Montaža pragov in mrežic

Vsa navlaka ki se pase izvenserijsko na vašem konjičku! Od neonk preko spojlerjev do športne radijske antene...
Odgovori
seat
Doživel RICE razsvetlenje
Prispevkov: 58
Pridružen: 12 Okt 2004, 19:40

Montaža pragov in mrežic

Odgovor Napisal/-a seat »

Fantje nekje sem slišal da obstaja za montažo pragov baje ena guma ki se položi med karoserijo in prag tko da se le ta ne pritiska čisto karoserije baje ima ta guma narejene utor da ga natakneš na prag in le ta pol zapolni morebitne reže med pragom in plehom a vi kaj veste o tem :-k
Me pa zanima tudi kako se reče barvi za mrežice ki ima pol kao efekt gume torej je odboojna za kamenčke in podobno o tem je že blo govora na avto.com sam nobeden ni znal povedat kako se reče barvi ki je baje v spreju
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.
maky
Pešhondaš
Prispevkov: 185
Pridružen: 11 Okt 2004, 07:37
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a maky »

med prag in karoserijo se nafila silikon. tako prekriješ luknjo. najbolj simpl ti je to.
seat
Doživel RICE razsvetlenje
Prispevkov: 58
Pridružen: 12 Okt 2004, 19:40

Odgovor Napisal/-a seat »

Torej to naj bi blo to no jst sem samo slišal o nekih kao gumah ki imajo U profil in ki jih pol natakneš na prag sam silikon pa mora bit brezkislinski ane
Ker se bliža marec morm to čimprej to spedenat da pol sam marca dam kit gor pa uiiiiiiiiiiiiiiiiii :):):):):)
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.
Tomas
Greenstuff
Prispevkov: 21
Pridružen: 21 Nov 2004, 13:59

Odgovor Napisal/-a Tomas »

V bistvu se najpogosteje montira tako kot je rekel Maky, vendar obstajajo tudi te gumice, žal ne vem kje se dobijo...sry
lp

Tomas
Uporabniški avatar
HaBBicH
Iber model
Prispevkov: 162
Pridružen: 12 Okt 2004, 17:09
Kraj: Kranj pri Primskovem

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

lepilo za sipe limat...ne rabis nobenih gum ipd... Ce fazer tko dela poj je zih najboljs
Sanjski moski :D

Slika
seat
Doživel RICE razsvetlenje
Prispevkov: 58
Pridružen: 12 Okt 2004, 19:40

Odgovor Napisal/-a seat »

HaBBicH al pa kdorkol maš mogoče kako detaljno sliko kako to pride zlito z karoserijo (sj vem da sem zatežen) sam rad bi vedel ker prej se nisem tko poglabljal v to.
BTW kako je pa potem recimo pri vulkanizerju a se da avto dvignit al maste kake trike kako avto dvignit kako pa recimo ravnat v primeru prazne gume na cesti.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Če je avto prenizko pač zapelješ na kake deske, potem pa se da dvignit. Tudi v primeru počene gume - če vinta ne pride spodj pač podložiš neki, zapeleš gor in to je to. S karoserijo se lepo zlije, resda je lepše kitanje in čez štrihanje, samo dosti dražje. Skorej nič se ne vidi če je lepo narejeno.
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
seat
Doživel RICE razsvetlenje
Prispevkov: 58
Pridružen: 12 Okt 2004, 19:40

Odgovor Napisal/-a seat »

ja sej kitanje je cool sam da bi pol mogu cel bok strihat [-X ni $$
je pa kepše to pa res
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.
Uporabniški avatar
HaBBicH
Iber model
Prispevkov: 162
Pridružen: 12 Okt 2004, 17:09
Kraj: Kranj pri Primskovem

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

poklic ata fazerja ce bi ti bil pripravljen montirat...ker on res u nulo nardi...sam ne vem ce montira druge firme-pomojem da ne
Sanjski moski :D

Slika
Ser?o
Fuckedup Italian Auto Tuner
Prispevkov: 69
Pridružen: 30 Dec 2004, 15:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Ser?o »

men je reku da mi jih za 8 jurjev montira.

pa sm jih na konc sam za slabega jurja.

silikon.press :D
Slika
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

HaBBicH napisal/-a:poklic ata fazerja ce bi ti bil pripravljen montirat...ker on res u nulo nardi...sam ne vem ce montira druge firme-pomojem da ne
Zadnja novica - samo pragove kupljene pri njemu. Za ostalo morš bit pa moj kolega ;)
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
seat
Doživel RICE razsvetlenje
Prispevkov: 58
Pridružen: 12 Okt 2004, 19:40

Odgovor Napisal/-a seat »

To je samo montaža al lakiranje zraven oz. barvanje
Za ostalo morš bit pa moj kolega
BTW pugi a sm jst lahka tvoj kolega [-o< [-o<
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.
Uporabniški avatar
dejan84
Dohtar
Prispevkov: 292
Pridružen: 10 Okt 2004, 22:38

Odgovor Napisal/-a dejan84 »

seat napisal/-a:To je samo montaža al lakiranje zraven oz. barvanje
To bi se ti zdel... :D Štrihanje je precej drago, kukr sm jst vidu (za uno mejhno poličko zadi 10-15k, pragi & spredn podaljšek +50k (k sreč sm pol enga fušarja najdu \:D/ ))
Slika
cc 206
Zeleni dirkač
Prispevkov: 242
Pridružen: 09 Nov 2004, 21:05
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cc 206 »

Ker vas je kar dost stručkotov z poliestrom,
me zanima kdo bi znal kaj takega nardit, te prage

Slika
Uporabniški avatar
HaBBicH
Iber model
Prispevkov: 162
Pridružen: 12 Okt 2004, 17:09
Kraj: Kranj pri Primskovem

Odgovor Napisal/-a HaBBicH »

Mission imposible...edin ce ga pr thomas customs pustis par mescov :D
Sanjski moski :D

Slika
Uporabniški avatar
urosbe
Most Wanted
Prispevkov: 587
Pridružen: 16 Maj 2005, 23:49
Kraj: Škofja Loka

Odgovor Napisal/-a urosbe »

A se men sam zdi, a je tole modelček? Pragi bi izpadl hudo, ampak bo pa kar poštena modifikacija potrebna (cel bok in vrata). Sem prepričan, da je Thomas zmožen naredit u nulo isto, samo nekaj časa bi bil brez avta.
Odgovori