Naprodaj Ford Capri MK1 + gora delov

Sam ne v prazno!
Odgovori
Uporabniški avatar
_BANDIT_
ZUP racing
Prispevkov: 1047
Pridružen: 07 Okt 2004, 10:09

Naprodaj Ford Capri MK1 + gora delov

Odgovor Napisal/-a _BANDIT_ »

Well pubeci, nažalost so se zadeve zadnje dni obrnile tako, da je padla odločitev, da mora Capri + vsi deli stran od bajte.

Avto je brez rje, črne mat barve.

Zraven Caprija imam še Ford 4.0 motor, ki sem ga namenil za vgradnjo v Caprija, saj paše direkt not, ker je narejen na isti bazi, iz istega bloka, kot je fordov 2.8 motor, ki tudi direkt paše v caprija. Motor ima 220 PS in ni na vergaser ampak na fuel injection. Zraven je tudi pripadajoči računalnik in vsa inštalacija. Motor je v odličnem stanju.
Za ta motor imam še 4 stopenjski avtomatski menjalnik.
Poleg dam še en kup raznoraznih delov za caprija, ki mi doma zasedajo plac, naprimer 2 zadnji aksi, 2 recaro sedeža, pa še cel kup raznoraznih motornih + karoserijskih delov, tudi havbo s tavelko bulo itd itd...

Vse skupaj dam za 1500 EUR.
ZUP RACING KLUB KRANJ       ZUP design d.o.o.
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! :rit
Slika Slika Slika
maky
Pešhondaš
Prispevkov: 185
Pridružen: 11 Okt 2004, 07:37
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a maky »

mikavno...
Uporabniški avatar
_BANDIT_
ZUP racing
Prispevkov: 1047
Pridružen: 07 Okt 2004, 10:09

Odgovor Napisal/-a _BANDIT_ »

Jest mislim, da je to dost ugodno glede na to, da dobiš čist vse, kar rabiš + še dosti več. To je v bistvu moja zbirka, ki se je nabrala v 10 letih, edin avto pa mašino z menjalnikom sem kupil lani.

Se pa da narest iz tega kr hudo petardo. Mal ker Capri ma 220 PS pa avtomatski menjalnik. ;)
ZUP RACING KLUB KRANJ       ZUP design d.o.o.
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! :rit
Slika Slika Slika
croma_man
AMZS addicted
Prispevkov: 955
Pridružen: 30 Nov 2005, 16:28
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a croma_man »

kake slike mogoče? Ponudba je odlična, bi znala mojga mehanika zanimat ker je amerikanos fan.
WiDo
Mal več k dim
Prispevkov: 84
Pridružen: 28 Feb 2007, 13:53

Odgovor Napisal/-a WiDo »

Je še avto? Imaš PM
Odgovori