Orodje

Sam ne v prazno!
croma_man
AMZS addicted
Prispevkov: 955
Pridružen: 30 Nov 2005, 16:28
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a croma_man »

ka pa takrat nisi kupu od unga šilinga k je pršu k nam v delavnco ](*,)

jst se tud po glavi tolčem ker je blo res kul orodje za noben dnar.
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

ma vi štajerci ste čist mutni ej... vidu in doživu včeri ;)
:)
corsa_A
IQ>150
Prispevkov: 192
Pridružen: 26 Dec 2005, 22:30
Kraj: MS

Odgovor Napisal/-a corsa_A »

u-r-o-s napisal/-a:A lahko kdo zrihta kakšen komplet gedor za zmerno ceno? Ala proxxon. Se dost pojavljajo ugodne variante...
Proxxon je v grazu komplet male velike za cca 75€ pa se zapelji gor.
c20xe ITB-ji prodani
c20let corsa
Uporabniški avatar
u-r-o-s
Pawa user
Prispevkov: 104
Pridružen: 02 Okt 2005, 13:39
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a u-r-o-s »

Kje pa to v Grazu, da ne bom tople vode odkrivu?
LP, Uroš.
Uporabniški avatar
DrMr
Diplomant Pižotarstva
Prispevkov: 394
Pridružen: 03 Apr 2005, 09:28

Odgovor Napisal/-a DrMr »

djsly napisal/-a:ma vi štajerci ste čist mutni ej... vidu in doživu včeri ;)
...???????...
Slika
... kdor ne dirka, naj se vozi...
croma_man
AMZS addicted
Prispevkov: 955
Pridružen: 30 Nov 2005, 16:28
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a croma_man »

pr men je bil v delavnici :lol:
Uporabniški avatar
zlabo
Pawa user
Prispevkov: 133
Pridružen: 14 Sep 2006, 16:08
Kraj: Nožice

Odgovor Napisal/-a zlabo »

jaz imam večinoma od uniorja, sicer bolj za svoj poklic (elektronik) ampak uporabljam orodje tudi za šraufanje na avtu in vse ostalo.
Pri izvijačih sem ugotovil da pri uniorju zelo niha kvaliteta, glede na serijo.
Pa če grem vse lepo po vrsti:
Fini izvijači za elektroniko KLIK - dokaj zadovoljen, zelo prav pridejo za kakšna fina šraufanja po avtu.
Izoilirani izvijači JKLIK precej nezadovoljen, so prekrhki, za kakšne potrebe popolnoma neuporabni, ker se glava kar kruši in kruši...
Izvijači z lesenim ročajem KLIK - uf teli so pa res majka, ma lahko delaš z njim kar hočeš pa ga neboš zje*al, brez problema ga lahko uporabiš namest "majznla" pa se tud malo nebo poškodval. Za kaka robustna dela so zakon.

Ključi so do uniorja, viličasti in viličasto-obročni, tud dost vredu, mi ni uspelo še nobenga stegnit ali zlomit pa sem jih tud dost prematral.

gedorce 1/4 imam od uniorja in so neprogrešljive. tele tamale so res zakon, ker skor povsod prideš zraven, pa dost močne so za svojo velikost. Edin moti me ker ni 12 nastavka.

gedore 1/2 cole mam pa kr tko raztresene po kišti, ker nimam original škatle, dobil sem rabljene, ble so pa dost profesionalno uporablane, bom probal zvohat kera firma, ker so res dobesedno neuničljive. Pa imajo mehanizem za preklop smeri, pa še vseeno so tok trpežne da račna zdrži mene če gor stopm pa mal poskočm (to je cca 115kg :D )

Pol mam pa še en kup enih klešč, noname china made, ki jih moram obvezno zamenjat ker so totaln krš od krša. res da so ble pocen, ampak so tud neuporabne.

neki klešč od bete - čist druga zgodba, že ko jih v roke primeš maš občutek da so mal bolše, čeprov so že stare, uf zihr ene 15-20let

tamale papagajke od uniorja - za moje pojme krš, ker se snema ročaj, ble so pa ful zakon dokler se to ni začel delat...

pa še razne drobnarije in ta jajca vse mal namešan od različnih firm.


tko da več ali manj je od uniorja vse ok, razn tistih izoliranih izvijačev ne kupovat,pa papagajke so me mal razočarale, čeprov je možno da sem lih jaz naletel na slabe (ker itak mam zmer to srečo da vasko drugo stvar reklamiram), pa pri 1/4 gedorah je mal smotan ker ni 12 nastavka, še posebej zna bit to nadležn če maš japonca kjer poznajo več ali manj sam 12-tko za bilokeri šrauf :D :D
Uporabniški avatar
Speedy
Herbinator
Prispevkov: 39
Pridružen: 15 Sep 2005, 17:05
Kraj: Podnrt
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Speedy »

www.lipe-aat.si prodajajo profesionalno orodje iz kombija. :)
Luža pod hroščem ni olje, to je švic od konjev.
Uporabniški avatar
RedBull
Pozor, Moderator na a.com!
Prispevkov: 165
Pridružen: 11 Okt 2004, 16:02
Kraj: okolica kranja

Odgovor Napisal/-a RedBull »

Že pol leta uporabljam orodje od Gedore in sem popolnoma zadovoljem z vsem (ključi,gedorami,izvijači,kombinirkami,izbijači,torxi itd.) V tem času mi je uspelo polomiti en ročaj pri izvijaču,pa še za to sem bil sam kriv,ker sm po njem s kladivom tolkem (ročaj je pa iz plastike) in se je prepolovil... ampak jebi ga,če ne gre zlepa,gre zgrda... 8-[
~mladi kakor mi...živimo za noči...~
Uporabniški avatar
Bug Customs
Mal več k dim
Prispevkov: 70
Pridružen: 13 Avg 2006, 16:19

Odgovor Napisal/-a Bug Customs »

Moja izkušnja. Sem velik pristaš Uniorja, orodje je kvalitetno, vendar se dostikrat pokaže še posebej pri izvijačih in torx ali imbus nastavkih za gedore, da so preveč kaljene konice in so krhke, se rade lomijo. Tako da imam kar je ključev itd skoraj vse Unior izvijače pa kupujem na kile k mi fantje itak vse polomjo, sm pa zdej vzel ene par komadov v Bliku v stegnah so po cca 4 eu kom. ne vem firme, ampak nam še nobenga ni uspel zlomt zaenkrat, kar se pa električnega orodja tiče pa prisegam na DeWalt, kaj lohk pa s tem delaš pa ne morš verjet. Ali pa sestrca Black&decker za mogoče bolj hobi.
Odgovori