Kako se znebiti podlasic v motorju!

Sam ne v prazno!
Odgovori
sketus
Pawa user
Prispevkov: 113
Pridružen: 17 Apr 2006, 09:38

Kako se znebiti podlasic v motorju!

Odgovor Napisal/-a sketus »

Že kar nekaj časa mi nagajajo podlasice in mi "glodajo motor". Najprej so mi pojedle podlogo na havbi. Potem so celo pogrizle cev za čistilo, s katero poškropiš sprednjo šipo. Zadnjič pa se mi je prižgala lučka "chack engine", pogledam v motor in vidim, da so mi zglodale kabel od lambda sonde.

Ma kdo kaki pameten nasvet kako se jih najlaže znebiti. ( btw WD40 ne deluje in tudi pasje dlake se ne bojijo.) ](*,)
Uporabniški avatar
sablač
Mal več k dim
Prispevkov: 67
Pridružen: 16 Jan 2006, 23:18
Kraj: štore-celje

Odgovor Napisal/-a sablač »

dobi se elektronika ki jo prikljucis enostavno na 12v ,ta spusca za kune neprijetn zvok,pa bi mogl bit ok
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel nekdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
Uporabniški avatar
majkl
Pejnourt
Prispevkov: 9
Pridružen: 03 Okt 2007, 13:42
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a majkl »

Jaz uporabljam eno tekočino ki se jo dobi v semenarni. Stvar se pospreja po motornem prostoru. Pri meni je delovalo, vendar imaš zmeraj lepljiv motorni prostor, cel avto smrdi, tudi v kabino ko vklopiš ventilacijo... sem sicer še večkrat kasneje imel stopinje po motornem prostoru samo nobenega nažrtega kabla več.
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

V konradu imaš par zadev proti podlascam. Namontiraš na akumulator in dela stalno, jih pa odganja z zvokom.
LP
Nebivedu
sketus
Pawa user
Prispevkov: 113
Pridružen: 17 Apr 2006, 09:38

Odgovor Napisal/-a sketus »

Pa ima kdo to zadevo? Bojim se namreč, da bi zaradi tega zvoka bil zmeden in prestrašen tudi moj pes.
Odgovori