Poškodba vrat pri vlomu v avto?

Pleh, rja, ojačitve, šipe...
Odgovori
Killah bee
Čebel
Prispevkov: 455
Pridružen: 12 Okt 2004, 15:00
Kraj: Tu Pa Tam

Poškodba vrat pri vlomu v avto?

Odgovor Napisal/-a Killah bee »

Evo,grem na morje in mi prvi dan sunijo radijo iz avta in poškodujejo vrata pri tem ](*,)

Zdaj me pa zanima ,če se da to popravit oziroma najbolj ugodna varjanta za popravilo.

Kako je prišlo do poškodbe:

zgleda da so vrata prvo ukrivili navzven,da so odklenili avto,potem ko pa so zgleda bili toliko vljudni in so mi vrata zakrivili nazaj ampak preveč,tako da zdaj tiščijo v karoserijo pri B stebričku,pri vetrobranskem steklu pa malo navzven,tudi šipa se ne odpre do konca,slike so pa spodaj.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Lepo prosim za kakršen koli nasvet,ali ,če kdo pozna koga ,ki bi mi ugodno zstvar popravil,če se jo sploh da,tako ,da pričakujem vaša mnenja.

LP Killah
CLIO 172 SPORT
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

Je bila pa velik pajser.
Jst poznam enga, ki bi tole znal popravit, sam ti bo vseeno reku, pejt u italijo pa vzemu druga vrata za tistih 5k sit in jih zmontiraj, ker te bo prišlo mnogo ceneje.
Rider
Najhitrejši avto brez mašine
Prispevkov: 326
Pridružen: 15 Maj 2005, 19:14
Kraj: Prevoje

Odgovor Napisal/-a Rider »

Najbolje da stakneš nekje druga vrata, ker se ti bodo zdaj te nonstop krivile k je pleh "razmajan"...
vesolc
He comes in peace!
Prispevkov: 95
Pridružen: 15 Okt 2004, 12:03
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a vesolc »

res je najboljs da menjas vrata, ampak je gadno, k mas 3-vratno 19ko, k jih je pri nas mal...tko da Italija pa odpad pa dobit vrata pa strihnt pa montirat!!
Killah bee
Čebel
Prispevkov: 455
Pridružen: 12 Okt 2004, 15:00
Kraj: Tu Pa Tam

Odgovor Napisal/-a Killah bee »

Ja vem da je najboljša alternativa druga vrata,sam mene to cenovno drago pride sigurno cca. 30k+ , ker nimam nikjer da bi jih sam pripravil na barvanje,tako ,da je zame to trenutno nemogoče,pa še dnarja zdaj toliko na razpolago.tako da iščem vsaj začasno rešitev,da se zadeva malo poravna in zaščiti pred rjavenjem.

tko ,da če kdo koga pozna ,ki bi mi to naredil po sprejemljivi ceni bi mu bil zelo hvaležen pa še za pir bi dobil :D
CLIO 172 SPORT
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

Killah bee napisal/-a:Ja vem da je najboljša alternativa druga vrata,sam mene to cenovno drago pride sigurno cca. 30k+ , ker nimam nikjer da bi jih sam pripravil na barvanje,tako ,da je zame to trenutno nemogoče,pa še dnarja zdaj toliko na razpolago.tako da iščem vsaj začasno rešitev,da se zadeva malo poravna in zaščiti pred rjavenjem.

tko ,da če kdo koga pozna ,ki bi mi to naredil po sprejemljivi ceni bi mu bil zelo hvaležen pa še za pir bi dobil :D


Poglej PM.
_VeNoM_
Czechoslovakian tuner
Prispevkov: 436
Pridružen: 12 Okt 2004, 23:23
Kraj: Westside Connection
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _VeNoM_ »

majku killa bee



sm se čudil kako da ni nič na tvojem avtu!!! Mah ta naš kraj sucks glede kraj! ](*,)
Lep pozdrav :kij _VeNoM_ :fertik:
golf_c
Edini plešasti avto v klubu
Prispevkov: 208
Pridružen: 11 Okt 2004, 13:20
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a golf_c »

moje sožalje killah....upam da boš hmal uštimu zadeve
ej sam pa če bi ga dubu tm k vlamla v avto...mamomujeb....... :kij
Slika
Uporabniški avatar
nebivedu
off road legenda
Prispevkov: 724
Pridružen: 12 Okt 2004, 12:13
Kraj: daleč

Odgovor Napisal/-a nebivedu »

Drgač pa začni iskat avtoradio v sloveniji, ponavad v medulinu sploh ni dost hrvatov in od banjol do medulina(vmes še kamenjak in premantura) samo slovenci kradejo po avtomobilih.
Killah bee
Čebel
Prispevkov: 455
Pridružen: 12 Okt 2004, 15:00
Kraj: Tu Pa Tam

Odgovor Napisal/-a Killah bee »

Zanimivo,se kr strinjam,sam jest sem dol vidu velik domačinov cigotov,ki tam na štantih prodajajo, OK bom pa poskusil pri nas,sej tak radijo kot sem ga mel jaz ni vsak dan ukraden :-k

Če bo kdo kje videl da se prodaja kaki radio firme LG je pa mp3,ko domov pridem napišem točen model radia.
CLIO 172 SPORT
Odgovori