Spomladansko poliranje

Pleh, rja, ojačitve, šipe...
Zzooommm
Greenstuff
Prispevkov: 23
Pridružen: 11 Sep 2005, 11:46
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a Zzooommm »

Zelo informativna tema, bi pa imel eno vprašanje za mojstra Eddyja - glede tistega posebnega plastelina.
To stvar sem enkrat dobil na posodo in je res zakon - s tistimi zažganimi mušicami in razno umazanijo sem se je*al dobesedno cel dan. Drgneš na vse možne načine in ne gre dol - s plastelinom pa samo parkrat čez potegneš pa adijo vsa nesnaga - že skor zgleda kokr da bi enkrat spoliral.
Nekaj takega bi mi prav prišlo, da bi imel vedno pri roki in me zanima, če bi mi lahko povedal, kje se to da kupit? Sicer sem pa slišal, da je to kar draga zadeva... sicer od gorenca.... ampak vseen :D
BadB0y
Pejnourt
Prispevkov: 3
Pridružen: 03 Okt 2005, 21:40

Odgovor Napisal/-a BadB0y »

Evo da se dopolnim eddya
Tukaj imajo te avtomagic artikle http://www.poliranje.com/sl/automagic-1.htm
vincent
Pejnourt
Prispevkov: 8
Pridružen: 23 Dec 2005, 09:14
Kraj: Lj.

Odgovor Napisal/-a vincent »

Eddy...s kom pa odtsraniš vosek dol s črne plastike če se ti slučajno zgodi da ga kje naneseš?

oz. a obstoja kak zadeva ki bi te okrasne letvice iz plastike naredila bolj črne (kar jaz jih imam pri sebi precej zbledele - verjetno sem jih predobro povoskal ](*,) )

LP
Zadnjič spremenil vincent, dne 04 Jan 2006, 12:53, skupaj popravljeno 1 krat.
vincent
Pejnourt
Prispevkov: 8
Pridružen: 23 Dec 2005, 09:14
Kraj: Lj.

Odgovor Napisal/-a vincent »

Drugače pa...tisti ki bi radi kupili paste od Automagica

prodajejo jih pri Avtotehni na Dunajski (zraven AMZS-ja) ....greš pa mimo Avtotehne zadja do avtopralnice, kjer je trgovina z rezervnimi deli - flaške stanejo po 2.700 SIT/kos....zadostuje pa kar za precej nanosov (vsaj jaz sem 'pošajnav' že 3 avate pa niti do tretine nisem prišel)

Priporoča pa se...
- polir pasta Power Cut plus
- in pa BC 2 - za visok sijaj (roza vsebina).

Power Cut plus še nisem sprobal, bo pa treba spomladi ker imam prekleto veliko ris po laku....BC 2 pa da res dober lesk - to je preverjeno. Čez pa še en nanost voska pa si na konju.

Le še pogruntat je treba kako odstranit star vosek s črnih plastičnih delov
:-k

A3M, ki so baje tudi zelo dobre zadeve (sploh za strojno poliranje) pa jih bojda prodaje Glaso d.o.o. v Trzinu.

LP
Odgovori