Barvanje zavornih pinc

Pleh, rja, ojačitve, šipe...
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

Sam prov toplo vodo odkrivate! Zakaj noben ne kontaktira tistega linka zgoraj ki sem ga objavil, mislim da imajo rešitev skorajda na vse! Če so imeli za mene zeleno barvo, bodo mel tud črno!
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
Uporabniški avatar
Ferrarist
Pawa user
Prispevkov: 464
Pridružen: 25 Jun 2005, 23:01

Odgovor Napisal/-a Ferrarist »

uff...čisto sem spregledal tvoj link ](*,)
sem klical,bodo poslali :D upam,da se ne odpre barva po pošti #-o
drugač pa mož faca,fuul ustrežljiv,edin kar me je zmotilo,je,da manj k kila ne pakira oz. črno in osnovnejše barve pakira po pol kile,trdilca pa ne...bomo že kje drugje porabli,pa bo rešeno,sej se zmerej rabi take reči...a date kaj osnove spodej,al sam fejst očistit in takoj barvo čez?


PS:Venom,TNX :drink
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

Spucaj dobro, potem pa nabavi antisilikonsko čistilo, da razmastiš čeljust! Potem pa akcija! Več nanostov naredi, naj bo prvi samo povrhnjica drugi pa naj bo lepotni :D
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
monster_d
Pošastko
Prispevkov: 349
Pridružen: 24 Okt 2004, 22:53

Odgovor Napisal/-a monster_d »

_VeNoM_ napisal/-a:Spucaj dobro, potem pa nabavi antisilikonsko čistilo, da razmastiš čeljust! Potem pa akcija! Več nanostov naredi, naj bo prvi samo povrhnjica drugi pa naj bo lepotni :D
Jaz se zmerom prisegam na nitro :D
croma_man
AMZS addicted
Prispevkov: 955
Pridružen: 30 Nov 2005, 16:28
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a croma_man »

nitro zakon, ane pugi ? :-#
corsa_A
IQ>150
Prispevkov: 192
Pridružen: 26 Dec 2005, 22:30
Kraj: MS

Odgovor Napisal/-a corsa_A »

Ferrarist napisal/-a:ah...bom šel raj v tehnoracing v KR iskat,pa bo mir...nebom zdej pinc metal dol iz avta,da bom mogu pol še špurgirat vse...bom mal s krtačo spucal in ruknu gor farbo... O:)



@djsly:a imajo sploh v kakšnem merkurju prodajalci kaj pojma?glih tolk kot v meni bližnjem VW zastopstvu,kjer sem spraševal za odbijač od RS6,pa me je debelo gledal,kaj je to zaen model audija ](*,)


v merkur pa negrem zato,ker skor vsako stvar ki jo dobiš v merkurju,dobiš drugje najmanj 20% ceneje...npr. kovane elemente za ograjo sem v izoli pri gombaču dobil 50% cenejše kot v merkurju...navarilne inox matice M6 sem isto pakirane,iste kvalitete itd zbrskal 30% ceneje kot v merkurju...sosed(tist k je cromi rezkal distančnike),je reku,da že 2 leti ni vzel koščka jekla na merkurju-so 25% dražji kot npr. metra sežana...no,dost offtopica :-#
Če sem še lahko malo oftopic, mogoče veš za kakšno stran v slo z kovanimi elementi, me čaka namreč poleti renovacija ograje, v merkurju in bauhausu pa so te zadeve precej drage.
c20xe ITB-ji prodani
c20let corsa
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

To ne more bit drago, ker je to štancana roba. Drage so rocno kovane ograje.
Uporabniški avatar
Ferrarist
Pawa user
Prispevkov: 464
Pridružen: 25 Jun 2005, 23:01

Odgovor Napisal/-a Ferrarist »

BOG TE USLIŠI,charger


mi smo dobili do zdej najceneje pri GOMBAČ-u v mislim,da izoli...metra sežana,ki velja za zelo poceni trgovino z železjem ma 30% cenej k merkur,gombač pa še 20% cenej kot metra...corsa,mogoče bi se dalo kaj zmenit če rečem,da bi prišli iskat še kaj...sicer sam ne potrebujem glih nevem kolk materiala-mogoče za dobrih 1000 eur... :-# imam samo okrog hiše nekej in še za teto dve ograji 3 m dolgi za naredit
corsa_A
IQ>150
Prispevkov: 192
Pridružen: 26 Dec 2005, 22:30
Kraj: MS

Odgovor Napisal/-a corsa_A »

Jaz bi vertjetno imel samo tiste špice, te bi navaril na kavdratno palico. V bauhausu je stal en tak konec 900SIT ](*,) Sem pa slišal da so te zadeve fejst poceni v Italiji, mi pa še noben ni mogel povedati kje. Sicer pa te bom takrat kontaktiral, ograjo sicer imam ampak je precej zarjavela in bom videl če se jo bo splačalo peskati in pocinkati ali pa raje narediti novo. Bo pa to verjetno komaj poleti.

Večina ograj ki pa sem jih videl (kao kovanih( je narejena iz strojno kovanih polizdelkov. Že te so drage kot hudič, če pa jo naredi celo ročno umetni kovač potem pa je samo sky limit.

