Visco stran--->el.ventilator notri...questions

Avto se premika s pomočjo ognja... Rabimo hlajenje!
PozerQ
Pawa user
Prispevkov: 128
Pridružen: 24 Apr 2005, 18:16
Kraj: Borovnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a PozerQ »

k že glih teče debata o visko ventilatorjih, bi vas uprašu, kako ugotoviš če je visko sklopka fuč?
"An Audi without Quattro is like non-alcoholic beer"

Slika
iKst
...
Prispevkov: 350
Pridružen: 12 Okt 2004, 10:27
Kraj: Trbovlje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a iKst »

PiLLLe napisal/-a:
iKst napisal/-a:Pol si pa vabljen da men prideš mal pogledat :)
Zate sm jst pouprasu mal okol pa mi ni jasn kva tebe sploh muc :) kokr sm posteku je komp od ene masine instalacija od druge masina je pa tretja al kako :)
Ni tolk hudo :) el. napeljava je od E30 mašina, računalnik, releji itd so pa od E36. Vse je v kompletu, moralo bi delat, ampak je nekje ena brezvezna napaka ki je ne najdem.
High on LSD
Uporabniški avatar
Mitja
BMW fahrer
Prispevkov: 152
Pridružen: 21 Nov 2004, 15:40
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Mitja »

PozerQ napisal/-a:k že glih teče debata o visko ventilatorjih, bi vas uprašu, kako ugotoviš če je visko sklopka fuč?
Naj bi bilo tako, da tudi ko je avto hladen se visko ne bi smel zavrteti daleč in brez upora, ko ga zavrtiš. Ampak pri VAGih sem opazil, da se vsi kar lepo vrtijo. Drugače pa ko se motor in hladilnik dovolj ogreje visko vklopi podobno kot elektro ventilator. Naenkrat čutiš, da začne močneje pihati topel zrak. Če boš probaval vroč motor ugasni in potem probaj zavrteti ventilator. Moral bi imeti kar nekaj upora in se ne bi smel vrteti v prazno. Ne probavaj pa riniti zraven prstov, ko motor dela. Če visko ne bi delal bi se avto v kolonah in pri vožnjah v hrib pregreval.
/_/_/IIII*IIII\_\_\ ...............objects in mirror are loosing
Uporabniški avatar
PiLLLe
Ročna freak
Prispevkov: 387
Pridružen: 12 Okt 2004, 13:09
Kraj: lublana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a PiLLLe »

iKst napisal/-a:
PiLLLe napisal/-a:
iKst napisal/-a:Pol si pa vabljen da men prideš mal pogledat :)
Zate sm jst pouprasu mal okol pa mi ni jasn kva tebe sploh muc :) kokr sm posteku je komp od ene masine instalacija od druge masina je pa tretja al kako :)
Ni tolk hudo :) el. napeljava je od E30 mašina, računalnik, releji itd so pa od E36. Vse je v kompletu, moralo bi delat, ampak je nekje ena brezvezna napaka ki je ne najdem.

In pol je fora v tem da nemors zalaufat masine iz kabine ker nisi stroma povezu ne? Kaj pa direkt zalaufa? ce zalaufa direkt pol sam pust use tko kt je pa si potegn z indikatorjev nove kable da neisces po konektorjih pa je :)
Some of you may have been born wild, but i was born to f uck in style :P :DSlika
iKst
...
Prispevkov: 350
Pridružen: 12 Okt 2004, 10:27
Kraj: Trbovlje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a iKst »

Ne zalaufa sploh, men je vseen če ga morm od zunaj vžigat, sam da dela :) Trenutno ni ključavnice gor, ampak samo stikalo in morm z izvijačem obrnt namest s ključem :) Ampak naj nebi bil problem ker pol niti verglal nebi.
High on LSD
Eddy
P.I.M.P.
Prispevkov: 710
Pridružen: 23 Dec 2004, 23:54
Kraj: Lajbah

Odgovor Napisal/-a Eddy »

Dej ubogi me pa poglej ?e ima tist doner car bord computer...jst sm zihr da ga je imel in da se je zakodiral...v tem primeru bo potreben konkreten bmw računalničar da mu odklene immobiliser...
Slika
Odgovori