Italija...maranelo...fiorano...ferrari...

Ekskluzivne reportaže, komentarji in slike iz srečanj...
Odgovori
golf_c
Edini plešasti avto v klubu
Prispevkov: 208
Pridružen: 11 Okt 2004, 13:20
Kraj: Kranj

Italija...maranelo...fiorano...ferrari...

Odgovor Napisal/-a golf_c »

sm hotu novo temo odpret pa sm glih vidu....izlet pa to...pa bom raj kr klele... dau par slikc pa link do ostalih slikc....gre se namreč k sm biu na izletu v maranelu in fioranu....uglavnem to je neki za videt sploh pa za ljubitelje ferarijev, čeprov mislm da bi se tut ostalim cedile sline....morm pa povedat da v bližnji prihodnosti nameravam spet dol it v lastni režiji da si bom lohk v miru pogledal vsa kar se da videt v maranelu in pa fioranu....po možnosti tko da bi kak dan ostal dol da bi lohk še vidu mogoče testiranja na ferarijevem dirkališču....pa še neki morm povedat: ko prideš v maranelo DEJANSKO začutiš da to mesto živi za ferrari....eh škoda besed....to je treba videt in dožvet.....

ps: na a.com sm tut slike dau pa ni blo glih zanimanja...pa upam da bo kle bol pa da bo vsaj kak komentar padu


Slika

Slika

Slika

Slika

tko.....ostale so pa klele http://www.moj-album.com/album/19014/ .....je pa vse skup neki čez 70 slik....pa še več bi sliku pa sm brez baterij ostal......


upam da ni nč narobe ker sm prestavu zadevšno v samostojno temo.... ::?
Slika
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

lepo lepo :redhotevil:
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
McLaren
McLaren fan number 1
Prispevkov: 33
Pridružen: 16 Okt 2004, 20:17

Odgovor Napisal/-a McLaren »

OK kot je iz mojega Nicka razvidno nisem Ferrari fan, sam ti vseeno zelo zavidam :P Srečnež
Lepo lepo
Slika
golf_c
Edini plešasti avto v klubu
Prispevkov: 208
Pridružen: 11 Okt 2004, 13:20
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a golf_c »

js grem drug let po vsej verjetnosti še enkrat dol....mam namen it tko....s kolegi in ne s kakšno turistično agencijo....tko da če je kašn kandidat se lohk zmenmo....mam pa tak namen da bi vidu če bo vse po sreči še kakšno testiranje ferrarija v fioranu....to pomen da bi dol ostal kakšen dan ali dva....ker pogled na stezo je možen iz različnih strani....upam da mi bo ratalo no
Slika
Tomaz40
xpert
Prispevkov: 68
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:26
Kraj: L'blana

Odgovor Napisal/-a Tomaz40 »

Čaki da se poberem izpod mize pa ti napišem kakšen odgovor :D

No v bistvu ti lahko povem samo to da sem ti fouš. Jest bi tut užival na takih zadevah. Sam na mojo veliko žalost mojo boljšo polovico avtomobili sploh ne zanimajo. Tko da grem težko na take izletke.

Sem pa že pred časom bil v Porschejevem muzeju v Nemčiji kar je blo sicer kul, sam je bil dejanski muzej. Ničesar novega ni blo not. Samo leseni. Izjema je blo par dirkalnih strojev.


Slike pa so nažalost z navadnim fotoaparatom tko da jih ne morem objavit.

LP
golf_c
Edini plešasti avto v klubu
Prispevkov: 208
Pridružen: 11 Okt 2004, 13:20
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a golf_c »

tomaz40 napisal/-a:Čaki da se poberem izpod mize pa ti napišem kakšen odgovor :D

No v bistvu ti lahko povem samo to da sem ti fouš. Jest bi tut užival na takih zadevah. Sam na mojo veliko žalost mojo boljšo polovico avtomobili sploh ne zanimajo. Tko da grem težko na take izletke.

Sem pa že pred časom bil v Porschejevem muzeju v Nemčiji kar je blo sicer kul, sam je bil dejanski muzej. Ničesar novega ni blo not. Samo leseni. Izjema je blo par dirkalnih strojev.


Slike pa so nažalost z navadnim fotoaparatom tko da jih ne morem objavit.


LP

da ne boš mislu da je bla moja bolš polovica zravn....pa ko bom šou naslednjič spet dol mam tut rajš da jo ni zravn....ker pol bi sigurn kašne čudne neumesne komentarje dajala zravn, kar pa men ob vseh tistih lepotcih k jih dol vidiš in vseh drugih zanimivostih ne bi glih pasalo....dobr je blo ...res je kej za videt
Slika
HUGO_BOSS
Seat Tuning Klub - predstavnik
Prispevkov: 57
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:42
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a HUGO_BOSS »

jst morem priznat da sem ti UBER fouš =P~
ferrari zakon! \:D/
Slika
Odgovori