Sem zdaj pogledal na gombačevi domači strani in ima res vse samo cene še nima zraven, verjetno ker je še trgovina v izgradnji, mu bom poslal majl. Ferrarist še enkrat hvala.
c20xe ITB-ji prodani
c20let corsa
Charger
ProTuning
Prispevkov: 1334
Pridružen: 17 Okt 2004, 22:49
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Charger »

V Italji so poceni, ker jih tam izdelujejo. Merkur ima za razno razne artikle iz Italije vsaj 100% provizije.
Uporabniški avatar
Ferrarist
Pawa user
Prispevkov: 464
Pridružen: 25 Jun 2005, 23:01

Odgovor Napisal/-a Ferrarist »

Čakej,čakej...900 sit sam štirikotna sulica z balkico na vrhu? :-s
sem vprašal tle pri nas,sulica za navarit na konec palice 12x12 mm pride 0,86 eur/kos...balkice za navarit na vrh,cca fi 35 mm,za palico 12x12 je bla mislim,da okrog 35 sit...charger,italija je poceni in ni poceni...jaz vem,da material,ki ga bom vzel verjetno pri gombaču,je cca 150 eur cenej kot v italiji...baje je še ena firma v MB,ki je spet zelo ugodna,vendar sem še v fazi iskanja....
corsa_A
IQ>150
Prispevkov: 192
Pridružen: 26 Dec 2005, 22:30
Kraj: MS

Odgovor Napisal/-a corsa_A »

Ferrarist napisal/-a:Čakej,čakej...900 sit sam štirikotna sulica z balkico na vrhu? :-s
sem vprašal tle pri nas,sulica za navarit na konec palice 12x12 mm pride 0,86 eur/kos...balkice za navarit na vrh,cca fi 35 mm,za palico 12x12 je bla mislim,da okrog 35 sit...charger,italija je poceni in ni poceni...jaz vem,da material,ki ga bom vzel verjetno pri gombaču,je cca 150 eur cenej kot v italiji...baje je še ena firma v MB,ki je spet zelo ugodna,vendar sem še v fazi iskanja....
Če se prav spomnim je samo konec culice za navarit za 900sit ](*,) Kolko sem na gombačevi strani gledal (za kar ima cene ) je kar ugodno. Tak da bi me morala ograja priti nekje 1k€ nebom pa kompliciral ampak bo kar enostavna. Ta je zdržala (nepocinkana) 12 let premišljujem pa ali jo bom rešil ali naredil novo odvisno od €€€, če pa boš zvedel za firmo v MB pa mi prosim javi ker mi je to bližje, bom pa malo kolege iz MB povprašal sigurno kaj vejo. Ko zvem kaj več javim.
c20xe ITB-ji prodani
c20let corsa
gRega83
Pejnourt
Prispevkov: 9
Pridružen: 29 Jan 2007, 19:14

Odgovor Napisal/-a gRega83 »

a to ste čeljusti dol pobral al kar gor štrihali?
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

monster_d napisal/-a:
Jaz se zmerom prisegam na nitro :D

Si probal kdaj Antisilikon??

:D
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
Uporabniški avatar
dules
Mal več k dim
Prispevkov: 54
Pridružen: 18 Feb 2007, 11:33
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a dules »

gRega83 napisal/-a:a to ste čeljusti dol pobral al kar gor štrihali?
jest sm to vse gor naredil ker moreš potem zavorni sistem prezračit !
dokler bom živ bo VolksWagen pr' hiš'
Uporabniški avatar
roki
Styling freak
Prispevkov: 294
Pridružen: 26 Dec 2005, 13:31
Kraj: ljubljana, vič-rudnik

Odgovor Napisal/-a roki »

dules napisal/-a:
gRega83 napisal/-a:a to ste čeljusti dol pobral al kar gor štrihali?
jest sm to vse gor naredil ker moreš potem zavorni sistem prezračit !
sj to ni neka znanost ali velik problem... 1h več dela maš če greš use 4 dol odmonterat...
gRega83
Pejnourt
Prispevkov: 9
Pridružen: 29 Jan 2007, 19:14

Odgovor Napisal/-a gRega83 »

dules napisal/-a:
gRega83 napisal/-a:a to ste čeljusti dol pobral al kar gor štrihali?
jest sm to vse gor naredil ker moreš potem zavorni sistem prezračit !
kok se pa pol jeb** da spucaš,in zbrusiš vsak kotiček čeljusti.Spraj al penzel?Kakšen temelj spodaj,al direkt barva?

LP
belidirkac
Racing freak
Prispevkov: 523
Pridružen: 10 Nov 2005, 19:24

Odgovor Napisal/-a belidirkac »

gRega83 napisal/-a: kok se pa pol jeb** da spucaš,in zbrusiš vsak kotiček čeljusti.Spraj al penzel?Kakšen temelj spodaj,al direkt barva?

LP
Men se ni dal zajebavat s pucanjem čeljusti. Dal sem jih cinkat na črno. Zadeve jim prineseš razstavljene, in so lahko full rjaste pa ti jih oni vržejo v kislino in se vse spuca....

The lazy man way \:D/

Dela je minimalno, cena je pa lahko celo nižja kot barvanje.
Siljo
Pejnourt
Prispevkov: 9
Pridružen: 17 Jan 2006, 00:52

Odgovor Napisal/-a Siljo »

belidirkac napisal/-a:
gRega83 napisal/-a: kok se pa pol jeb** da spucaš,in zbrusiš vsak kotiček čeljusti.Spraj al penzel?Kakšen temelj spodaj,al direkt barva?

LP
Men se ni dal zajebavat s pucanjem čeljusti. Dal sem jih cinkat na črno. Zadeve jim prineseš razstavljene, in so lahko full rjaste pa ti jih oni vržejo v kislino in se vse spuca....

The lazy man way \:D/

Dela je minimalno, cena je pa lahko celo nižja kot barvanje.
where? how much?

kksna cifra?
Odgovori