Barvanje majhne površine

Pleh, rja, ojačitve, šipe...
Odgovori
Uporabniški avatar
Stratus_
nadnebesnik s črtico
Prispevkov: 113
Pridružen: 17 Okt 2004, 19:16

Barvanje majhne površine

Odgovor Napisal/-a Stratus_ »

LP..rad bi pobarval enepar kvadratnih centimetrov karoserije..načela jo je rja, pa bi rad mal premazu in pokril..Zdej, če bom barvu s čopičem bo grdo, tko da bi najraj sam s kakem kompresorčkom..
Pištole in kompresor je predrag za mene, zato sm mal pogledu one cenej varjante in našu tole.. naprimer http://www.conrad.si/product.asp?catalo ... Fid=236250

A mislte, da be se dalo s temle lepo pobarvat?

tuki pa še prilagam slikco kaj bi rad naredu sploh
Slika
Uporabniški avatar
RedBull
Pozor, Moderator na a.com!
Prispevkov: 165
Pridružen: 11 Okt 2004, 16:02
Kraj: okolica kranja

Odgovor Napisal/-a RedBull »

glede tega če bi se s tem dal fajn pobarvat ne vem,povem ti samo to,da še iz notranje strani poglej (odstrani tapeto) ter poglej kaka je situacija od znotraj
~mladi kakor mi...živimo za noči...~
Uporabniški avatar
Stratus_
nadnebesnik s črtico
Prispevkov: 113
Pridružen: 17 Okt 2004, 19:16

Odgovor Napisal/-a Stratus_ »

Ja sej notr je tko groza..najbolj, da bi dal kr komplet porihtat in zamenjat pleh..ampak verjetno bi pršlo več, kokr pa če bi kr kupu nova vrata..zato bi zaenkrat sam malo površinsko obdelu..tko najcenej varjanta, ker neki bo treba ukrent #-o
Uporabniški avatar
jurchi
Včasih tuna, danes Calvo
Prispevkov: 96
Pridružen: 23 Jun 2005, 21:56
Kraj: Lublana....skor

Odgovor Napisal/-a jurchi »

V Lublan na Zaloški je štacuna Max Mayer (BLIK) in ti tam tvoje vrste lak po barvni kodi namešajo skupi s trdilcem že v sprej....cena pa je mislm da 2500 za 500 ml dozo.
Za tako mejhno površino mislm, da je tut tak sprej v redu.
jurchi v wannabe coupeju :D
Uporabniški avatar
Stratus_
nadnebesnik s črtico
Prispevkov: 113
Pridružen: 17 Okt 2004, 19:16

Odgovor Napisal/-a Stratus_ »

jurchi napisal/-a:V Lublan na Zaloški je štacuna Max Mayer (BLIK) in ti tam tvoje vrste lak po barvni kodi namešajo skupi s trdilcem že v sprej....cena pa je mislm da 2500 za 500 ml dozo.
Za tako mejhno površino mislm, da je tut tak sprej v redu.
ufff to sem rabu..hvala ej..sm tud ne netu najdu naslov, tko da stokrat bohlonej :D :metallica
ajey
Pejnourt
Prispevkov: 8
Pridružen: 19 Jul 2005, 21:59
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a ajey »

jah škode imajo največji problem z tem rjavenjem sam k greš brusit sed iz tega kvadratnega cm pokaže vsaj 3X tok to je dobr zbrust u nulo do svežga mesa tut oduznotri pol pokitat pa špricnt! tko ti bo vsaj držal neki cajta.
kaj se pa drži air brushow je pa to zelo dobra stvar sam pozabi na uno piksno zraka k je to kr neki če maš kompresorček doma pol jo kupi drugač je pa to stran vržen dnar pa vrjemi mi prave so krepko čez 6k sit!
Slika
Speed limits are a disease, and your BMW is the cure.
Odgovori