22.5. Mobikrog track&drift

Ekskluzivne reportaže, komentarji in slike iz srečanj...
Odgovori
Eddy
P.I.M.P.
Prispevkov: 710
Pridružen: 23 Dec 2004, 23:54
Kraj: Lajbah

22.5. Mobikrog track&drift

Odgovor Napisal/-a Eddy »

V nedeljo 22.5. je organiziran track&drift day na mobikrogu...

če želi kdo iti od klubovcev naj me kontaktira sem ali na pm za kakšen group odhod,sicer je pa takole:

cena celotnega dneva je 5000sit,prihod tja okoli 10h,vozi se lahko cel dan do 18h,potem odhod....za gledalce cena 500sit po glavi...

v vsakem primeru grem dol,finance in gume bojo odločile če grem vozit ali gledat.... :-({|=
Slika
Eddy
P.I.M.P.
Prispevkov: 710
Pridružen: 23 Dec 2004, 23:54
Kraj: Lajbah

Odgovor Napisal/-a Eddy »

Vozim na mobiju \:D/

a ma kdo kake gume na felgah ki jih je treba demontirat? da jh jaz skurim prej :-s :D


razmak 4x100,14 ali 15" dobro došle.... =D>
Slika
Uporabniški avatar
TinchyEsi
Eddy's copilot (joystick operator)
Prispevkov: 76
Pridružen: 09 Maj 2005, 00:27

Odgovor Napisal/-a TinchyEsi »

Dobro vozi!!! Bomo držal pesti ;)
Eddy
P.I.M.P.
Prispevkov: 710
Pridružen: 23 Dec 2004, 23:54
Kraj: Lajbah

Odgovor Napisal/-a Eddy »

bom se potrudil čim več oposite locka dosegat O:)
Slika
Uporabniški avatar
TinchyEsi
Eddy's copilot (joystick operator)
Prispevkov: 76
Pridružen: 09 Maj 2005, 00:27

Odgovor Napisal/-a TinchyEsi »

Eddy napisal/-a:bom se potrudil čim več oposite locka dosegat O:)
Seveda, tko kokr znaš :D verjamemo vate :rastaman
Uporabniški avatar
SunShiner
DEJANSKO veliki b00st
Prispevkov: 1220
Pridružen: 27 Apr 2005, 20:54
Kraj: Nissanmania
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a SunShiner »

tinchy kaj je oposite lock? :D
Powered by Nissan 200SX S14 a.k.a. Cipa
and BMW E30 a.k.a. GhettoMobil
Slika
Eddy
P.I.M.P.
Prispevkov: 710
Pridružen: 23 Dec 2004, 23:54
Kraj: Lajbah

Odgovor Napisal/-a Eddy »

ne sprašuj vprašanj za katere veš odgovor :D

sej še ne ve....ve pa kako se ga čuti... :-({|=
Slika
Uporabniški avatar
TinchyEsi
Eddy's copilot (joystick operator)
Prispevkov: 76
Pridružen: 09 Maj 2005, 00:27

Odgovor Napisal/-a TinchyEsi »

Eddy napisal/-a:ne sprašuj vprašanj za katere veš odgovor :D

sej še ne ve....ve pa kako se ga čuti... :-({|=
si pa full pesimističen \:D/ :D Tinchy ve zlo dobr ;)
Uporabniški avatar
TinchyEsi
Eddy's copilot (joystick operator)
Prispevkov: 76
Pridružen: 09 Maj 2005, 00:27

Odgovor Napisal/-a TinchyEsi »

SunShiner napisal/-a:tinchy kaj je oposite lock? :D
Tehnika vožnje-zaklep volana, pa ne provocirej, k veš, da to sovražm :rastaman
Zadnjič spremenil TinchyEsi, dne 24 Maj 2005, 12:20, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Pugi
N2O addiction team founder
Prispevkov: 2148
Pridružen: 07 Okt 2004, 13:06
Kraj: Turbolandija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pugi »

Tinči, morm te opozorit, da piši malo manj offtopic postov in probej stlačit tisto kar misliš v en post, ne pa v 2 ali 3 zaporedne.. Tenxju ;)
1 hors v gobec pa 300 pod haubo, pa maš rešen. Večje, k sta obe številke, bolj maš rešen.
Uporabniški avatar
TinchyEsi
Eddy's copilot (joystick operator)
Prispevkov: 76
Pridružen: 09 Maj 2005, 00:27

Odgovor Napisal/-a TinchyEsi »

Pugi napisal/-a:Tinči, morm te opozorit, da piši malo manj offtopic postov in probej stlačit tisto kar misliš v en post, ne pa v 2 ali 3 zaporedne.. Tenxju ;)
Deal ;)
Eddy
P.I.M.P.
Prispevkov: 710
Pridružen: 23 Dec 2004, 23:54
Kraj: Lajbah

Odgovor Napisal/-a Eddy »

bil dol,driftal kot znam in še malo čez....rezultat je počen zadnji most,bomo zrihtal ta tedn do nedelje ](*,)

slike in ostalo ko se spočijem :D
Slika
Uporabniški avatar
_BANDIT_
ZUP racing
Prispevkov: 1047
Pridružen: 07 Okt 2004, 10:09

Odgovor Napisal/-a _BANDIT_ »

Eddy, napiši en kratek povzetek in dodaj slikce, bomo dali na page. OK?
ZUP RACING KLUB KRANJ       ZUP design d.o.o.
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! :rit
Slika Slika Slika
djsly
Sivi N/A izstrelek
Prispevkov: 905
Pridružen: 05 Nov 2004, 09:21
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a djsly »

moram rečt da so organizatorji takih eventov požrešni ratal. Včasih si dal 5k na avto (ne glede na to kolk jih je blo not - torej gledalci free) zdej pa 500 sit po komadu.

