa je motor drugace !?

LP
o tem je ze blo govora...masina od Volvota 1.7 turbo (mislm da)...
modriDIRKAC
Dragster
Prispevkov: 88
Pridružen: 13 Okt 2004, 16:10
Kraj: Kranj Mavčiče

Odgovor Napisal/-a modriDIRKAC »

motor je trenutno na železnem stojalu ki sem ga naredu posebej v ta namen...nanj je fiksirana mašina, hladilni sistem, elektronika, akumulator in provizoriš kestel za bencin (ajmarček od ave oxy)....hotu sem najprej vse stestirat in naštudirat preden razturim svoj avto...zdej dobim enga druzga tvingiča na katerem bom vse skupi upasal...k bom mel pa vse fertik pa sam ruknem mašino ven pa novo not...
prva prestava je za okras...druga pa kople....
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Aha taka je situacija sem mislil da si sel ze cez fazo "custom" nosilcev za motor pa polosovin pa vsega kar pride zraven...pol ma ta motor ze ECU ali je se na forgazer !? K ce ma ze ECU bo to jeba vse skup dat oz. razen ce bos mel en ecu za maino in orig ecu da bo vse drugo sopu..uglavnem jeba je tole, ampak tko k pravjo kjer je volja(okey pa se micken kesa :D ) je tud uspeh pol

LP
MUGEN CR-X
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

Če je od starega volvota, pol ma ecu sam za injektorje - in vliva pač koker ma zraka, da dela dobro mešanco - pomoje je tole od kakega 460 turbo - ta je mel še bl mal elektronke.
modriDIRKAC
Dragster
Prispevkov: 88
Pridružen: 13 Okt 2004, 16:10
Kraj: Kranj Mavčiče

Odgovor Napisal/-a modriDIRKAC »

ma dej kva švasate neki v tri dni...motor je letnik 94 in ima ecu za vse kar se motorja tiče....je čist podoben kakor od WAG motorjev le malo starejša izvedba.... Košir glede kompa nej te ne skrbi...elektronika ed potniskega prostora in motorna nimata nobene povezave tako da to ne bo noben problem...pa tudi motorna inštalacija je čist posebi vse kar je treba povezat med avtom in novo elektroniko je +30 +15 masa štarter in b. pumpa....motor paše na serijski menjalnik tako da polosovine ostanejo pravtako pa pašeta dva od treh nosilcev...tko da je treba na novo naredit samo enega....cevi za vodo 90% pašejo pol pa ostanejo samo še cevi od turbine in avspuh.....
prva prestava je za okras...druga pa kople....
TypeKoshiR
Biceps Tuner
Prispevkov: 913
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:06
Kraj: Sk.Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a TypeKoshiR »

Pol je pa ql bo slo vse nice skor...
pismu pa se za stevce bo ql (km bodo uredu ce je orig. menjalnik)
(k stevci grejo ponavadi na orig. ECU)
pol obrati z radelilca...
no okey dost odmene k itak vidim da mislis da ti pametujemo,
ubistvu nas pa sam zanima kako stvar stoji, kolk je treba drkarije za spedenat

LP
Pa velik srece O:)
MUGEN CR-X
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

modriDIRKAC napisal/-a:ma dej kva švasate neki v tri dni...motor je letnik 94 in ima ecu za vse kar se motorja tiče....je čist podoben kakor od WAG motorjev le malo starejša izvedba.... Košir glede kompa nej te ne skrbi...elektronika ed potniskega prostora in motorna nimata nobene povezave tako da to ne bo noben problem...pa tudi motorna inštalacija je čist posebi vse kar je treba povezat med avtom in novo elektroniko je +30 +15 masa štarter in b. pumpa....motor paše na serijski menjalnik tako da polosovine ostanejo pravtako pa pašeta dva od treh nosilcev...tko da je treba na novo naredit samo enega....cevi za vodo 90% pašejo pol pa ostanejo samo še cevi od turbine in avspuh.....
Jst serijskega menjalnika nebi obdržal - od twingota ni tok ojačan - probi dobit kakega od petke turbo - po nosilcih in vsem je identičen twingotoven, sam mal bl ojačan, pa druga razmerja - mislim pa da ima kangoo 1.2 furgon identičen menjalnik kot petka turbo, vsaj po oznaki naj bi bil isti.
modriDIRKAC
Dragster
Prispevkov: 88
Pridružen: 13 Okt 2004, 16:10
Kraj: Kranj Mavčiče

Odgovor Napisal/-a modriDIRKAC »

ja sej ne bo čist original sam nism hotu prej nč pisat o tem k bi blo preveč na enkrat....torej: zvon pa zobniki bodo od clia 1.4 energie... zvon zarad tega ker ma tvingo spredi štarter volvo- clio pa zadi....zobniki pa pridejo drugi zarad prestavnega razmerja vsekakor...glavno ohišje pa bo original ker je tam prišravfan nosilec in more tako tud ostat...bom ga pa mal pojaču na zuni z raznimi prečkami....sicer majo pa itak vsi renoji enake menjalnike sam zvon pa notranjost se razlikuje....tud ta volvo je imel enak menjalnik k clio....
prva prestava je za okras...druga pa kople....
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

modriDIRKAC napisal/-a:ja sej ne bo čist original sam nism hotu prej nč pisat o tem k bi blo preveč na enkrat....torej: zvon pa zobniki bodo od clia 1.4 energie... zvon zarad tega ker ma tvingo spredi štarter volvo- clio pa zadi....zobniki pa pridejo drugi zarad prestavnega razmerja vsekakor...glavno ohišje pa bo original ker je tam prišravfan nosilec in more tako tud ostat...bom ga pa mal pojaču na zuni z raznimi prečkami....sicer majo pa itak vsi renoji enake menjalnike sam zvon pa notranjost se razlikuje....tud ta volvo je imel enak menjalnik k clio....

heheh svaka ti čast!aja ko boš kej v lj hodu povej pa gremo na eno piče pa mal podebateramo o menjavi itd..
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Uf, a so še vedno plani Venom? [-o<
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Odgovori