Pasta ki bi zdržala bencin?

Sam ne v prazno!
Odgovori
R5Gtt
Pawa user
Prispevkov: 109
Pridružen: 29 Nov 2004, 11:57
Kraj: V penziji

Pasta ki bi zdržala bencin?

Odgovor Napisal/-a R5Gtt »

Pri mojem avtu sem menjal bencinsko pumpo in sicer z rabljeno. Tesnilo je ostalo tastaro in mi ko odprem okno k se pelem prsmrdi po bencinu, zdej me pa zanima če kdo ve za kako pasto ki bi jo lahko namazal na tastaro tesnilo in to dal nazaj skp! Pride pa pumpa navrhu tanka tko da je v stiku z bencinam! 8-[
Uporabniški avatar
PiLLLe
Ročna freak
Prispevkov: 387
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:09
Kraj: lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a PiLLLe »

silikon :) saj jst sm svoj tank na 19ki tko popravu :D
Some of you may have been born wild, but i was born to f uck in style :P :DSlika
R5Gtt
Pawa user
Prispevkov: 109
Pridružen: 29 Nov 2004, 11:57
Kraj: V penziji

Odgovor Napisal/-a R5Gtt »

Pravjo da bencin razžira silikon! Saj za unga 300 stopinjskega sm slišal?!
Uporabniški avatar
PiLLLe
Ročna freak
Prispevkov: 387
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:09
Kraj: lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a PiLLLe »

Jah men je puscal okol plovca pa mi je v kabini smrdel po benzu tko da ko je postal neizdrzno sm ga dol pobrou in okol in okol namazu z posteno kolicino silikona :) je pa res da ko sm ga spet pobrau dol da ni biu glih nevem kok mocno fiksiran :) zdj nevem mogoce k nism dobr spucu al ga je pa benz razru sam dvomm :) ce se ga daje okol masince bi moru zdrzat ;)
Some of you may have been born wild, but i was born to f uck in style :P :DSlika
Uporabniški avatar
fLoRo
Pejnourt
Prispevkov: 4
Pridružen: 09 Jun 2005, 13:55
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a fLoRo »

bencin tist 300° silikon razje oz. ga cist razmehča, obstajajo pa kokr vem silikoni prou ze kemične stvari ... tko da mal skoc v merkurja alpa obija pa pras ;) neki bojo zih mel ;)
Slika Slika
rezek vr6
Banana
Prispevkov: 24
Pridružen: 14 Dec 2005, 21:25
Kraj: ljubljana

Odgovor Napisal/-a rezek vr6 »

lep pozdrav... ja obstaja silikon za take stvari sam gaje zelo tezko dobit... delam na mercedesu nasa firma ga naroca iz nemcije... ce deluje? mi smo na audiju 80 namazal in drzi se dons tko da ce se rabs se lahko pozanimam
Uporabniški avatar
DrMr
Diplomant Pižotarstva
Prispevkov: 394
Pridružen: 03 Apr 2005, 09:28

Odgovor Napisal/-a DrMr »

... pa saj vse kvalitetne motorne tesnilne mase so vzdržljive na bencin....
Odgovori