Brezveze!

Eddy: kako je blo?
:)
Eddy
P.I.M.P.
Prispevkov: 710
Pridružen: 23 Dec 2004, 23:54
Kraj: Lajbah

Odgovor Napisal/-a Eddy »

_BANDIT_ napisal/-a:Eddy, napiši en kratek povzetek in dodaj slikce, bomo dali na page. OK?

Slike bojo ko dobim nazaj aparat...


Štartali smo okoli 8:30,prihod na Mobikrog je bil okoli 10.ure,vstopimo v bokse,razložimo gume in ostalo odvečno težo iz avtomobila,ter štartam na progo za 3 ogrevalne kroge in pogled proge...

Se vrnem v bokse,zamenjam zadnje gume da ne uničim teh s katerimi sem prišel in nadaljujem na progo..začne se ogrevanje sprednjih gum ki rabijo okoli 4 kroge da res držijo(yokohama AD52),po teh 4 krogih pa začnem počasi in postoma vsak ovinek malo pa po malo drseti...po parih krogih mi je že jasno kje sem prejšnjič ostal in ovinke po ciljni ravnini že skoraj vse povežem.Malo me je še elektrika na avtu hecala-avto je kar cukal vsake toliko časa,ampak kar sam od sebe potem tudi nehal :-k ..

Torej prvi komplet gum je kmalu ostal na progi(enakomerno razporejen po njej :D ),v boksih zamenjmo in grem dalje....začnem povezovati ovinke in ravnine!,potem me je parkrat lepo zavrtelo pri hitrosti 100+,ampak na srečo nobene škode nikjer,samo čisti zavrtljaji...2. komplet gum je z povezovanjem ravnin v drifte zdržal pičle 3 kroge,tako da sem se odpravil po svež komplet koles...
Sledilo je še kratko kosilo in sproščeni pogovori v boksih,malo smo se drifterji umaknili z proge da časovozilci tudi svoje odpeljejo..

nadaljevanje je bilo kar podobno,moram priznati da mi gre vsakič bolje,celo zadnji ovinek mi je uspevalo komplet predriftat,potem pa še ravnino povezat do naslednjega ovinka...
Imam pa še vedno probleme z podvozjem ki je premehko,verjetno je to tudi razlog da mi je počil zadnji most,na mestu kjer je na vrhu privijačen diferencial nanj...preveč se je zibal ko sem ravnine driftal,pa še zabijanja po sklopki ko dobiš understeer naredijo svoje....je pa avto vozen vendar ne gre čez 3000RPM... ](*,)

Čaka me naporen teden popravil in dodelav,na drift chalenge moram iti sto procentno pripravljen...prav tako moj avto :-°
Slika
iKst
...
Prispevkov: 350
Pridružen: 12 Okt 2004, 10:27
Kraj: Trbovlje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a iKst »

djsly napisal/-a:moram rečt da so organizatorji takih eventov požrešni ratal. Včasih si dal 5k na avto (ne glede na to kolk jih je blo not - torej gledalci free) zdej pa 500 sit po komadu.

Brezveze!

Eddy: kako je blo?
Niti ne. Na BMW srečanjih je ponavadi okoli 20 avtomobilov, tako da ni nobene gužve na progi. Voziš kadar hočeš in kolikor hočeš. Veliko boljše kot na Honda meetih, kjer sem lani čakal tudi po 15, 20 minut za tiste 4 kroge.

500 sit za gledalce pa tud ni velik. V kinu daš za uro in pol 2x več. Tukaj se maš pa cel dan lahko fino.
High on LSD
Uporabniški avatar
TinchyEsi
Eddy's copilot (joystick operator)
Prispevkov: 76
Pridružen: 09 Maj 2005, 00:27

Odgovor Napisal/-a TinchyEsi »

iKst napisal/-a:
djsly napisal/-a:moram rečt da so organizatorji takih eventov požrešni ratal. Včasih si dal 5k na avto (ne glede na to kolk jih je blo not - torej gledalci free) zdej pa 500 sit po komadu.

Brezveze!

Eddy: kako je blo?
Niti ne. Na BMW srečanjih je ponavadi okoli 20 avtomobilov, tako da ni nobene gužve na progi. Voziš kadar hočeš in kolikor hočeš. Veliko boljše kot na Honda meetih, kjer sem lani čakal tudi po 15, 20 minut za tiste 4 kroge.

500 sit za gledalce pa tud ni velik. V kinu daš za uro in pol 2x več. Tukaj se maš pa cel dan lahko fino.
PODPIS :!: 8-)
Uporabniški avatar
_BANDIT_
ZUP racing
Prispevkov: 1047
Pridružen: 07 Okt 2004, 10:09

Odgovor Napisal/-a _BANDIT_ »

Eddy, kje so zdej slikce & stuff?
ZUP RACING KLUB KRANJ       ZUP design d.o.o.
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! :rit
Slika Slika Slika
Eddy
P.I.M.P.
Prispevkov: 710
Pridružen: 23 Dec 2004, 23:54
Kraj: Lajbah

Odgovor Napisal/-a Eddy »

ni jih še....jeba je to da je slikal kolega ki ga ne dobim na msn zdej...sej mam dopust do petka pa bom že do njega skočil po tist aparat....
O:)
Slika
Odgovori